Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość mogę napisać
Zdradzona zono, może dziwne ale ja wiem co czujesz, dlaczego przepraszasz za swoja złość,,,a nienawiść? czy znasz takie uczucie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę napisać
kokosanko, alez oczywiscie ze myślałam o jego żonie niejednokrotnie sama będąc kiedyś żona zdradzacza, i zdziwisz sie ogromnie mam naprawdę czyste sumienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka.
tak trudno jest oceniac innych nie znajc i calej sytuacji i przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka.
a prawda zawsze lezy po srodku. bolesne zawsze widzimy tylko z jednej strony, sadzimy ze cala wine ponosi ta druga strona ale nigdy nie wiemy co tak naprawde mysli i czuje ta druga osoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę napisać
nie wiem czy napewno chciałabyś wiedzieć w jaki sposób myślałam o jego żonie? jak juz tu pisałam wielokrotnie( nie wszyscy mnie czytali)nasz problem jest b.złożony jego zona np uważa że to najwieksze zło ze on zdradził emocjonalnie(oni są w drugim zwiasku oboje, przy czym kilka lat wcześniej ona go zdradziła nieemocjonalnie(to wiadomości od niej) dla zainteresowanych pani zona narazie nie dzwoni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę napisać
a jeśli chodzi o przyczynę, że stało sie tak jak sie stało...wiele braków w każdym z nas, ale tesknie za nim ogromnie, ale trwam w postanowieni pomimo że ciagle niestety czytam co napisał: "Księżyc łypie na mnie zza szyby a gwiazdy spoglądają oczami wskrzeszając to co jest dobre w mojej duszy- lubię patrzeć w Twoje oczy i odnajdywać w nich ciepło i miłość. Dziękuję, że jesteś- k. C. Horec ma smak Twoich ust owianych wiatrem z Lodowej Przełęczy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie już zadawać
tyl;e pytań temu zgredowi -- przecież ten dupek wali konia przed monitorem twierdząc, ze ta sprawniejsza ręka to kochanka a ta mniej sprawna to żona :P - prześledźcie lepiej jego wszystkie wpisy a jasnym Wam się stanie, że to jakiś mitoman, albo raczej tchórz, który nawet kochanke ma tylko w....swoich wydumaniach :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka.
Przesancie a o kim mowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę napisać
Myślę ze ktos pomylił topik, bo zupełnie nie na temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli pomarańczowa zona to ta sama to zaczerwniona zdradzona zona to jesteś idiotka i tyle na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc. Zastanów się czasami co mówisz. Czy kobiecie która ma zagrożona ciąże też bedziesz kazała wejść na topik : Aborcja ? Ja się martwię. Nie musisz tego rozumieć ale nie musisz mi dopierniczać. Ta zaczerniona to ta sama co pomarańczowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DZIEWACZYNY
Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę napisać
tak tez myślałam...bo po prostu wyprowadził Cie facet z równowagii i tyle, ale przeciez to przechodzi, płacz zawsze przynosi ulgę,a jak mozna sie wygadac to chyba jeszcze lepiej...Zawsze sie zastanawiała ile można znieść, cierpienia goryczy...po prostu wiele... a do tego na górze co sie pomylił: uwazaj bo niektórzy wypisują, wypowiadaja okreslona ilość słów, a potem....umierają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę napisać
a to sc z tą ginekologia to chyba wcale nie było złośliwie, ja wcale tak nie odebrałam...a rzeczywiscie na forum sł.zdrowia czasmi mozna cos ciekawego sie dowiedziec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mogę napisać
Ja wiem że to może jak za dużo drażnić, ale chyba sie masochizuję...ale to było takie piekne...było...ciągle te sms-y: "Kochanie właśnie piję herbatę i patrzę na gwiazdy. Może Ty też patrzysz. Może Ty też myślisz. Gdy zamykam oczy widzę Twoje oczy, a w nich żal. Ale nawet wtedy są urzekająco piękne i bezgranicznie dobre. Bardzo mi Ciebie brakuje. Dopiero teraz wiem ze mnie kochasz i cieszę się że ja kocham Ciebie. Miłość uskrzydla i nadaje sens życiu." Ide spac, może sie uda zasnać, nie dołowac.Dobrej nocy wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka.
