Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość Wielbicielu...
`21.03] 13:18 babka68 lete Z ciężkim sercem ale zgadzam się z Tobą. Ja potrafiłam prezyznać się do swoich błędów i staram sie ich nie powielać. Ale jest jeszcze inna sprawa o której kolejny raz napiszę i może uzyskam w końcu odpowiedź. Jeśli było mu źle, czuł się zaniedbywany, niedocenianu itp, to dlaczego mi o tym nie powiedział? Dlaczego nie było go stać na szczerą rozmowę? Dlaczego cały (nawet kiedy coś przeczuwałam) twierdził, że wszystko jest w porządku, że mnie kocha i że nic złego się nie dzieje? Czy naprzwdę łatwiej jest oszukiwać niż zdobyć się na szczerość? ` Babko Jestes fajna Dziewczyna:) Przestan szukac odpowiedzi na te pytania, nie potrzebnie sie zadreczasz. Sadze ze on sam nie potrafi znalezc odpowiedzi na te pytania. Jest zwykla swina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed i taki prezent dasz dziecku na 18tke? final malzenstwa z mamusia? to lepiej juz nic nie mow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielu...
To dobrze ze potrafisz sie smiac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ten żarcik był ode mnie buziaki zmykam kochane papa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielbicielu Może i świnia, ale to nadal mój mąż.................a ja zawsze lubiłam szynkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka tak, bo powinien chciec być dla kobiety, a nie tylko ze wzgledu na dziecko nie twierdzę, ze wszystcy mezczyzni są rozgarnieci, wielu z nich \"leci\' na młode ciała, długie nogi, i powab jaki snuje wokól siebie taka zmijka, która chce tylko Go wykorzystać. taki maż nie maż - nie zasługuje nawet na zaniedbana zone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babko ja też ostatnio usłyszałam- Daj mi ostatnią(już nie wiem którą) szansę, zrób to chociaż dla dzieci.Czyli zmuś się. A ja mam to w dupie jak ten motylek. Raz zrobię coś dla siebie.Zacznę nowe życie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielu...
szynke w postaci plasterkow:D a nie faceta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielu...
Srzelec co okreslasz `nowym zyciem`?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczcie kochani, cały dzień siedzę sama w biurze i zaczyna mi odpierdalać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lete A ja uważam, że kobiety dojrzałe są bardziej seksowne, bo są świadome swojego ciała i swoich możliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielu...
Lete interesujacy final dlugoletniego malzenstwa `wielu z nich "leci' na młode ciała, długie nogi, i powab jaki snuje wokól siebie taka zmijka, która chce tylko Go wykorzystac` I ten naiwniak sadzi ze znajdzie 7my cud swiata:D obciagnie go z pieniedzy i kopnie w stara d**e:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielu...
zgadzam sie z Toba Babko🌻 i z Lete🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowe życie? Życie po rozwodzie, gdy już uda mi się uwolnić od faceta, który rządzi się innymi prawami, który kłamie, oszukuje, nie widzi swojej winy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 jeszcze jest OK, ale jak zaczniesz pić do lusterka, to już będzie tragedia! :D:D:D:D:D Póki co rozumiem Twoje mówienie do siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielu...
Strzelec Mam nadzieje ze zrobisz to szybko i zaczniesz nowe zycie:) Powodzenia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka jasne,ze tak!!!! co moze zaoferować taka małolata. Kobieta dojrzała swiadoma swojej atrakcyjnosci ... nic sie nie moze z nia równać. My to wiemy wszystkie. Do jutra pa 🌻 cieszę się, ze mnie nie \'\'zjadłyscie \" :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielu...
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak xyzed- założy obrączkę jak poczuje się mężem. Widzi siebie w samych superlatywach, to żona ma sobie na wszystko zasłużyć. Znalazł kochankę bo nie miał innego wyjscia(dwanaście lat na ręcznym), to jest ta wielka miłość. Bosche chroń mnie przed takimi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do xyzed
wiesz, ja uważam, że postąpiłeś jak trzeba. Źle się czułeś wobec takiego traktowania-porozmawiałeś z żoną (choć nie wszyscy pamiętają). Usłyszałeś radę (nota bene nigdy nie została cofnięta) więc skorzystałeś. Zdjąłeś obrączkę-nie potajemnie jak niektórzy (a żony nigdy się o tym nie dowiedzą). Próbowałeś. Nie wyszło. Ciekawe czy kobitki domyślają się jak to jest gdy rola mężczyzny w domu zakończyła się i jego rola sprowadziła się do reproduktora, który ma teraz już tylko utrzymać potomstwo... Nie życzę nikomu...A odnoszę wrażenie, że jesteś potępiany za to, że nie chcesz z nią być bez względu na wszystko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielbicielu...
do xzyed wspieraj takich jak ten facet. ale uwazaj bo w zyciu tak jest ze wszystko do nas wraca z podwujna sila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy
Ty chciałabyś być w takim związku na zawsze? Z kimś, kto traktuje cię przedmiotowo i tak naprawdę liczy się tylko kasa na koncie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×