Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Wchodząc tutaj trzeba odsłonić chociaż rabek tajemnicy o swoim zyciu To daje równe szanse na dyskusje Nie tylko złośliwie komentowac czyjeś zycie ale poprzec przykładem swojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
nigdy nie wyzywałam jej dziecka!ono jest niewinne, nie pchalo sie na ten swiat, ktos je powolal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
ja tez nigdy nie wyrazilam sie wulgarnie o dziecku sc wrecz praeciwnie, napisalam ze zarowno jej jak i jego dziecko nie sa niczemu winne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno sie połapać w tych \" do sc \" , bo sie tego namnożyło.Wiem że były takie komentarze i uważam je za chamskie Nie wiem natomiast, kto jest ich autorem czy autorką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
anno nazywasz kochanki-kochanice, twoj maz sie z nimi bzykal- to jest dobre okrelenie? Ja to rozumiem,ale teraz bronisz sc a ona to robi innej kobiecie :(bo szuka szczescia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
nie napadam sc ale sposob postepowania sc- myslisz,ze inne robia inaczej,ze nie szukaja szczescia?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
gdyby anno twoj maz trafil w zyciu na taka "umoralniajaca pomaranczke" to moze by sie zastanowil co robi:( przykre ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
i moze teraz anno75 nie musialabys sie zastanawiac czyj wlos znalazlas w pieluszcze swojego dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest tak że się szuka i z góry zakłada -będę mieć kochanka czy kochanke To przychodzi samo , czlowiek nie kontroluje swojego zachowania Poźniej gdy oprzytomnieje widzi zło, że cos stracił, czegos kogoś pozbawił , kogoś skrzywdził Ale nigdy nie robi sie tego z premedytacją , może z głupoty ale nie z wyrachowania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
09:50 anna75 smiejecie sie z nas ze wierzymy meza... a wy? dlaczego wierzycie kochanka? I dlaczego niby nas oklamuja a was nie? Oni to robia dla wlasnej przyjemnosci, jak trwoga to... do zonki i wywalaja te wspomnienia jak najdalej bo boja sie ze za chwile (ktorsze badz dluzsze) moga zaplacic za duzo. Czy maz konwalii chcial odejsc do kochanki? taki dlugi zwiazek blabla - NIE CHCIAL! Dobrze sie bawil dowartosciowywal i tyle! Moj to samo. Z rzadna nie chcial sie wiazac, chcial sie zabawic... i one - kochanki zgodzily sie na to. Ta sama zabawa. Napisze do mnie kilka cieplych slowek a ja obciagne ci pod marketem... to nie jest zalosne? tylko ja jetsem bo chce meza i ojca dla dzieci? zalosna bo kocham? Moj maz mowi ze po tamtych przyjemnych chwilach NIC nie zostalo! Tyle to bylo warte! Ze widzi tylko bagno. To troche niesprawiedliwe prawda? No ale coz... tyle zostalo po kochankach, wspomnienie syfu, bo z glupoty mogl stracic to co najwazniejsze - mimo wszystko - RODZINE 09:52 anna75 sama zdradzilam wiec wiem ze to mozliwe, ze nie zostaje NIC z milych chwil, tylko swiadomosc upodlenia siebie i to ze moglo sie stracic dla glupoty to co wartosciowe no to teraz juz jest wszystko jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
może nie, ale w pewnym momencie, gdy człowiek oddala sie od zony/ męża i ta druga strona widzi,ze zaczyna dziać się zle, to maz/ zona powinien to zakonczyc-inaczej jest to dzialanie z premedytacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
jesli zdradzasz i oszukujesz a do tego robisz wszystko zeby maz/zona sie nie dowiedzial/la------to jest to dzialanie przemyslane i z pelna premedytacja poza tym czlowiek po to ma rozum zeby z niego korzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nożna tak mówic , można , tylko jak rządzą nami emocje to rozum przegrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
15:11 anna75 poprosze o cytat mojej wulgarnosci w stosunku do kochanek taki wlacznie z nickiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
jesli sie nie panuje na swoimi emocjami to nie panuje sie takze nad wlasnym zyciem w takim wypadku nie zaklada sie rodziny aby nie krzywdzic nikogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak samo można powiedzieć zdradzanej żonie , bądź rozumna , on Ciebie jest niewart i przestań się zadręczać . Pomoże? Nie pomoże ,bo emocje biora górę Jest żal , płacz, rozpacz...itd Nie wygrasz z uczuciami , mało kto jest na tyle silny , aby myślec rozsadnie w takiej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
maz anny75 mial conajmniej 3 kochanki (o tylu anna wie) czy nie zdradzal z premedytacja i z wyrachowania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
w pewnym momencie podejmujemy decyzje, czy sie angazowac w pozamalzenski zwiazek, czy nie.To jest juz decyzja, nie emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
zdradzone zony zostaja postawione przed faktem dokonanym ktos podjal decyzje za ich plecami kiedy dowiaduja sie o romansie meza, czuja jakby swiat im sie zawalil znasz to uczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ze miał 3 to akurat mniejsze zmartwienie niz jedna długotrwała:) Wiadomo że sa tacy co robia to dla sportu . On sie nie zwiazał uczuciowo , myśle raczej ze to nie wyrachowanie , tylko głupota i bezmyslnosc , takie szukanie sobie coraz to nowej zabawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
to trwalo kilka lat! trwalo w trakcie jej ciazy i porodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
nie przyznal sie sam, ona znalazla dowody jego zdrady. Sport??? Nie znam takiej dziedziny, moze powstanie nowa i kazdy bedzie zdradzal.I bedzie usprawiedliwiony!ze cwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslę ze nie chciałabys znać moich odczuć i uczuc , bo najgorszemu wrogowi tefgo nie życzę. Mysle ze mam wiecej do \"przerobienia\" . Ale nie będę tutaj wylewać swoich zalów , bo pewnie na mnie wiadro pomyj zostanie wylane tak jak na sc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
chyba jestes w innej sytuacji... a moze sie myle i tez jestes kochanka zonatego faceta i masz z nim dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
tak napisałaś cyt: -"Wiadomo że sa tacy co robia to dla sportu ." czyli potrzebna jest nowa dziedzina, aby kazdy mial prawo to robic 'dla sportu".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaga_aga
jak to czytam...to az strach cokolwiek pisac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
a zonatego kochanka masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×