Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość tak tak sc
kilka słów zaczerpnietych z innego tematu, a pasują jak ulał do ciebie : Przeciez gdybysmy dane bylo nam spedzic zycie we dwoje to on bylby tego pewien po takim czasie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tak tak sc -ciesze sie że wiesz lepiej ode mnie co jest dla mnie dobre ,a zadałaś sobie pytanie może takie-czy ja tego juz natychmiast chcę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak sc
jeżeli tak to po kiego czorta dupę mu zawracałaś i spłodziłaś dziecko akurat z nim? trzeba było - tak jak tu ktoś wczesniej napisał - poszukać sobie na spłodzenie potomka jakiegoś zdrowego byczka bez zobowiązań rodzinnych , rozmnożyć się z nim i cieszyć się teraz zyciem samotnej matki a nie zawracać dupy żonatemu i dzieciatemu facetowi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj głupia jesteś straszliwie a zrozumienia w tobie co kot napłakał-przeczytaj jeszcze raz ze zrozumienie-najpierw była wpadka...a potem cała reszta ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
a ta wpadka to skad sie wziela? czyzbys byla wiatropylna? a moze dawalas dupy dla rozrywki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do do sc
Ej, bo niesmacznie się robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
dlaczego niesmacznie? przeciez to samo zycie, zycie sc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do sc-ty naprawde głupia jesteś -poczytaj sobie dokłądnie moje poprzednie wpisy ,bo juz mi sił brak -na tłumaczenie -no i współczuje ci bardzo jak kochasz sie z facetem bo tak nalezy-obowiązkowa jesteś dla mnie kochanie sie czy twoim jezykiem mówiąc dawanie d...to przecie jest zabawa i rozrywka a nie obowiązek,ale widac dla niektórych a w tym dla ciebie to obowiązek -i tu przemawia przez ciebie zakłamany moher -seks tylko w celach prokreacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do sc-moje zycie jest znacznie ciekawsze i bardziej wartosciowe a dla ciebie zycie to jak widać opluwanie,ocenianie,bluzganie i dla ciebie wszyscy a ja jakoś szczególnie jestem be a ty jesteś świeta z zasadami ,tylko cięzko powiedzieć jakimi i co toba kieruje że jesteś tak wulgarna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak sc
to trzeba było tak dla rozrywki dupy dawać kawalerom a nie żonatemu i dzieciatemu facetowi :O:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak sc
taaaaak bardzo ciekawe zycie wiedzieśz - od rana do wieczora- z przerwami na necie siedząc :O - dzieciaka chociaz dopilnuj a nie tu biadolisz aż już się rzygać tymi wypocinami Twoimi chce :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do sc
sc nie odpowiadaj jej już, bo tego czytać sie nie da...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze do do sc -jedną zasade którą sie kierujesz to najlepszą bronia jest atak,brak co argumentów no to dawaj będziemy atakowac ,może ta głup[ia sc sie wystraszy i w końcu przyzna mi rację ...a tu nic z tego moja droga ,nie przyznam ci racji dopóki mi nie przedstawisz argumentów że to że kocham dziecko,jestem szczęsliwa i kocham faceta z którym jestem jest złe,prosze o argumenty że miłośc to zło tego świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponieważ topik ma byc kulturalny więc to m.ój ostatni wpis do do sc -bo same na nim nie jestesmy i tylko ostatnie sow-gdzie ja droga do sc biadolę...???? chyba już ci się wszystko poplatało z tej złości ,od początku pisze że jestem zadowolona i szczęsliwa ,ty naprawde musisz mieć nieciekawe i problematyczne zycie bez miłości ,seksu ,faceta ,bo strasznie boli cie to że ja mam wszystko to co chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak sc
tak tak sc taaaaak bardzo ciekawe zycie wiedzieśz - od rana do wieczora- z przerwami na necie siedząc - dzieciaka chociaz dopilnuj a nie tu biadolisz aż już się rzygać tymi wypocinami Twoimi chce ... PROSTUJĘ POWYŻSZĄ WYPOWIEDŹ - sc jest dyrektorem TRZECH firm i zakłada CZWARTĄ i to nieprawda, ze siedzi cały czas w necie, bo kto by firmami zarządzał..no i jeszcze czas dla kochanka, o domu, dziecku już nie wspomnę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak tak sc
a co takiego masz, czego ja mogę Ci zazdrościć?:O cudzego ,męża i bękarta? - no wybacz ale to nie są chyba powody do zazdrości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i teraz się głupia piuzzdo pod siebie samą możesz podszywać :P tak samo jak ona jest dyrektorem 3 firm to ja jestem prezydentem IV RP :O jak można było łyknąć tę głupotę o firmach - pojęcia nie mam, że można być tak naiwnym ..... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to było ironicznie..do do sc
