Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vesnaa

Wynagrodzene za staż

Polecane posty

Czy stypendium, które przysługuje za staż ( z UP) jest wypłacane po przepracowanym miesiącu, czy juz przed, z góry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w skąd ci
to do głowy przyszło, ze z gory!!!!???/ Ha ha ha wygodna :D może od razu za całe 6 miesięcy dostaniesz!!!??? Hahah A tak na poważnie to za staż wypłacają dopiero po przeszło 1,5 miesiąca!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam na paru kursach (nie stażach, tylko kursach) finansowanych przez UP oraz Unie Europejską. kase zawsze dostawałam \"z góry\". Stąd mi to przyszło do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BZDURA!! to zleży od urzedu pracy!! jezeli np. zaczynasz staz 14listopada (UP ma konkretne terminy wypłacanaia zasiłków czy właśnie stypedium) no i UP wypłaca stypendia na poczatku grudnia np.5 to dostajesz wynagrodzenie tego 5go z tym ze nie dostaniesz pełnej kwoty wynagrodzenia tylko konkretna kwote przeliczona zgodnie z dniami przepracowanymi!! Pracowałam w urzedzie wiec mówie prawde i znam sie tam na wszystkim:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jesli chodzi o te kursy... kase wypłacają zawsze tak jak organizator kursu tego sobie zyczy bądz dyrektor urzedu! zalezy od regulaminu wewnetrznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A właściwie to jeszcze jedno mam pytanie. Jak mam odebrac tę kasę, skoro będę w pracy? Czy na to mam wykorzystac jeden z tych wolnych dni, które mi sie podobno nalezą? No bo na konto tych pieniedzy chyba nie będa mi przesyłać, nie? :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Były stażysta
Ja kiedyś byłam na stażu,to na odbiór pieniędzy z UP była zwalniana z pracy. Wychodziłam na godzinkę, odbierałam kasę i wracałam do pracy. Podobno są przepisy, że zakład pracy musi Cię zwolnić po odbiór pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
u mnie kase ze stazu wplacali na moje konto bankowe, ktore wczesniej trzeba bylo im oczywiscie podac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja będę miała ten staz w innej miejscowości, niż UP, więc nie wchodzi w grę jakies zwalnianie się na godzinkę. Może będę mogła jakies upowaznienie napisać. Ale tez nie chcę nikomu głowy zawracać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
a nie masz konta bankowego? albo czy nie mozesz załozyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego co wiem to nawet jesli beda Ci przelewac na konto bankowe to i tak bedziesz musiała tam kiedys jechac i sie podpisac ze otrzymałaś kase... te przelewy na konto weszły w zycie od niedawna wiec nie jestem w 100% pewna ale z tego co sie orientuje to własnie tak jest. Najlepiej idz do kierownika działu w którym pracujesz,albo do kadr i przedstaw jak sprawa stoi wtedy Cie na pewno puszcza... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
sory ewicom ale w UP w Poznaniu przelewy na konto bankowe funkcjonuja juz przynajmniej od 2004 roku, wiem bo sama na takim stazu bylam, prawda jest ze trzeba jechac do UP i tak, po miesiącu ( z reszta termin jest zapisany w terminarzu wizyt, ktory dostajesz od UP) i wpisuja nastepny termin kiedy masz sie wstawic ale on przypada juz po zakonczeniu stazu, by zawiesc papiery o zakonczeni stazu i referencje ktore daje ci pracodawca. Wiec jesli chodzi o ta pierwsza wizyte to tylko pokazujesz szefowi terminarz z wpisana wizyta i mowisz ze musisz jechac zwiazku z tym do urzedu i po problemie. nie moze ci odmówić pojscia do UP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×