Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Taaaaak, przypomniałam sobie później!!!! :D Dobrze, ze chociaz ona! :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę, aaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nawet nie wiesz jak się cieszę! :D:D:D:D Ale masz pojemne serduszko! ❤️ Wszystkie nas pomieści ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie że tak ,zooperowali i mam w nim mnóstwo miejsca...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale aż boję się pomyśleć, co powiedzą ci, co tu zajrzą za chwilę! :O. Normalnie posadzą nas o coś!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i wykasowało mnie ..... niech sobie myśla co chca w końcu demokracja jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)))))))))) Aga- tak to ja cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguniu nie late tylko lete- :)))))) tak na marginesie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście Was wszystkie też kocham ale sc szczególnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć xyzed- Tez nie lubie tłocznych miejsc, ze swoim kochaniem wybieramy spokojne miejsca- agroturystyka , Wypoczynek pierwsza klasa, miejsca romantyczne... marzenie. Tylko czekac ciepłych dni ;)))))) warto zobaczyc wszystkie te miejsca.. a góry- znam mało... ale tez je lubie - latem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jedno pytanie gdy wybieracie sie ze swoimi kochankami na weekendy, to co oni mowia w domach zonom (zakladajac, ze zona nic nie wie) czy zawsze jet to tlumaczone delegacja, wyjazdem sluzbowym itp... no i co mowia zonom, dzieciom jak ta wlasnie zadzwoni? czy klamia caly czas w zywe oczy? zapewne nieraz jestescie przy takich rozmowach tel., wiec musicie to wiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umój mówi że jedzie do pracy,a że ma taka prace to nam ułatwia zycie żona do niego nie dzwoni ,przez 4 lata naszych spotkań ani razu nie zadzwoniła a dziecko jak dzwoni to pyta o inne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie, jak dzwoniłam do męża, był zawsze tekst, \"że interesy\". Nie wyjeżdżał na weekendy, ale popołudniami i wieczorami go nie było prawie codziennie! Kiedy dzwoniło dziecko, mówił, że jest poza miastem i będzie mniej więcej o tej i o tej godzinie w domu! Nie wdawałam się w szczegóły, czego później żałowałam! Ale działo się tak dlatego, że mu bezgranicznie ufałam 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mówię,że jadę i uprzedzam,że telefon będzie wyłączony bo chcę odpocząć :) Proste.Czyż nie? :) A potrafi mnie nie być i ze @ tygodnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli zona dopoki sprawa sie nie rypnie naocznie zyje w blogiej nieswiadomosci :o Babko, czy Ty mialas szosty zmysl?? 🌼 czy w inny sposob sie to w koncu wydawalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mówię prawdę np jeśli mówię ,że w góry,to w góry,jeśli mówię,że np za granicę,to jadę za granicę.Czyli gdzie chcę to sobie jadę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ciezko jest pojechac za mezem i go sprawdzac chyba, prawda? :o raz - czesto zony nie dysponuja drugim samochodem ;-) dwa - zostaja w domu z dziecmi trzy - mimo wszystko maja nadzieje i ufaja ze to faktycznie praca czyli dupa zbita lub dupa blada jak kto woli :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez wyłaczam telefon, On tez bo chcemy wypocząc i nacieszyc sie sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed a jak tak mowisz, to zona sie tak po prostu zgadza? nic nie ma przeciwko? jeżeli tak, to bardzo wyrozumiala żona :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde a ja z racji swojej pracy nie moge wyłączyć...a czasami bym chciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lete przepraszam, bo przeoczylam chyba jesteś kochanką i jednoczesnie zoną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam zoną, teraz jestem po drugiej stronie- kochanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne że taaaaak To bardziej skomplikowane :) ale to nie szósty zmysł. Wiedziałam gdzie i do kogo jedzie i serce za każdym razem pękało mi na coraz drobniejsze kawałeczki. Ale przeżyłam i z tego się cieszę. Nikomu nie życzę zostawać w domu z dziećmi z taką wiedzą i świadomością jaką ja miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×