Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość do_anny75
seks oralny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! przecież to bardziej intymne niż normalny... anno75 nie rozumiem Cię jak można kogoś kochać i.... okropność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość s c
A ja rozumiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem przekonany,że najmniej to powinniśmy ufać samym sobie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wlasnie....
ciekawostka na polepszenie humoru... Wiecie, ze kilka wiekow temu we Francji, kobiecie, ktora byla zona i urodzila dziecko przyslugiwal oficjalnie jeden mlody faworyt (kochanek) ? Moze by takie zasady wprowadzic w XXI wieku ? Panowie by oszaleli z zazdrosci :-D i nie szukali rozrywek gdzies poza domem tylko pilnowali wlasnych zon :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim ,jakaś pomarańczka sie podszywa pode mnie -...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anny75
W kazdym badz razie i tak jestes bardziej w porzadku niz maz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc Anno-znowu...myslałam że juz co przeszło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anny75
A dlaczego masz zły nastrój? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anno75
chyba musisz coś postanowisz, bo kręcisz się w kółko- raz jest super, raz chcesz zakończyć związek... oj faceci mieszają. Ale NIE WSZYSCY tacy są! Tylko czasami ci fajni nie sa tacy atrakcyjni:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anno-- to forum daje Ci tylko niepewność i rozterki . Zamiast umacniać , doprowadza do rozmyślań całkiem niepotrzebnie. Pisałaś tutaj , byłaś szczęśliwa , cieszyłaś się a pożniej zaczęłaś się zastanawiać , pewnie pod wpływem różnych wypowiedzi , rozkładania na czynniki piewsze. Bedziesz skwaszona -odbije sie to na Twoim małżenstwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tylko ona
musi sie starac, to nie ona je rozwalila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
Natek-- hallo lala ... musimy sobie powiedzieć ze jest super ...i nie jest... :C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
:c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
...cholera nie udaje mi sie z tymi buzkami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc Tigra , no powiedz sama jak mam czuć się dobrze , gdy były wydzwania co 5 minut , oczywiscie nie odbieram :) a w miedzyczasie smsy, ze chce ostatni raz mnie widziec i mogę go nawet na tym spotkaniu opluć Ale on chce :) No i po co mi to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
ANNO 75 -- ;) piwko dobrze robi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kto zdradza
czyni wielkie zło trzeba sobie to jasno powiedzieć, ale winę za zaistniała sytuację ponoszą niestety obie strony, bo naprawdę mało jest tak perfidnych ludzi którzy planują zdradzić, coś się powaliło w związku i jedna strona lub dwie są otwarte na kogoś kto zrouzmie, przytuli, powie jesteś wyjątkowy/wa. Taka prawda... przykra niestety... tylko terapia w takich przypadkach może pomóc, bo tam otworzą się oczy i na to żeby znać uświadomić sobie swoją wartość i na to by się uzdrowić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
natek == a co do niego czujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anno75
Wydajesz mi sie niesamowicie silna kobietą i bardzo spokojną. Powinnas przeanalizować plusy i minusy obu rozwiązań.Może to coś pomoże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak
wina nie zawsze lezy po obu stronach-jesli facet chce się zabawiać, to nawet najwspanialsze malzenstwo go nie zatrzyma- to samo w stosunku do kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tigra-- poleciałabym do niego i to już , w tej chwili , nie patrząc na nic , ale nie mogę. To nie jest dobre dla niego ani dla mnie. Musze wyjśc z tego bagna w jakie sie wpakowałam a takie spotkanie napewno nie doda mi sił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
mam taka rade , moze glupią ,, ale moze sprobuj sie do niego zrazić ... zlapac go na czyms .. moze bedzie latwiej. no nie wiem ... ale jak sie chce tak zrobić to efekt odwrotny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten kto zdradza
tylko teraz pytanie: czemu chce się zabawiać??? coś jest nie tak w związku, nikt nie chce się bawić bez swojej wybranki czy wybranego jeśli jest dla niego wszystkim. Każdy psycholog profesjonalny psycholog Ci w ten sposób odpowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
do ; nie tak ; masz 100 % racji ,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie tak
naprawdę tak jest- nawet najwspanialszy związek nie zatrzyma tego, kto chce się zabawic- wyłączy wówczas myślenie. Nie potrzebuję do zrozumienia tego psychologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już sie bardzo zraziłam do niego , ale miłość jest ślepa i głupia . Nie mogę teraz pozwolić sobie na słabość , bo robiłam to juz tysiace razy. W końcu muszę okazać zdecydowanie i poprostu milczeć , nie odpowiadać bo zawsze mnie prowokował do tego. Znudzi mu się gdy zobaczy brak reakcji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
do ; ten kto zdradza ; pytanie proste i prosta odpowiedz .... mężczyżni szybciej zdradą , czemu ? bo maja instynkt zdobywcy,. zeby niewiem co.. jak suka ...... znasz to powiedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×