Zdradzona widze ze bardzo cierpisz:( Musisz sie pozbierac Dziewczyno, nie mysl ze tu kazdy chce Tobie dokopac. Kazda z nas moze sie znalezc w podobnej sytuacji. Przeciez w zyciu wszystko moze sie zdarzyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten wpis o zadawaniu pytań zgredowi miał być chyba o naszym XYZED. Innego \" zgreda\" tu nie widziałam. ( zgred- rodzaj męski ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to że się miotam. Bardzo tego nie lubie u siebie. Nie lubię gdy coś jest niejasne. Wolę jak coś jest czarne lub białe. Nie lubię szarości. Ide spac. Chyba przybredzam. Chlapnełam sobie zdziebko na stres. Ja nie raczej nie piję i stad ten ton dzisiaj i bezłkot. Jutro się poprawię. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak jesteś idiotka -poczytaj dokładnie ten topik...a potem mów to co mówisz masz dwa guzki...wiesz co to są.mięsniaki ,nowotwory,nadzieja,strach,chciałam ci pomóc ,żebyś zrozumiała ,że nie trzeba sie bac i nie trzeba nienawidzic wszystkich naokoło ,że ciebie to zpotkało ale przecież wiesz lepiej ...życzę ci zdrowia i mimo twojej złości powiem tylko ,przeczytaj jeszcze raz spokojnie ze zrozumieniem a potem mnie obrażaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i nie miałam najmniejszego zamiaru co dopierniczać -powiem tylko że ja wiem co to znaczy strach,obawa,nowotwór,zycie Wiem z autopsji i nic juz więcej nie powiem ,bo powiesz że jestem złosliwa,ale ja z założenia twojego jestem przeciez ta zła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ty nazwałas mnie idiotką jeśli się nie mylę. Z moich ust nie padła żadna inwektywa pod Twoim adresem. Teraz drugi raz nazwałaś mnie idiotką i dlaczego?. Wyobraź sobie że wiem co to rak. Niejednokrotnie stykałam się z nim w mojej rodzinie. To u nas rodzinne i dlatego sie martwię. Czekam na wyniki i zadręczam się za co mnie to wszystko spotyka ? Za co ? Niewazne. Nie musisz odpowiadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uuuu sc 👄 ale niemiło się zrobiło :( Nie czytają wszystkiego,wyrywają z kontekstu i znów wszystko wiedzą lepiej. A my i tak się umówimy na ciacho :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka.
Zdradzona nie dziwie sie Tobie ze sie moitasz, Twoja sytuacja nie jest latwa ale sadze ze w Twoim zyciu wszystko sie ulozy:) Uwierz w Siebie a wyniki(sadze ze nie Masz raka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie już zadawać
no i zjawił się koniował :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka.
xyzed cztalam o tej nieszczesnej obraczce:D zabawny z Ciebie facecik;o jak zona zasluzy to wlozysz obraczke:D ile dziecie ma latek?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka.
i nie chce osadzac ale Masz problemy emocjonalne:) Jestes chyba niedojrzalym facetem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzona zono idiotka mnie nie nazwałaś ale mózg mam sobie usunąć bo nie korzystam-to wg. ciebie jest ładniej niz idiotka ale na to samo wychodzi i jeszcze raz przeczytaj co napisałam,bo nie było w tym ani jednej dziesiątej złosliwości -na tym topiku wypowiadają sie dziewczyny mające dokładnie taki problem jak ty,ale ty nie chcesz słuchać...szkoda bo myślałam że fajna z ciebie babka,ale pozory jak widac mylą hej xyzed-pewnie że na ciacho pojedziemy ,troche mnie nerwy poniosły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie już zadawać
jakoś nie dziwię się , że Cie nerwy poniosły :) - kochanki to strasznie znerwicowana populacja kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×