Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

skuwka

stanik silikonowy

Polecane posty

Zastanawiam się nad zakupem stanika silikonowego, który posiada tylko miseczki i nie ma ramiączek. Jeśli faktycznie dobrze się trzyma ciała i podtrzymuje biust, to latem napewno jest to wygoda, przy różnych bluzeczkach i sukienkach bez ramiaczek, czy zawiązywanych na szyji. Proszę o opinię na temat tego produktu, czy warto go kupić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też jestem tego ciekawa ale
wydaje mi sie, że nienaturalnie i dziwnie ebdzie wyglądał pod bluzką, te miseczki nie maja naturalnego kształtu piersi i śmiesznie to moze wyglądac, co o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uważaj bo...
zwłaszcza latem, gdy skóra bardziej się poci - cały ten silikon zwyczajnie odpada od ciała - powodzenia:o a jeśli samo nie odpadnie to spróbuj go oderwać - dokładnie tak jak plaster... brrr na samą myśl :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonik1900
skuwka,z Twojego pytania wnisokuje ze chodzi Ci tylko o silikonowe ramiaczka i pozostala czesc z tylu:)))miseczki sa z normalnego materialu:)))ja osobiscie polecam,ladnie trzyma sie ciala i wyglada estetycznie gdy masz bluzeczke na cieniutkich ramiaczkach lub gole plecki.Tylko musisz zawsze przmierzyc ,sprawdzic dlugosc ramiaczek i czuc sie w tym dobrzew innym przypadku miseczki beda Ci "uciekac'....Poodzenia:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slonik1900
oki,poprawiam sie,pobieznie przeczytalam Twoje pytanie.Te miseczki wygladaja troszke dziwnie i trzeba je naprawde starannie dopasowac..w innym przypadku beda odklejac sie..a tego chyba nie chcemy:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhfhf
nadają się tylko na małe biusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeeeeeeeeeeeeeeeejoll
ja mam taki i tzreba sie napracowac zeby łądnie przykleic..co do biustów to jest wybor rozmiarów ale na strasznie duze to nie ma..a silikon nie odpada ale czasmi ma sie takie wrazenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiej
firmy ten stanik najlepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakiej
a w sklepie można przymierzyć taki stanik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeeeeeeeeeeeeeeeejoll
na bank nie bo on ma klej i by musieli go czyscic a on traci wtedy swoja przyczepnosc, bo to nie ejst stanik na cale zycie ale jak sie dobzre dba o niego to starcza na dlugo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja go mam
jest fajny dobrze sie tryzma wyglada bardzo naturalnie i jak sie dotyka to jak prawidzy cycuszek ;D kupilam an allegro ;) on ma taki jakby klej dzieki ktoremu przylega do Ciala ale nie zostawia kleju na skorze. Naklada sie na czysta skore a potem myje sie go ciepła woda i tyle. Efekt naprawde super , nie ma ramiaczek ani tylu a ladnie podkresla biust . Tak jakbys go nie miala a jednak biust wyglada lepiej i jest minimalnie wiekszy ;) Polecam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu się wyppowiadają
panny które nie mają o tym pojęcia.ja mam i używam . Najlepszy jest Un bra. nic nie odpada i nie ma żadnego kleju. kupuj numer większy niż rozm. biustu. Jak masz miseczkę B to kup C. Polecam allegro.Ja swój pierwszy kupilam w sklepie za duże pieniądze. Drugi-identyczny na allegro za grosze. Niczym sie nie różniły, tylko rozmiarem. Wygląda naturalnie, bo dopasowuje się do ciala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja go mam
do tu sie wypowiadaja: jak nie mam jak mam ;D nie chodzi mi o typowy klej tylko ta wewnetrza strona torche sie lepi zeby wlasnie przytrzymac biust. Tak tez mam un bra bo wlasnie o tym staniku tu jest mowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu się wyppowiadają
ok. nie mówiłam o tobie., tylko o poprzedniczkach.klei się sylikon nie klej, a oprucz un bra są inne z serii "bra"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×