jesteś jednak skwaśniała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie do do tylko tak tak sc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie do do tylko tak tak sc
" głupia piuzzdo" - no nieźle, nieźle..ale na pewno NIEKULTURALNIE, cokolwiek to znaczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sumie to sorry - tak tak sc wkurzyłam sie na to, że ktoś pisze pod moją ksywka i nie wczytałam się dokładnie w związku z tym nie zaskoczyłam, że to sarkazm był :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->do sc Ty to przeginasz totalnie osóbko... I wszędzie plujesz wulgaryzmem. Jesteś niesmaczna i nudna ----->tak tak sc Znowu wyjechałaś z tekstem w stronę synka sc. Jeszcze niedawno za to przepraszalas. Brak mi słów. Nie życzę Ci, by ktos kiedyś w ten sam sposób nazwał twoje dziecko. Bo róznie może być Wkurza mnie wasze chamstwo. Można miec inne zdanie i nie bluzgac przy tym w ten sposób jak wy. jesteście żałosne i prymitywne. Sc ma przynajmniej to w sobie, ze mimo tego, że ją obrażacie nie zniża się do waszego poziomu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nie do do tylko tak tak sc
..sorry - ale ona nie ma zadnego poziomu....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
widzisz sc-bardzo sie roznimy mylisz sie, dla mnie seks to nie obowiazek ale przyjemnosc i robie to z mezczyzna ktorego kocham, nie wyobrazam sobie inaczej tyuprawialas seks z facetem, ktorego pokochalas dopiero po wpadce, w dodatku zonatym facetem przykro sie robi jak sie czyta, ze twoje dziecko jest owocem zabawy, rozrywki przykro sie robi jak sie czyta, ze dla rozrywki doprowadzilas do cierpienia inna kobiete i jesli ktoras z nas jest glupia, to raczej ty, bo nie pomyslalas o przyszlosci swojego dziecka, wazniejsza dla ciebie byla rozrywka, zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że taaaaak - no dzięki za przypomnienie i pouczenie :O ale jak tu sie nie wkurzać jak taka ciipa na okrągło o swym szczęściu wypisuje tak jakby ono było prawdziwe - a między wierszami aż za dużo tego nieszczęścia można wyczytać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
sc poczytaj uwaznie niki ja pisze pod nikiem DO SC ale jest jeszcze inna osoba ktora pisze pod nikiem DO DO SC a ty caly czas odpowiadasz jednej z nas i sama pewnie nie wiesz ktorej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----->tak tak sc Dalej siejesz wulgaryzmami. Mnie przede wszystkim to wkurza, a nie to czy Sc jest naprawdę szczęśliwa, czy nie. Czy tylko dlatego, że nie wierzysz w jej szczęście od razu nazywasz ją tak a nie inaczej??? Ja kiedyś polemizowałam z Sc i chyba sc mnie pamięta. Mimo, iz wie jakie mam zdanie w tym temacie udawało nam sie rozmawiać bez tego typu wstawek. Uważam, że nikt nie ma prawa w ten sposób mówić o nikim. Co ona Wam zrobila, ze tak na nią bluzgacie? Czy juz nie można normalnie wymieniac zdan? Uzywac normalnych argumentów? Boszzz smutne to strasznie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do sc-miał byc ostatni wpis ,ale pozwole sobie na jeszcze jeden Bardzo cie prosze kolejny raz przeczytaj wszystko jeszcze raz i ze zrozumieniem -najpierw się zakochałam -uprawiałam seks z facetem ,którego kochałam-tak jak i ty -była wpadka i co z tego,jak sie zdarzyła to wzięłąm odpowiedzialnośc za nasze dziecko ,a nie poleciałam żeby usunąc -wpadka uratowała moje zycie ,jak cięzko ciężko zrozumieć i nie odwrotnie -nie doprowadziłam nikogo do cierpienia -a o przyszłości dziecka pomyslałam o to to ty się nie martw tak że jednak podobne jesteśmy... tak tak sc-ciesze sie że wiesz lepiej ode mnie czy jestem szczęsliwa ,czy nie-kolejna wrózka...i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
dziewczyno przeciez ty rozbijasz rodzine, doprowadzasz do tragedii, niszczysz tamta kobiete i jej zycie -w imię czego- milosci? malo jest wolnych facetow na swiecie, dlaczego musisz sie doczepic do zonatego, zajetego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do do sc o do sc -z rozpędu mogłąm sie pomyliśc -soorryy ale chyba wiadomo do kogo te moje odpowiedzi maja trafic ,do tej pani co ma niewtbredne słownictwo ,uwielbia mnie wyzywać i oceniać nie znając mnie kompletnie a tak na marginesie-dyrektor 3 firm to fakt a nie żart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×