Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nie nie i jeszcze raz nie

co warto kupić w biedrące wystawili mi ja tak blisko że pewniw tam zaglądne

Polecane posty

Gość nie nie i jeszcze raz nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie i jeszcze raz nie
biedronce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nieprawda ze wszystko tam jest do d... Sa produkty miesne z sokolowa, musztarda tez ok bo wyprodukowana przez kamis, serki i jogurty markowe tez sie znajada. Nie polecalabym produktow najlanszych np. czekolad. Poza tym ostatnio kupilam tam rybe i byla super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeryn
A wiec POLECAM Sledziki w smietanie-takie duze rodzinne opakowanie soki- te co robi Paola, inne NIE !! Parówki i szynke (Berliny i Sokołow) Jogurty z musli i jugurt owocowe (robi bakoma) sok jabłkowy z antonówek twarozek cotton cheese (robi Piatnica) przecier pomidorowy sos słodko-kwasny Barszcy czerony hortex (nigdzie nie ma taniej) miód nie jest zły herbata mietowai zielona z cytryna płyn Agent jest dobry (do WC) chusteczki nawilzane Dada dla dzieci Płyn do kapieli I jeszce pare innch. Nie zgadzam sie ze Biedronka ma produkty do dupy.Moze na poczatku teraz jakosc sie porawiła A ceny sa naprawde przystepne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 854444
zgadzam sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzyż ci na drogę
chyba cottage nie cotton :O (cheese)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeryn
:-D Ojej pomyliłam sie , ale wiadomo o co chodzi. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kedlerrr
ja polecam sok pomaranczowy z czastkami miąższu precelki- z lajkonika orzeszki w puszce- 1,50zl za puszke!! kremowa rozkosz- pudding czekoladowy lub waniliowy- robiony przez smakiję- taniocha i pychaaaaaaa pomarańcze- pyszne zawsze!! wino Carlo Rossi (różowe i czerwone)- nigdzie nie ma taniej! czekolada nadziewana- ta najdrozsza- pyyychaaa - rozne smaki są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eris moze
a to wino to jest słodkie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Że też jeszcze nikt nie wspomniał o drażach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aeryn
mój synek jeszce bardzo lubi te kokosowe batony w mlecznej czekoladzie. :-) (pakowane chyba po 8 w paczke)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carlo rossi
to wino półwytrawne:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupuje
w biedronce wiele produktow i wcale nie narzekam: -warzywa na patelnie (mrozna kraina)- przepyszne, tansze od hotrexu a wieksza gramatura; POLECAM -mieszanka mrozona na zupe- bardzo dobra- kostka rosolowa, 20 min gotowania i zupa całkiem niezła wychodzi -standardowo: mąka i cukier, pieke na tych produktach ciasta i nie narzekam -jogurty bakoma -parówki berlinki -chleb tostowy plus ser do niego -desery waniliowe i czekoladowe -paluszki rybne mrozone ZŁOTA RYBKA bodajze przepyszszszsznnnnee po prostu -sok z buraków Słodycze z biedronki jakos mi nie podchodza. Owoce takie jak wszedzie czyli nie ma co wymieniac. Aha. i jeszcze papier toaletowy Melodia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papier melodia
ładnie pachnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawi mnie ktos zna odpowied
dlaczego znanym firmom np smakija czy dax cosmetics oplaca sie wytwarzac o wiele tansze produkty dla koncernow typu bierdonka czy leader price ? przeciez np. krem czekoladowy do ciala jest identyczny jak ten drozszy kilka zlotych w innym lekko opkaowaniu w kosemtycznym sklepie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodam że dobry jest płyn do prania-Kłębuszek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Chipsyyyyy Moje ulubione;) sa nawet lepsze od laysow a kosztują 2 zlote;) krem pod prysznic o zapachu miodowym ;) Ummmmm 2zł frytki też mają Tanie;) Lassagne też jest dobra ale nie pamietam ile kosztowala czekolady \"czekoladopodobnej\" Allegro Nie polecam , jedynie kokosowa obleci ale reszta ..... bleee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ukelele
pierożki z truskawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to, że firmom sie oplaca produkowac dla np. Biedronki i sprzedawac taniej niz w innych sklepach jest bardzo proste- koszt wytworzenia tych produktow i tak jest duzo nizszy,a dla takich dyskontow sieciowych jak biedronka sprzedaja masakryczne ilosci tego- hurt maxymalny! Poza tym, np. smakija- te puddingi w biedronce sa w zupelnie innych opakowaniach sprzedawane niz te w sklepach- po prostu w tanszych, a nie wiem, czy wiecie, ze koszt opakowania jest NAJCZESCIEJ drozszy niz sam produkt w srodku- a koszt opakowania np. perfum to w ogole jakie 80% ich wartosci. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc tak....
- chipsy, - pistacje - tanie i dobre są, zawsze tam kupuję bo lubię - chusteczki higieniczne delikatne - dla mnie najlepsze, no i tanie - draże też dobre :P - ostatnio odkryte: Neccino Latte - pyszzzzne wg mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jeszcze
Sledzie w oleju takie w słoiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chrzan
1,10 gr za słoiczek, lepszy niz "Polonaise"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slownik jezyka polskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cukinię i się wypałować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warto zaglądac na tygodniowe promocje, bo wsród szajsu mozna trafic naprawde fajne okazje. Swego czasu nabyłam komplet bambusowych przyborów kuchennych np, bardzo fajna jakosc, a ostatnio imbryk do herbaty z podgrzewaczem, ktory rzeczywiscie trzyma cieplo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie moge zyc bez musli biedronkowego 2.19zł za 350gr, pyyycghaaaaaa.dwa opakowania ledwo mi starczaja na tydzien a mieszam ze zwyklymi kukuruydzianumi----tak je wtrzachalam w siebie :-P mleko parowki mrozonki pizza taka avanti czy jakos tak,dwie w jednym opakowaniu chusteczki ryz serki wszekllkiego rodzaju resztynie pamietam ale sporo tego jest aha i pycha chipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kupuję
sok pomidorowy Toma - robiony chyba przez tymbark i od czasu do czasu colę - robioną przez hoop, choć na dłużą metę nie da się jej pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×