Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kto wie.....

książeczka sanepidowska

Polecane posty

Gość kto wie.....

Gdzie się udać, ile kosztuje, jakie badania itd. Proszę o pomoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuć palenie
ja zrobilam za darmo...jako studentka udac sie do sanepidu 3 dzni pod rzad nosic kal do badania + przeswietlenie pluc i chyba jakies badania krwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amigusik
Ja właśnie odebrałam wyniki. zapłaciłam 57zł 3 zł książeczka. no i dowiedziałam sie że wynik musi byc wpisany w książeczkę przez lekarza medycyny pracy z czym wiążą sie kolejne koszty... :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuć palenie
no tak kja zaplacilam tylko za lekarza...chyba z 30 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bez pracy
ja tez jestem studentka a tak musiałm płacic za badanie na nosisielstwo, wiec mozesze powiedziec "rzuc palenie" jak to zrobilas ze nie płaciłas?? co do pytania gdzie sie robi to trzeba sie udac do powiatowego inspektoratu sanitarno-epidemiologicznego, najlepiej zadzwonic tam i dowiedziec gdzie w danej miejscowosci znajduje sie laboratolium san.epid. aha kał to mozna zaniesc juz po trzech dniach wszystkie kubki razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 2 godzinki temu wróciłem z Poradni Sanitarno-Epidemiologicznej w Dąbrowie Górniczej. Byłem sobie oczywiście wyrobić książęczkę sanepidowską. Tak jak ktoś napisał. Trzeba: 3 razy zanieść kał uiścić opłatę w wysokości 75 zł (DG) Po tych badaniach otzrymujesz książeczkę snepidowską :) lecz jest ona nieważna :( Wtedy idziesz do wybranego lekarza medycyny pracy. On zleca Ci badania krwi, moczu ... (to chyba kosztuje 30 zł - jak masz dobre układy to może od ręki Ci ją wypisze:P, a nie zleci tych badań) Gdy zobaczy, że wszysko ok !!! Wtedy Ci ją podpisuje i już możesz z niej w pełni korzystać :) Oczywiście dla leni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaaas
kielce.u nas kosztuje45zl.w tym mozna na lewuska podbic za 20zl.i 1roczek z glowy z ksiazeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×