Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tanie tampony

tanie tampony

Polecane posty

Gość tanie tampony

Mam pytanie: czy któraś z Was może polecić tańsze tampony niż OB, ale równie dobre i godne zaufania? Kiedyś gdzieś tu na forum przeczytałam, że w Rossmanie są jakieś tanie godne polecenia tampony. Ale temat mi gdzieś zniknął. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobre są z Lidla
tylko, ze wg mnie są troszkę mniej chłonne niż ob po prostu częściej zmieniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie w Rossmanie kupisz tanie tampony. Jest ich dużo w opakowaniu. Niestety nie pamietam ile i jaka cena bo miałam je jakiś czas temu a pudełko wyrzuciłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogif
ja używam tamponów z Leader Price, sprawdzają się znakomicie a są bardziej elastyczne i przyjemniejsze w noszeniu niż inne, np Bella czy OB oczywiście zawiedzie każdy tampon jeśli będzie źle włożony lub będzie się go miało zbyt długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamma
ogif: a jak się nazywają te o których mówisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogif
chyba Inez jest ich dużo, w błękitnym opakowaniu jak sprawdzę i okaże się że inaczej, poprawię wpis tutaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nasturcja ss
tez uzywam tych z rossmana ( ich firmowe) polecam, sa tanie i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala_dorotka
uzuwałam wczesniej bella, teraz wolę te z Rossmana i z biedronki, są pakowane po 32, dobrej jakości, i tanie ok. 5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tamma
a czy pamiętacie kolor opakowania tych z rossmana? Czy bez problemu znajdę, wystarczy patrzec, żeby były pakowane po 32, cena 5 ,- ? A może poczekam, aż Ogif sprawdzi, czy to na pewno Inez. Ja dotąd kupowałam OB, za 4,80 paczka, po 8 sztuk w paczce, strasznie drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agaciorr
w biedronce sa jakies zagraniczne, ale znazwy nie pamietam. kosztuja jakies 3 zl i maja taka przekrecana folie :) sa super, ob czasem mi przeciekaja a te nigdy. pozatym w kauflandzie sa takie helen harper, tez daja rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogif
no, "Ines" od kilku lat ich używam i sobie chwalę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelinar
te z rossmana są w różowym opakowaniu, na pewno nie przegapisz bo tylko takie są ich firmowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość te z biedronki też sa dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.B. Medical Logistic
Jeśli ktoś jest zainteresowany Tanimi Tamponami to od tygodnia na allegro nasza firma oferuje Tampony OB w każdym rozmiarze, 48 - 56 szt w cenie 8zł za opakowanie + koszt wysyłki czyli 10zł za 1kg. paczke (ok 4 paczek tamp.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania_pyta
takie z biedronki sa fajne, duzo ich 32 kosztuja jakies 5 moze ciut wiecej, zawsze je kupuje... lepsze takie niz jakies ob ale kazdy woli co innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×