Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

Gość DZIEWCZYNY...........
Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sc wcale się nie dziwię,że Cię nerwy poniosły bo jak przeczytałem wpisy na mój temat to aż chciałem wywalić z grubej rury.Wkurza mnie to ,że ktoś jak np kokosanka nie przeczyta wszystkiego tylko zaraz obrzuca błotem.Najprościej uprościć i dać upust swojej elokwencji. kokosanko tak mam problemy emocjonalne bo gdybym ich nie miał to dawno narobiłbym gnoju ale do pewnego momentu łudziłem się,że uda się coś z tym zrobić ale jeśli się mnie olewa to brak mojej dojrzałości emocjonalnej daje o sobie znać.A żebyście już nie snuli domysłów ile mam lat to wam powiem,że jestem szczeniakiem bez kompletnego doświadczenia życiowego,który myśli tylko fiutem i mam 45lat :) Zadowoleni? A teraz jazda z następną dawką mądrości i miłych słów :) Po szczeniacku mówiąc mam to w dupie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka.
sadzilam ze jestes starszy tak ..ok49lat:) ja Ciebie nie obrazilam:D i sadze ze dobrze Ciebie okreslilam:) Masz problemy i nie potrafisz dogadac sie z zona:) a sadzac po wypowiedzi to jestes agresywny i pewnie uzywasz przemocy slownej w stsunku do zony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zdradzona zono, moze to lepiej ze sobie on juz poszedl w pi.. piekny nieodkryty swiat. nie zobaczysz tych oczu, ktore nie umieja ukryc zawodu? zlosci? rozczarowania? ... Twoim negatywnym wynikiem markera ca125. ja zdazylam zobaczyc, wtedy wszystko umarlo we mnie, to jedno spojrzenie spopielilo wszystkie uczucia ..., dotrlo do mnie kim jest M, kim ja jestem. nie mam wplywu na Twoj wynik, moge Ci tylko powiedziec 3maj sie, skup sie teraz na sobie, na tym co dobre dla Ciebie. no a wy tam pozostali sypnijcie czyms weselszym niz ja, jak za dnia, show must go on.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka.
eshe `show must go on` wiec trwa:D Jutro nowy dzien pelen niespodzianek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne i w dodatku codziennie obijam jej twarz oraz kopie po brzuchu i głowie tak żeby bolało ,a dziecko się temu przygląda :p A poważnie to nigdy nie użyłem w stosunku do żony przemocy ani słownej ani tym bardziej fizycznej nie mówiąc o psychicznej. I to tyle w temacie.Żegnam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka.
Żegnam. a ja jestem zlota rybka i w to wierze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochanki wbrew pozorom to mnie znerwicowane kobiety niz zony... nerwy mnie poniosły ponieważ zdradzona zona nie czyta dokładnie i we wszystkim widzi zło...którego nie ma i to mnie zdenerwowało a poza tym jestem spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzed nie masz tego
W dupie, liczysz sie z opinia obcych ludzi ktorzy ciebie nie znaja. Jestem bardzo ciekawa jak jest naprawde. Rzaden facet nie przyzna sie do bledow, nie jestes wyjatkiem. A twoja zona? Ciekawa jestem co ona czuje i co mysli o tobie. Jaka jest prawda? Chyba nie jestes idealem? Aniolem tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanko.
starą prawdę przytoczę: to nic ze jesteś mądra, jeśli nie jesteś omdlewająco piękna musisz byś otępiajaco miła, żeby przezyć. to tak a propos liczenia się z opinią innych i mana wszystkiego w du..pie (kurfa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka.
kufa, jestem mila i ladna dziewczyna:) tak o mnie mowia inni( i chyba tu sie zgodze z opinia innych;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Sc
"12.02] 11:58 sc egoistki ?? no może trochę ,w końcu zdrowy egoizm jest potrzebny,ale dlaczego zony zaczynaja sie bac jak juz ta kochanka się pojawia ,może warto wcześniej zauważyć że cos nie gra ..i wtedy zacząć się martwic i naprawiac ...naprawde my za nimi nie biegamy ,tak sie składa że to oni nas znajduja ..i chyba każda kochanka na poczatku ma wątpliwosci i wyrzuty sumienia w stosunku do ...żony ..właśnie do niej.. on ich nie ma zazwyczaj... no i czy warto na siłę utrzymywac rodzine ,która juz ta rodzina nie jest ??może warto sie dogadac i stworzyc zdrowe relacje była zona,dzieci a nie trwac w związku którego nie ma..." Madrze to napisalas:) jezeli nie potrafia sie dogadac powinni sie rozstac. Tylko czsami jest tak ze facet jest " psem ogrodnika" sam zadaje sie z inna ale nie moze przezyc ze jego zona moze byc szczesliwa, wiec niszczy ja fizycznie i psychicznie. Wlaczane sa w to dzieci i ich uczucia sa szarpane. A ona nie ma sily skonczyc i czeka na ten koniec. Powiesz zalosne i zgodze sie z Toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie już zadawać
jak widać na Twoim przykładaie zgredzie :P - niektórzy faceci po 40-też myslą fiutem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może nie żałosne ale smutne na pewno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka.
tak naprawde to nie wiem jaki jest Xyzed ja tylko cztam i wyciagam wniski. Wiem ze faceci po 40tce, czsami dziwnie sie zachowuja. To straty utraconej mlodosci, szukaja mlodych dziewczyn i chca zrekompensowac sobie cos co juz nigdy nie wroci ` MLODOSC` Nie czuj sie urazony Xyzed , kazdy kiedys bedzie w Twoim wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokosanka.
