Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytaka

Depilacja woskiem....

Polecane posty

Gość pytaka

Ile kosztuje srednio zabieg depilacji nog woskiem ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chyba poparzona
cale nogi ok 75 zl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 25
Naturalne metody są najlepsze Od ponad dwóch lat stawiam na pastę cukrową. Jestem bardzo zadowolona, żadnych problemów. Kiedyś kupowałam gotową pastę cukrową, ale taka domowa jest jeszcze lepsza. Tutaj znajdziesz trochę informacji http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mother 24
Naturalne metody są najlepsze Od ponad dwóch lat używam pasty cukrowej. Nie mam żadnych problemów z wrastającymi włoskami i bliznami. Z samego początku chodziłam do sklepu gotową pastę cukrową, ale można ją zrobić samemu. Tutaj znajdziesz trochę informacji http://depilacjacukrowa.com.pl/zalety-depilacji/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nice 28
Moja przyjaciółka zdecydowała się na depilację laserem, jak dobrze pamiętam, to był to właśnie Palomar Vectus. Jest mega zadowolona. Super sprawa, wystarczyło tylko kilka zabiegów. Bez bólu i podrażnień. Po innych laserach podobno można mieć nawet oparzenia. poczytajcie o nim, ma super recenzje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sohappy 22
Moja koleżanka zrobiła sobie depilację laserową, jak dobrze pamiętam, to dowiedziała się, że najlepszy jest Palomar Vectus . Jest mega zaskoczona. Też byłam pod wrażeniem efektu. Po pierwszej sesji widać było jak skuteczny to laser. To był świetny ruch. W ogóle nie czuła bólu. Spektakularny rezultat. Jeżeli myślicie o depilacji laserowej, to w 100% mówię - tak warto. www.kor.com.pl/zdrowie-i-uroda/depilacja-laserowa-depilacja-woskiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×