Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sun4

Zdradzone kontra kochanki-tylko kulturalnie

Polecane posty

ale jaka szczęśliwa...i cieszę sie że sie o mnie tak martwisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do sc
prosze cie przeczytaj jeszcze raz to co piszesz :O Nie przekonuj nas ześ szczęsliwa tak uparcie ( no chyba ze jak tak powtarzasz to sobie wmówisz to w końcu ). Makabra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po co mam czytać jeszcze raz ??? pisze tyle ile uwazam że chę żebys wiedziała a to czy jestem szczęsliwa to wiem tylko ja .Jedno tylko ci powiem JA TWOICH SĄDÓW NIE PODDAJE W WĄTPLIWOŚC I MYSLE ZE TY TEZ NIE POWINNAŚ NARZUCAĆ MI SWOJEJ WOLI-ZAJMIJ SIE SOBĄ ,BĄDZ SZCZĘSLIWA NO CHYBA ŻE OCENIANIE ludzi ,którzy pisza tylko o malutkim kawałku swojego zycia to sens twojego zycia.Jeżeli tak jest to bardzo ci współczuję .Ciężko ci przychodzi zrozumienie że mozna iśc przez zycie z usmiechem na twarzy ,może spróbuj się tak nie przejmować zyciem innych a zobaczysz że mozna być wesołym usmiechniety i totalnie szczęsliwym...spróbuj przez tydzień i daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie wy poznikałyście??? co u was słychac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaKOSA
Bylam kochanka.Tzn.jeszcze nia jestem poniewaz sprawa rozwodowa w toku.Ale odszedl od niej i wyjechal ze mna.Jestesmy razem od prawie roku(tyle mieszkamy razem).Doszlo do sytuacji,ze musial sie z nia spotkac.Po spotkaniu nie bylo zadnych sms-ow od niej odnosnie ich zwiazku czy ukladu.Czulam jednak obawe ze i tak wroci do niej wiec \'\'pomoglam\'\'mu i sobie w podjeciu decyzji.Ktoregos pieknego razu jego zonka piszac z innego nr podszywala sie pod jakas moja kolezanke i wypytywala go o mnie.odpisywalam wszystko zgodnie z prawda.Wiedzialam ze to ona.Pozniej juz pisalam ze swojego numeru.Ona zadzwonila bo chciala sie upewnic.No i sie zaczelo.Wyzwizka pod moim i jego adresem.Ze ona jest w ciazy z innym,ze od dawna czekala na jego \'\'wpadke\'\'.Pozniej pretensje dlaczego z nia spal podczas ich oststniego spotkania,po co mowil ze z nia sex jest wyjeb...w kosmos.I tu zaczelam watpic ktore z nich mowi prawde.On zapewnial ze nie.Mialam rowniez ta pewnosc ze sypial u rodzicow nie u niej.Jednak moze zdarzyl \'wlozyc\'.A moze ona wymyslala chcac mnie wkurzyc??nie wiem.Teraz mam problem z glowy.Zerwany kontakt ich i jej zachowanie.Sypia i pokazuje sie oficjalnie z szefem.Czy istnieje opcja,ze moze po pewnym czasie jednak wroci do niej??Wyrzadzila wiele krzywdy jemu i jego rodzicom.Przezylismy juz utrate ciazy ale on nie zmienil nastawienia.Chce wciaz dziecka......Jaka jest Wasza opinia na ten temat?Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześc pytasz o opinie ,mysle że sama musisz wiedzieć co jest dla ciebie najlepsze to musi byc twoja i tylko twoja decyzja to przeciez ty bedziesz znim zyła a nie żadna z nas.Ważne żebyś czuła sie w tym wszystkim dobrze i żebyś była pewna tego co czujesz-powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry , dzien dobry , dzien dobry .... o rany ale kawał czasu !? nieobecność usprawiedliwiona ,. Wolna żono - bardzo serdecznie pozdrawiam ,sc, babkę , agę, i oczywiscie xzyzeda naszego narcyzka, jedynaczka, oseska, paniusia najmądrzejszego , .....itd.. no... xzyzed wiesz ze to z przekorą piszę .... pozdro dla tych którzy tu jeszcze zaglądają,.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D :D :D dobre narcyzkiem mnie nazwała:D :D :D z przekorą :D :D :D tigrunia ekstra 👄 dla Ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzisz tigruniu i tu także pustki :) Czyżby trzeba było ponownie temat rozkręcić?? No to jadziem :D Zdradzone oraz kochanki powiem wam,że mam drugą kochankę i nie wiem co zrobić?? Może pomożecie?? :D To nie prowokacja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
