Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

babka68 przeczytałam...Ty moja......dobra duszyczko! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babka68 a co w tym złego? :) Przeca normalny,zdrowy chop ze mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed Normalny, zdrowy chłop nie myśli o wysyłaniu smacznoniesmacznych tekścików.Raczej zajmuje się świntuszeniem w realu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
xyzed normalny???... zdrowy??? ...hmmm żartowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to chętnie, sunny1onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co myślicie ,że w realu to nie świntuszę? :D Zresztą widzę ,że w waszym przypadku niepotrzebnie w ogóle poruszyłem ten temat więc przepraszam Szanowne Panie i pozostanę przy świntuszeniu w realu :p zyx okiej no to wyślę Ci parę fotek z Egiptu ;) i mam nadzieję,że nie należysz do purytańskiego odłamu tego społeczeństwa? :D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
absolutnie nie, przysyłaj śmiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle podałam adres, powinno być sunny1@onet.eu a to dla tego, że robię pięć rzeczy na raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyx właśnie na taki adres poszło :) jeszcze nie dostałaś? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dostałam, ale nie otwiera się wyswietlił mi sie komunikat NIE ZNALEZIONO PLIKU SKUO11.CAB WYMAGANEGO DO INTALACJI czegoś nie mam, do pokazu slajdów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już ok. poradziłam sobie, a w tej zlotej masce to Ty? dla mnie bomba!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musisz mieć program power point ale zdarza się ,że nawet jak go masz to są trudności z otwarciem i też tak czasami mam :) Ale weź zrób tak - kliknij na pobierz czy jak tam u Ciebie jest i potem nie klikaj na otwórz tylko na zapisz i jak zapiszesz to wówczas kliknij na otwórz folder i powinno wyświetlić :) U mnie to działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze się ukryłem? ;) No to może teraz chciałabyś zobaczyć mój dom marzeń? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobiłam, zapisałam na pulpicie i się otworzyło. ależ musiało być tam gorąco! no, no też chcę do Egiptu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwniara___
Wiecie co...mam 23 lata i prawie roczny "związek" z żonatym facetem starszym o 19 lat. Poznałam Go przypadkiem, mieliśmy wyjśc na kawkę...i kawka była, ale ze śmietanką:/ sama nie wiem jak to się stało, zawsze oburzałam się jak widziałam żonatych z młodymi, czułam wstręt do takich znajomości. Próbowałam to zakończyć kilka razy, ale zawsze ulegałam. Ten mój "stary" ma w sobie coś takiego, że przyciąga! Ostatnio poznałam kogoś, jest moim rówieśnikiem, jest cudownie i wspaniale. Powiedziałam żonatemu, że nie bedziemy się spotykać, ale On nie odpuszcza! chcę w końcy wyjść z tego bagna! Im bardziej "stary" nalega, tym bardziej ja zaczynam wątpić w to, że mu odmówie kolejny raz:( nie mam siły już na to. Oczywiście mój nowy nic nie wie o mojej przeszłości i nie dowie się na pewno, bo wiem, że z miejsca by mnie skreślił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to nam starym się też może przydarzyć :) Ale trudno nam odmówić ,co? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwniara___
Cholernie trudno!!! hihihi, tym bardziej, że stary jest super facetem. Już nie chodzi tu nawet o sex, ale o to, żeby pobyć sobie z Nim. Wiem, że jak raz ulegnę, to będą kolejne razy, a naprawdę nie chciałabym zdradzać tego nowego. Żeby było weselej, to ten mój jest prawiczkiem. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naiwniara___
Klawo...hihihi. Ja w roli pani nauczycielki...mam obawy :) nie chciałabym mu pokazać co potrafię, bo się zorientuje, że jestem obcykana w tym czy w tamtym..heeee :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli grasz dziewicę :D No ,no dosyć niebezpieczna gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki xyzed ależ Ty masz marzenia. całkiem, całkiem ten dom, tyle tylko, że taki bardziej w męskim stylu. ja na dłużej mogłabym się ewentualnie zatrzymać w pokoju syna, ale wolałabym trochę inny układ, w kuchni no i oczywiście na korcie. kiedyś trochę grywałam w tenisa, czas najwyższy to sobie przypomnieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze modyfikacje można wprowadzić ;) No też kiedyś grywałem w tenisa ale było to za czasów Fibaka,Borga,Nastase i innych :) A może byśmy tak razem na tym korcie poćwiczyli ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mogłoby być całkiem interesująco, tylko musimy sobie kupić takie ręczniczki na szyje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no w samych ręczniczkach napewno będzie smakowicie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej zyx :) To jak z tymi ręczniczkami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×