Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość auć

czy można nie mieć gustu w kwestii... majtek?

Polecane posty

Gość auć

bo ja chyba nie mam... podpowiedzcie mi, jakie majtki (firma, model) są według was mówiące o właścicielce: "sexi, zadbana, zadowolona z siebie i życia kobieta"- bo jak spojrzę na zawartość komody to albo infantylizm (zielone groszki) albo siermiężność (solidna bawełna) albo jakieś inne badziewie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afra
ja lubie La Senza, lubie tez modele z H&M czasem-ale nei znosze takich z rynku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auć
noszę dla siebie, na zadku, a że to mój własny zadek, to chcę zeby mu było miło, wygodnie i sexi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wydaje mi sie żeby firma byla najważniejsza! poprostu muszą być ładne i wygodne (co nie znaczy, że z metką drogich firm)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie da sie odpowiedziec jendym zdaniem wymieniając firmę.. Niektóre modele w intomissimi sa swietne, inne nie. to samo z Calvinem Kleinem, H&M, Calzedonia, mozna znalezc czasem niezle w Reserved, victoria\'s secret (ale czasem! wiekszosxc jest okropna- choc w PL jesli sie nie myle nie ma ich sklepów), ja ostatnio odkrylam bielizne Hendersona- niedroga a naprawde bardzo ladna i dobra jakosciowo :) Patrz na dobra jakość i na to czy Ci sie podobaja. Nigdy na metke ani cene- naprawde :) No i raczej omijaj wszelkiego typu ryneczki jezeli chodzi o bielizne- do kilku pierwszych prań wyglada ok a pozniej tragedia :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auć
---> kicccia, zgadzam się. Nie chodzi mi o snobistyczne obchodzenie się z metka od gatek na wierzchu, tylko o własne zadowolenie z posiadania ŁADNEJ BIELIZNY- nie ciotkowatej, nie dla małolaty ale dla kobiety w moim wieku (30+). Podobaja mi sie niektóre modele firmy Wolbar- co o nich możecie powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
nie wiem nic na temat tej firmy... ale bielizna w H&M mi się z reguły podoba. idź i po prostu pooglądaj wszystko, wybierz takie modele, które pasują do Ciebie, w których Ci będzie wygodnie dla mnie the best są bokserki. sama noszę bawełniane i kolorowe, ale nie jestem dorosła, więc czemu nie ;) takie w wersji koronkowej, albo jednokolorowej z jakiegoś materiału wg. wyglądają super. stringi są okej, jeżeli Tobie w nich wygodnie, bo inaczej nie ma sensu. ja noszę to i to. w zasadzie nie mam fig. ale niektóre też są śliczne. kurde, chciałabym kupić dużo nowej bielizny i pozbyć się tej starej, ale jakoś mi żal moich kolorowych majtek :P ale i tak zrobiłam postęp :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość auć
mnie też żal niektórych staroci- jakiś głupi sentyment. Zajrzę do H&M i jeśli coś kupię, to dam znać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja njbardziej lubie bawalniane majtki takie do bioder, stringów nie cierpie. Zwykle majtki lub spodenki są bajlepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×