Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość aurinko5
okragla---- moga to tez byc wzdecia.Jezeli pod wplywem alkoholu nie zwymiotowalas tabletki to ok.Alkohol nie wplywa na dzialanie tabletek,czytanie ulotki naprawde nie boli.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła
ach czytalam ulotke... ale tak to juz jest z psychika niektorych kobiet... ale no wiecie i o i to we krwi krazy ... dziekuje za odzew...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdfsd
@ okrągła: możesz nie panikować - jak dokładnie brałaś tabletki (nie łączyłaś ich z innymi antybiotykami i ziołami, nie było biegunki i wymiotów) to na 99,999% nie jesteś w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła
a raz mi sie zdarzylo zwymiotowac ale po 10 godzinach od tabletki, na drugi dzien po imprezie, ale to chyba nic nie szkodzi i bralam antybiotyk Nolicin na zapalenie pęcherza ale w odstepach czasowych... och dołek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devgirl
Natu --> mialam dzis w nocy tak samo... spac nie moglam, serducho walilo, rece mi troche odretwialy.... 9 tabletek to konca 1szego opakowania... zaraz dzwonie domojego lekarza i sie spytam co z tym fantem zrobic bo wczesniej nic takiego mi sie nie przytrafilo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maraZZZ
ja jestem po 3 tabletce i jest mi bardzo niedobrze, chce mi sie wymiotowac.Tabletke wzielam o 7 rano wiec jesli teraz zwymiotuje to chyba nic sie nie stanie prawda? juz sie chyba wchlonela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, skończyłam wczoraj pierwsze opakowanie, w miedzyczasie przyplatało mi sie zapalenie i lekarz przepisała mi Gino femidazol, zaaplikowałam sobie 3 sztuki (dopiero) jest juz lepiej ale... dzis rano dostałam krwawienia, nie moze to byc krwawienia z odstawienia, bo jak pisałam wczoraj wzielam ostatniego tabsa i wg mnie jest za wczesnie jeszcze. Wiec z czego to plamienie? Myslicie, ze to od tego leku? Cale opakowanie tabsów znosiłam dobrze, nie czujac, ze biore cokolwiek wiec skad teraz tak nagle to plamienie? Do lekarki nie moge isc nie przyjmuje dzis a ja nie wiem czy ten lek sobie na noc znow zaaplikowac? Pełna kuracja to 15 tabletek:/ mam rowniez pytanie czy w czasie miesiaczki powinno sie uzywac lekow dopochwowych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devgirl
no i sie w koncu dodzwonilam do niego...ale nic sie nie dowiedzialam :( powiedzial ze glupota jest odstawianie tabletek w pierwszym opakowaniu bo organizm musi sie przyzwyczaic... ale jak mi przeszkadza to zebym je rzucila. i co tu zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Aurinko. to znowu ja :-) posłuchaj: jestem przy drugim opakowaniu. zostało mi 5 tabletek a ja wczoraj dostałam okres i troszeczkę boli mnie brzuch tak jak przy okresie.wszystkie tabletki brałam tak jak należy. co to jest? czy mój organizm się przyzwyczaja?w sumie to drugie opakowanie dopiero. aha dodam że nie miałam dotychczas żadnych krwawień czy plamień podczas brania tabsów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość devgirl
Aurinko, ja tez bym prosila o rade co z tym fantem zrobic. najlepiej byloby zmienic lekarza ale jest to jedyny polskojezyczny lekarz w mojej okolicy (nie mieszkam w Polsce) a z innym nie wiem czy bym doszla do porozumienia :) z gory dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdfsd
@okrągła: a te antybiotyki nie zmniejszały skuteczności tabletek antykoncepcyjnych? . Wszystko masz napisane w "instrukcji obsługi" antybiotyku (jak jeszcze taką posiadasz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . ktoś mi zajął mój nick
aurinko w sumie masz racje,poprostu im dłużej o tym myśle tym te żyły mi bardziej wychodzą. dzwonilam dzis do ginekologa i babka powiedzia,zebym jeszcze pobrała je,bo zaprzestanie po miesiacu tez nie jest dobre dla organizmu. wprawdzie z tymi nogami to jakieś naczynka mi popekały jak sie wczoraj przygladnęłam,ale trudno...ja to jestem panikara i sama sobie w oczach dorysowuje tysiace żył ;) wiec jeszcze pobiore i zobacze co i jak ;) dziekuje za pomoc Aurinko :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdfsd
@ okrągła: http://www.forumginekologiczne.pl/forum/vt,48,245,16300 - przeczytaj to wiesz co... chyba tego nie wiesz ale NOLICIN zmniejsza skuteczność tabletek antykoncepcyjnych ( na 100% było to napisane w ulotce ) co do odstępów czasowych od anty do antybiotyku to przy braniu Antybiotyku. nie ważne czy weźmiesz go 2 czy 12 godzin po/przed tabletką anty. Substancja z antybiotyku może być nawet 24 godziny a organizmie. Qrcze... czemu dokładnie nie czytacie ulotek lalkarstw jakie bierzecie nie chcę wprowadzać w panikę ale w takiej sytuacji proponuje TEST CIĄŻOWY - kilka minut i po problemie ... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ODPOWIE KTOŚ
cześć dzisiaj zaczynam swoje pierwsze opakowanie - mam takie pytanie: przez kilka dni brałam antybiotyk (cholera - zapomniałam teraz jak on sie nazywał) Ten antybiotyk na pewno zmniejszał skuteczność tabletek antykoncepcyjnych - tak było napisane w ulotce. Wczoraj ok 22-23 połknęłam ostatnią tabletkę antybiotyku - powiedzcie mi ,czy jak dzisiaj wezmę pierwszą tabletkę ok 22 to będę "bezpieczna" czy może ten antybiotyk który łykałam przez kilka dni (a ostatnią wzięłam wczoraj) coś namiesza? czy lepiej zadzwonić do lekarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro ide do lekarza sie popytać o ten seronil i jeszcze hydroksyzyne bo też dostałam i mam brać.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła
