Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość beyonce

160 cm. i 63 kg. CHCE WAŻYĆ 47-48 DO CZERWCA. KTO CHCE TAK SAMO?

Polecane posty

Gość beyonce

Do czerwca, albo najlepiej do maja. :D I już w ostateczności może być do 52 kg., a reszte to poźniej sie doodchudzam... Nie mam tylko pomyslu na diete? Może ktoś "rzuci" jakiś pomysł i razem się poodchudzamy??? Ja już zaczęłam ze 3 dni temu mniej jeść (bo tak to normalnie się obżerałam, że aż strach - a wcale głodna nie jestem, a żre i żre... ) Chciałabym też do końca marca schudnąć jak najwięcej bo lecę wtedy do mojego mena do Anglii i chciałabym wyglądać superowo... No wiecie... ;-) Czekam na propozycje odchudzania. Poradzcie coś... Będziemy się wspierać... No nie? ZAPRASZAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znowu ja! już sobie zarezerwowałam nicka aby nikt się nie podszył... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jutro nie będę nic jeść tylko pić wodę i czerwoną herbatkę - taki wstęp do odchudzania, aby się z lekka oczyścić. Myślicie, że to dobry pomysł? No to dobranoc. Zajrzę tu jutro. Pa, pa. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang.
Czesc Ja z mila chęcią się do ciebie przyłączę również mam plan zrzucenia tłuszczyku z siebie mam 165 i 62kg za dużo jak dla mnie niestety źle się z tym czuje. Chciałam powrócić do wagi 55kg w szybkim czasie. Niestety nie mam pomysłu na dietę może ograniczę tłuste jedzenie i oczywiście słodycze. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chetnie sie przylacze
i ten marzec juz niedlugo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się też przyłanczam..:d do końca lutego jestem na diecie..z liczeniem kcal:) bardzo dużo ćwiczeń itp.. cherbatek nie pije bo kiedyś ich za d użo złopałam i nie bardzo na mnie już działają... dużo wodyy:D przedewszystkim ... 0słodyczy:D^^ a od marca..zdrowy tryb życia inny niż przed dieta;p;d:) i mam nadizjee że wyjdę na swoje;p;d:) do wakacji musze byc super laską;p;d^^ a tak w ogóle mam 170cm wzrostu ważej okOło 60kg-59kg. i mam zamiar ie schodzic do jakiejsc konkretnej wagi..tylko mam zamiar wygladać tak jak ja chce.i głownie bd z centymetrem zapinkalać niż ważyć się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, witam!!! :D Właśnie, lepiej nie patrzeć na wagę tylko dążyć do tego aby dobrze się z tym czuć. Ja wiem, że dobrze się czułam jak ważyłam 52 kg., ale miałam wtedy jeszcze \"conieco\" niepotrzebnego, dlatego wiem, że przy 48, ewentualnie 50 miałabym najlepsze samopoczucie. :D Ja tak jak planowałam, dziś nic nie jem, tylko woda i czerwona herbata. Jak narazie nie chce mi sie jeść, ale najgorzej bedzie wieczorem i w nocy... :( Ale dam radę! A może spóbujemu dietkę KOPENHASKĄ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dieta kopenhaska na poczatek, a później jakieś 1000 kalorii. Oprócz tego ciągle jakieś ćwiczonka, witaminy, ujędrniające balsamy, zimne prysznice, aby skóra była nadal piękna i jędrna... :D ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehee jak schudniesz to nick
będziesz musiała sobie zmienic, bo chuda beyonce to raczej nie będzie pasować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja stosuje diete z liczeniem..na bazie produktów z kopenhaskiej..to jest dzieta Judziowa:D zobacyzmy jak bedzie dalej..bo sama kopenhaska to sie boje moja kolezanka po niej wpadla w anoreksje i ja nie cche..podzielic jej losu.. noOm..:d to buziole:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 157cm 59kg
chce ważyć na razie 50, a jak wciaz nie bede sie sobie podobac, schudne jeszcze raz już schudłam (z 68 na 58) ale stanełam w miescu bo zaczełam znowu jesć a teraz zacyznam dalej już kilka dni jem bardzo mało uda mi sie pozdrwiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ang.
czesc Kurcze chciałam skorzystać z diety kopenhaskiej ale nie lubie szpinaku czy można go czymś zastąpić? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha moja kolezanka tez była na diecie kopenhaskiej i po jej zakonczeniu przytyła jeszcze raz tyle:P:PTobie tez to moze grozic. Wiesz co leppiej zacznij poprostu ZZZDDRROOOWWWOOO I PRAWIDŁOWO SIE ODZYWIAC,A efekty bedą trwałe najlepiej zmien swoje menu i jedz zdrowo przez całe życie:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhh
kolejna przyszla anorektyczka nam sie gotuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha zapomniałam dodac ze najpierw szybko schudła a pozniej szybko przytya po tej kopenhaskiej:P,ale po co sobie organizm i zdrowie niszczyc!!! **Ale zycze powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak jest..niestety..jezeli zaczynamy stosowac jakas diete..nie mzoemy zrec normalnie po niej..bo wtedy wraca z nakladem.. poprsotu trzeba zmienic to co sie wpinkala..i bedzie doprze..owszem dieta w polazeniu z ciwczeniami jest super..ja od soboty zaczynam cwiczyc bo mi sie ferie zaczna i bd miala w koncu na to czas..a teraz juz dietke..mam;p i doprze mi z tym..:d tydzien na 500kcal jade..a potem jak bd cwiczyc to tez jakos tak..i bedzie gits:D^^ pozdroawiam:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafciu
Dusigrosz 2016 dostępny online >http://24filmyonline.pl?u=Dusigrosz_2016 François Gautier to skąpy człowiek, który nie ma przyjaciół, ani kobiety. Pewnego dnia życie mężczyzny zmienia się za sprawą dwóch dam: szesnastoletniej Laury, która twierdzi, że jest jego córką oraz pięknej wiolonczelistki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leni46
O ja również zaczynam odchudzanie ale z większej wagi bo aż 89kg moja dieta nie jest skoplikowana bo po prostu jem regularnie, ćwiczę codziennie z Mel B i przyjmuje suplement African Mango http:afrikanmango.pl dzięki niemu nie czuje ciągłego uczucia głodu ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×