Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

takowa_zainteresowana_w_takim

Czy to normalne ?

Polecane posty

Jestem związana z kimś na odległość. Jest mi dobrze, ale..czegoś mi brakuje. Jesteśmy razem rok. Ostatnimi czasy przypomina mi się mój związek z byłym, na którym bardzo mi zależało. Do dziś widujemy się od pon. do pt. i jest dla mnie dość uciążliwe. Niestety zjawa tego, co kiedyś było, sprawia, że zaczynam marzyć o powrocie do tamtych czasów. Wiem, że to nie w porządku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_23__
jesteś z nim na roku? jeśli tak to współczuje, bo mam to samo a tu jeszcze 1,5 roku do końca studiów... :( ciężka sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niunia_23__
no studiuje ze mną i jest w tej samej grupie... chcąc nie chcąc muszę na niego patrzeć i słuchać go... Nie jestem z nim od niecałych dwóch lat, w związku jestem od 3 miesięcy i nadal myślę chyba więcej o nim niż o teraźniejszym... no ale nie zawsze ma się to co się chce... ważne żeby doceniać to co się ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... A co masz zamiar robić po liceum? Studiować tam gdzie mieszka Twój chłopak (ten na odległość)? Jak często widujecie się ze swoim chłopakiem? Mniemam że brakuje Ci poprostu na codzień tej bliskości i ciepła dwóch kochających się osób i pragnących się ciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z moim M. widze sie dosc rzdako- bo raz w miesiacu. Znamy sie od trzech lat. Zamierzam studiowac w tym samym miescie, co moj obecny chlopak. Mimo wszystko rozmawiamy codziennie po 2-3 godziny i darzymy się ogromną dozą zaufania. Piszemy do siebie też dużo smsów. Ale nie ukrywam, ze taki zwiazek jest dla mnie trudny, ale staram się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cierpliwość jest bardzo ważna, więc życzę wytrwałości w tym co ważne :) Niestety nie potrafię Ci poradzić co w związku z chłopakiem z klasy, chociaż myślę że to niedługo potrwa (w końcu za niedługo kończysz szkołę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×