Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pomozcie prosze

kulka? guzek w pochwie?

Polecane posty

Gość pomozcie prosze

sluchajcie czy wy tez macie tak ze jak wsadzicie palca do pochwy to wyczuwacie taka kulke? ja jej nigdy nie czuła!! i teraz w dodatku poblewa mnie brzuch i w ogolsie sie zle czuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to przypadkiem nie jest punkt \"G\"? :P taki cypelek na głębokości palca na przedniej sciance pochwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tak mysle
ze to ciaza pozamaciczna. Dbaj o nia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie prosze
bardzo smieszne :( ja sie naprawde martwie bo narazie nie moge isc do lekarza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie prosze
i co zadna z was nie ma nic podobnego??:(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba wiem o co chodzi to nor
Chyba wiem o co chodzi, to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomozcie prosze
tylko ze nigdy tego nie czulam a teraz odrazu jak wloze palca to czuje taka gule :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba wiem o co chodzi
No ja tez cos takiego nagle zaczęłam czuć, chyba bardziej na ktoryś bok od tylnej strony. Ginekolog powiedzial ze tu nic nie ma, wiec to normalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest szyjka macicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie wkladaj palca
i problem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość widocznie nie byłaś uciechą c
ludzie ile macie lat. TO SZYJKA MACICY!!! A pan Figo Fago chyba nie wie co to punkt G. Fachową literaturę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KOBIETO czytaj uważnie
to szyjka macicy.jest większa i puchnie w różnych fazach cyklu. To szyjka macicy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmmmmm
pewnie ze szyjka macicy !!!! wiesz ile radości sprawia kobietom pieszczenie tego prez faceta!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewka Marchewka
a jak ja na tej kulce czyli szyjce macicy wyczuwam taką malutką jakby krostkę przy samym wejściu , to co to jest? wydaje mi się że wcześniej jej nie miałam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sluchajcie dziewczyny ja teraz wlasnie mam cos takiego i nie mam pojecia co to moze znaczyc ;/ nigdy wczesniej czegos takiego nie wyczuwalam. Niedawno jeszcze mialam uplawy.. a czy naprzyklad moze to byc oznaką ciaza? :(((((( Prosze piszcie. Bylas u tego ginekologa zapytac o to????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jolcik
kachula te posty sa z marca watpie ze ci ktos z nich odpisze. nie martw sie to jest szyjka macicy i jak ktos wyzej napisal ze ona sie zwieksza i zmniejsza w roznych fazach cyklu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gunia1234
Hej! Dziewczyny, co to moze być? niedawno zauważyłam ze przy wejściu do pochwy mam 2 kulki, nie wiem co to moze być, nigdy ich nie miałam, a ostatnio się nawet powiększyły;/;/;/ plisska napiszcie co to moze byc;/Pzdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
cze dziewczyny ja tez od paru dni mam takie gulki bardzo sie boje isc do lekarza a dopiero jutro ide błagam was powiedzcie co to moze byc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Siwucha
Ja też to mam. Mam nadzieję, że to szyjka macicy. Przy wizycie u ginekologa zapytam. Bo wy się nabijacie zamiast napisać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madalina
słuchajcie byłam wczoraj u lekarza i u mnie wszystko ok powiedział mi ze u kobiet które zaczym współżycie czasami przykleja sie kiszka stolcowa do macicy i jezeli kał jest w srodku to własnie sa te gólki :)czyli jednym słowem trzeba sie wypróznic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorek177

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziorek177
hej mam 17 lat i jestem dziewicom od paru miesiecy boli mnie lewy jajnik czasami musze sie zgioc w pół z bolu ;/ a dzisaj podczas mycia sie w tych okolicach odkryłam gładka kulke wielkosci tych szklanych do grania troche wyzej od wescia to znajduje sie w pochwie co mam robic ?? opd prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cherry88
ja to tez ostatnio u siebie wyczułam bardzo sie wystraszyłam i myslałam o najgorszym ale czytajac wypowiedzi dziewczyn ulzyło mi ufff :) niedługo zbliza mi sie okres wiec to pewnie dlatego juz sie nie martwie :) ale mi to pomogło hurrrrraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filmowczyni
ja tez cos takiego mam, nigdy nie wkladalam tam sobie palcow dlatego nawet nei wiedzialam o jej istnieniu.. ale jakis czas temu jakos ja wyczułam, bylam przerazona (dodam ze nic mnie nie bolalo i nie boli) teraz sie uspokoilam, dzieki dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka85
ejjjj czy nie rozumiecie, że dziewczynie nie chodziło o szyjkę macicy tylko o grudkę na niej??? mam 23 lata i zapewniam was, że od dawna doskonale wiem co to jest szyjka macica. wiem też, że w różnych dniach inaczej się ją wyczuwa. natomiast od paru dni na szyjce macicy również wyczuwam jakąś grudkę, nie wiem co to może być, ale świetnie rozumiem o co paru osobom tu chodzi..u mnie może to być objaw PIGUŁKI PO ESCAPELLE, bo nic innego nie przychodzi mi do głowy, a jeśli to od czegoś innego to nie mam pojęcia od czego... nigdy wcześniej nie brałam hormonów, bo nie powinnam, ale peknięta guma w środku cyklu mnie zmusiła do wzięcia escapelle...na wszelki wypadek... nie miałam efektów ubocznych przez pierwszy tydzień, jedyne co, to tyle, że wcześniej dostałam okres, a po 2 tygodniach drugi, no i nic mnie nie boli..tylko od kilku dni ta grudka/krostka/ narośl czy cokolwiek to jest..na szyjce macicy nie daje mi spokoju. jak nie zniknie do następnego cyklu to się wybiorę do lekarza:] a może ktoś miał podobny problem i już wie co to?? pozdrawiam - K.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didusia
mam problem pare dni po okresie kochałam sie moim chłopakiem... nie spuscil mi sie do srodka ale 2 dni po bolaly mnie jajniki az do teraz co jakis czas mnie pobolewaja to juz bedzie ok tygodnia? co to oznacza! Pomozcie! Pliiiiissss.. bardzo sie martwie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didusia
a no tak zapomniałam dodać, że było ostro... to był nasz drugi raz... :D pierwszy to lekki nie wypał!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didusia
nie bolą bardzo! tak deliktanie jak przed okresem właściwie nawet jeszcze mniej... z tyłu plecy i troche jakby uda i kręgosłup... zazwyczaj wieczorem... jak o tym nie myśle to jest ok... chyba nie ciaża co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Didusia
no też jest to dla mnie dziwne... strasznie się tym zmartwiłam... tą kulkę z tego co tu czytam mam nie tylko ja... lecz wiele innych kobiet i dziewcząt... trochę mnie to uspokoiło ale to naprawdę może człowieka przestarszyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość angel000
Ja juz od paru miesiecy wczuwam takie guzek wystarczy ze włożę pół palca a juz jest wyczuwalny ;( 7.07.2008 zażyłam tabletke escapelle w 25 h od stosunku nie miałam zadnych skutków ubocznych czułam sie dobrze 16.07.2008 zrobiłam test wynik: negatywny 17.07.2008 dostałam okres... Prawidłowo jutro powinnam dostac okres bolą mnie piersi... ale od dluższego czasu czuje ze mój brzuch jest ociężały tak jak bym moze była w ciaży? nawet nie mogę mocno go wciągnąć :( martwię się Pomóżcie mi :* :( wczoraj jak leżałam w dole bzucha wczułam takie jajeczko tylko nie mam pojecia co to moze byc ;( poradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×