Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość jaka praca

Jak można uczciwie zarobić siedząc w domu?

Polecane posty

Gość jaka praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasiowa
Mozesz np. sprzedajac porzez internet ( nie wiem co-musisz sama/sam zadecydowac:)). Mozesz robic rozne projekty w domu ( na komputerze ale do tego musisz miec odpowiednie wyksztalcenie). Nic nie napisales/nie napisalas czym sie zajmujesz , czy jestes po studiach -jesli tak to po jakis-latwiej by bylo okreslic co moznaby w takim przypadku robic w domu:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ag27
a może zainteresujesz się czymś takim? możesz skupic się na promowaniu wydawnictw książkowych- są z tego całkiem niezłe prowizje! więcej informacji znajdziesz na wskazanej stronie internetowej: http://skocz.pl/ksiegarenka jest to praca, nic samo nie przyjdzie, trzeba włożyć trochę własnego czasu i wysiłku, ale w zamian otrzymasz i satysfakcję, i wielu nowych rzeczy się nauczysz, no i oczywiscie zarobisz pieniążki zapraszam, to nic nie kosztuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda******
Ale na czym polega ta praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponowałabym sprzedaż perfum marki FM.Zarobek 43% zawsze niezależnie od wielkości zamówienia.Pokazujesz próbki znajomym oni pokazują swoim .Nie ma dużo pracy a są jakieś pieniążki.Ja tak mam że właściwie daję próbki koleżance a powracają do mnie zamówienia od kilkunasty osob.Jeżeli dojdzie do tego budowanie własnej grupy(może a nie musi)dystrybutorów to już są niezłe pieniądze.Jeżeli jesteś zainteresowana pisz na e-mail.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×