XYZED przebiłeś samego siebie !!!! Gratulacje ;( Mimo, że jestem juz \"dawno\" po rozwodzie to nadla nie zmieniłam zdania na temat zdradzających. Jakby mnie mój nowy partner zdradził tobym mu chyba co nieco urwała. Ty XYZED masz chyba nerwy ze stali i zdecydowanie się nudzisz. Adrenalina związana z utrzymywaniem wszystkiego w tajemnicy musi być chyba ekscytujące skoro wpakowałeś się w następny zwiazek bez przyszłości. Żona i dwie kochanki !!! No no. Pogratulować ;(. Po co pytasz co my na to ??? Sam sobie powinieneś odpowiedzieć. Ja mówią , że to porąbane i do dupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z każdą kochanką
masz więcej czasu na forum :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolna żono najważniejsze ,że na topiku coś drgnęło :D :D :D a poza tym wiem ,że mnie lubisz ;) a ja tak sobie wpadłem w trans zdradzania wszystkiego i wszystkich :D :D :D Ot taka próba nerwów :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty to
wpadłeś w świat wytworzony przez twoją chorą wyobraźnię częsciowo nakładający sie na kafeterię. Marzenia to nie rzeczywistość . Moze spróbuj się leczyC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję za radę ale patrząc na ten piękny świat i piszących na kafe w takim tonie jak ty ,zdecydowanie lepiej być wariatem,schizofrenikiem,paranoikiem i wszystkim co tylko przyjdzie takim jak ty do głowy byle nie być takim jak ty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tigra .
dopiero co przeczytalam xzyzed; , naprawde masz nerwy ze stali ,. ! ale mam wrażenie , ze to nowa kochanica ,. mam racje czy sie mylę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego co napisał , ze żony to dziwki , ! masz gościu racje !!!!!!!!!!! ale jakie DROGIE,. !!! a kochanki , no cóz , jak nią bede to sie wypowiem ,. he,he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tigruniu masz rację więc może pora sprubować?? Ale nie namawiam,bo trzeba mieć faktycznie nerwy ze stali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poza tym tigruniu pamiętać trzeba,że życie ma się tylko jedno i należy z niego korzystać i tyle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę ludziska wracają :D ale ,ale kto tego dokonał??? Ano myśmy ty uczinili :) czyli tigra i xyzed ,czyli sensacja roku :D I nie piszcie,że chwalipięta ze mnie ,bo wiem o tym i nie będę tym razem zaprzeczał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mi ale nam :D:D:D no i gdzie orkiestra? gdzie kwiaty dla tigry i flaszeczka Schiwasa dla mnie?? A nich tam :p Sam dam kwiaty tigrze 🌻🌻🌻 i sobie flaszeczkę kupię :p Mało tego trunkiem podzielę się tylko z tigrunią :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jak tak razem zaczniecie pić, to znów się może niebezpiecznie zrobić! Podzieliłbyś się ze starą gwardią!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli tigrunia nie będzie miała nic przeciwko temu ,to czamu nie?? tigrunia ,co Ty na to? podzielimy się ?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne xzyzed tym bardziej , ze w dobrym towarzystwie bardziej smakuje ,. a co do weteranów tego tematu ; WITAM I O ZDROWIE LUDZISKA PYTAM !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×