Sc tak to smutne, przykre i boli. Nie mniej jednak dobrze to napisalas, w zyciu trzeba byc twardym i mocno stapac po ziemi. Moze milosc jednak istnieje;) Spokojnych snow Tobie zycze🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
istnieje istnieje a że czasami nas znajduje trochę za póżno...no cóż kochanki też kochaja a zdradzacze też maja prawo do miłości-poplatane to zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed ja Ciebie czytam od początku. Pomimo pięknych opisów swojej osoby ( może to częściowo prawda ) to wewnątrz jesteś WREDNY . Nie dziwię się żonie, że jest zimna nawet jak pomagasz jej w domu:-O, a kochanki mi szkoda bo przyjdzie czas i jej pokażesz swoją drugą naturę. 45 lat........ciekawe skąd powiedzenie \" głowa siwieje .......\" Starałam sie być kulturalna:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta głowa siwieje i dupa (a raczej fiut szaleje) I co z tego? Mam od razu do trumny się położyć? :) A może najlepiej wg was byłoby gdybym zginął w wypadku ,a żonka zgarnełaby sporą sumkę z polisy ubezpieczeniowej tytułem rekompensaty za życie z takim gnojem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha i w naszym małżeństwie TYLKO żona jest idealna,a ze mnie to typowy okrutnik i WREDNY samiec,który tylko rząda nic nie dając w zamian :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Nie złość się. Przecież wiadomo, że nikt nie ma pojęcia o Twojej sytuacji w 100%. Można się tylko domyślać. Dlatego nikt nie powinien Cię oceniać. Co najwyżej doradzić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech oceniają bo takie ich prawo ale jeśli od innych wymagają klasy ,to sami niech to robią też z klasą.Jestem raczej typem choleryka więc tego typu podejście mnie wkurza :) Rady? E lepiej niech sobie zostawią dla swoich partnerów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie pien sie xyz bo tylko je nakrecasz . Nie warto dawac paniom satysfakcji . Zyj tak by Tobie pasowalo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slomiana wdowa
Jak mocno zdrada boli wiedza tylko zdradzone.U nas bylo wszystko ok,nosil mnie a rekach,mówil,ze jestem najważniejsza,że tylko mnie kocha,ze jest mu dobrze ze mną.Niedawno trafilam na list,tak na list ,nie na mail(nie sprawdzam mu,ani poczty,ani tel).Pisal,że tylko ja kocha,tylko z nią chce być,że ona jest najcudowniejsza itp itd I to juz trwalo trzy lata,spryciarz tak dlugo mnie oszukiwal.A ja myślalam,że on taki zmęczony po pracy.Glaskalam ,dogadzalam.Wszystko wyszło na jaw i poczulam ,że wali się moj cały świat,wiara w małżeństwo,w człowieka któremu bardzo mocno ufalam i kochalam.Powiedzialaam mu,zeby odszedł,bo życie jest zbyt krótkie aby marnowal je na bycie z kimś ,kogo nie kocha.Przemyślal wszystko i zostal,powiedzial,że kocha tylko mnie.Ale ja w to nie wierzę,patrze na niego i myśle,czy teraz wspomina ją ,czy nie,czy tęskni za nią czy nie.Kocham go bardzo wybaczylam mu,ale do tej pory nie mogę zapomniec.Przecież on ją kochal,może kocha.To nie był tylko sex,ale ta magiczna więźJak życ?czy czas uleczy rany?czy on znów mnie nie skrzywdzi? Znów nosi mnie na rekach ,kupuje kwiaty i prezenty,znów jesteśmy szczesliwi...........(?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry -- zdradzona żono - zdrowie jest najwazniejsze ,. wyjdziesz z tego ;) slomiana wdowo - witaj w standarcie ,--- moj tez tak robil,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Wiesz, co wg mnie byloby najlepsze? Uczciwosc, uczciwosc, jeszcze raz uczciwosc wzgledem Twojej ślubnej. Ale z tego co piszesz, to raczej awykonalne, wiec cóż... wiecej nie powiem, bo znowu sie narażę niektórym... A pisząc w ten sposób (o tym wypadku, zonie i polisie...) - cóż - pokazujesz tylko, ze sam tak myslisz. Mnie do glowy by to nie wpadlo, zeby tak pomyslec o Tobie. Sam wystawiles sobie świadectwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uczciwość ,uczciwość i jeszcze raz uczciwość.Tak ale tylko kurna z mojej strony.Nie,nie,nie i jeszcze raz nie.Przebrało się i tyle i możecie wystawiać mi świdectwa jakie chcecie.Akurat to świadectwo do niczego mi się już nie przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×