sdfsdfsdfsd - na ulotce z antybiotyku w ogole nie ma wymienionych leków z ktorymi nie powinno sie stosowac tego leku, ni ema nic o interakcjach z innymi lekami , a skladniki antybiotyku nie sa wymienione w ulotce yasminelle jako te ktore moga hamowac dzialanie anty...no to stresa teraz mam, wczoraj wzielam ostatnia tablete opakowania... co tu zrobic ze soba buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
bardzo pogorszyla mi sie cera, biore drugie opakowanie...obawiam sie ze moja pani ginekolog mi wypisala te tabletki tak se ooo.. bo nawet nie spytala o moja cere:( ide do innego ginekologa..nie wiem czy zmieniac tabletki czy te problemy znikna...mial moze ktos podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ALAAAAAAAAA
DLACZEGO NIKT MI NIE CHCE ODPISAC:( Dziewczyny wzielam pierwsza w zyciu tabletke anty w 3 dniu okresu a nie w 1 b nie wiedzialam czy to plamienie czy okres poniewaz zwykle mialam bardzo obfite miesiaczki ale wzielam za 3 dniem jak sie powiekszylo.czy antykoncepcja bedzie zachowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
na wszelki wypadek stosuj przez 7 dni jeszcze prezerwatywy i po problemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aurinko5
hej wszystkim---- moim zdaniem jest to okres,takie anomalie moga sie zdarzac na poczatku... devgirl--- jezeli nie masz zadnych problemow z sercem to wez to opakowaie do konca,lekarz ma racje,orgaznim musi sie przyzwyczaic. madz17--- hydroksyzyna nie wplywa na tabketki anty jezeli to Cie troche uspokoi. Odpowie ktos---- mysle,ze najbezpiecznej bedzie jak zadzwonisz do lekarza,wydaje mi sie ,ze przez pierwsze 7 dni powinnas sie zapieczac ale nie biore za to odpowiedzialnosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdfsd
proponuje przez całe 21 tabletek stosować dodatkowo np. prezerwatywy - najlepiej zadzwoń do lekarza a nie licz na to ,ze ktoś ci tu odpisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sdfsdfsdfsd
@okrągła: ... zrób test - nawet teraz!!! Pewnie to nie jest ciąża ale innego wyjścia nie ma, będziesz spokojna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejehejhejehej
Jestem po drugim opakowaniu, trzeci dzien bez tabsow, czekam na okres.Wszystok w porzadku jak najlepszym. Nie sprawdzilam skutecznosci, ale mysle ze jest OK, nieprawdaż? ;). Pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła
w czasie brania antybiotyku stosowalismy gumy... az tak zamroczoona nie bylam, chyba ze przy innej okazji sie cos stalo...tylko nie wiem co znaczy ten wypukly brzuch? taki jakbym juz w 2 miesiacu byla albo 3 haha... a tak powaznie to chyba nie jest normalne? czy znacie takie przypadki? moze juz schizuje ale wszystko jest mozliwe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
bardzo pogorszyla mi sie cera, biore drugie opakowanie...obawiam sie ze moja pani ginekolog mi wypisala te tabletki tak se ooo.. bo nawet nie spytala o moja cere ide do innego ginekologa..nie wiem czy zmieniac tabletki czy te problemy znikna...mial moze ktos podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okrągła ile Ty masz lat ze tak zapytam? Nie odbierz tego bardzo zle ale załamują mnei Twoje posty, brzuch rośnie ok 4 miesiąca, to albo gazy albo nagromadzienie wody w organizmie, nigdy tak nei mialas? Odnosze wrazenia ze niektóre z was na pewne rzeczy nigdy by nie zwróciły uwagi i nei uznały za skutki uboczne gdzyby albo nei przeczytaly ze ktos tak ma, albo nie wmawialy sobie ze wszystko co zle - to tabletki. LITOŚCI. My to NIE LEKARZE, my sie wymieniamy doswiadczeniami itp. okrągła jak sie nagromadzi woda w organizmie to moze dojsc do sytuacji w ktorej nie wejdziesz w najszersze spodnie jakie posiadasz wiec przestan wypisywac ze jestes w ciązy tylko sie otrząsnij i zacznij trzezwo myślec, ewentualnie - polecam podręcznik z 4 kl podstawówki do biologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magdzia1771 a powiedzialas pani ginekolog o tym?? powied zjej ze tak sie dzieje, o swoich obawach, popros o dodatkowe badania, dobranie lepszych tabletek, wyplakiwanie nam sie tu na stronie nie sprawi ze Twoja twarz nagle sie ozdrowi a my na to wplywu nie mamy takze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejhejhej __> na pewno jestes w ciązy ;p Poczytaj sobie to forum zanim cos napiszesz bo sie moze okazac ze temat Twojego pytania byl poruszany juz tysiąc razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzia1771
ale w tak wredny sposob odpowiadac nie musisz :| co za czlowiek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okrągła
ej no dziekuję bardzo za spontaniczne potraktowanie sprawy, spuchniety brzuch oto moje doswiadczenie i sie nim z wami podzielilam...obyście wy nie mialy takiego problemu, bo jest bardzo przykrym doswiadczeniem, milo bylo z wami pogadac w ogole... :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×