Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość nowai22
A ja o 21 :-) Jakby nie było wieczór to najlepsza pora :-) megi23---- informuj nas o reakcji twojego organizmu na Yasminelle....:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
marsta--------- jest ok :-) zmiescilas sie w 12 godzinach wiec jest wszystko w porzadku :-) A jak samopoczucie u ciebie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------- > nowai22 Ja jestem po 8 tabletkach i czuję się bardzo dobrze. Samopoczucie psuje mi pogoda. Tableteczki nie powodują żadnych skutków ubocznych. Libido wysokie. Więcej mi nie trzeba. No może tylko słonka :-) A u ciebie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
marsta-------> U mnie też wszystko ok :-) i nawet te malutki plamienia sie skończyły :-) a piersi sie ładnie zaokrągliły i takie pełne są :-P:-P ale z pogodą to masz rację - troszke psuje humor :-( ale na pewno sie poprawi :-P Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basssienka26
czesc dziewczynki mam pytanie czy któras z was bierze yasminelle rano?? moja kolezanka bierze je o 10 rano mi osobiscie lekarz zalecil w godzinach wieczornych przed pojsciem spac... a tak a propo biustu po jakim czasie zauwazylyscie zmiany? ty bardzo wam sie powiekszyl biust??? bo jesli chodzi o mnie to zaczynam brac pierwsze anty... i zastanawiam sie jak to jest. troszke sie denerwuje. zaczynam za 2 tyg. z tym biustem to dobrze by bylo zeby sie powiekszyl bo plaska jestem jak decha... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do basssienka26 ------------------> Ja tam wcale nie zauważyłam żeby mi się powiększył. Nie narzekam bo mam czym oddychać. Chociaż jak się ładnie zaokrąglą to nie będzie tak źle. Póki co nic nie widzę. Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biore yasminelle od tygodnia. dostalam okres w zeszly czwartek ok 3 nad ranem, pigulke wzielam o 22 czyli po 19 godzinach o rozpoczecia okresu. to dobrze czy zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didlinkaaa
Mozna wziac w 1 lub 2 dni okresu, jest OK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dzień to 24 godziny, więc chyba nie ma problemu [przecież nie piszą \"weź tabletkę z chwilą wypłynięcia pierwszej kropli krwi!\" ; )]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didlinkaaa
AHA a ja biore tabsy o 21, bo bezpiecznie sie wlachania noca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jeszcze dwa tygodnie [mam nadzieję, gdyż mam nieregularne miesiączki :/] czekam i zaczynam brać te Yasminelle... z kolei ja chcę brać o 22 - 23. często o tej porze chodziłam spać [teraz trochę później ^^\'] a przy okazji moja psiapsióła łyka Harmonet o 23 więc sobie nawzajem będziemy przypominać. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megi23
cze laski zaraz wezme 1wsza tableteczke:):) jasne bd informowac jak sie czuje :) :) dzieki za WASZE odp jestescie suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper:):) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
megi23 no czekamy na relacje dzienne. ; ) a ja muszę jeszcze czekać........ ; ( ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jest może tu któraś dziewczynka z Bielska Białej i Żywca? może wie któraś wie gdzie najtaniej? :) w tej chwili płacę 45

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaona
czesc dziewczynki ja mam takie pytanko bo jestem troche zaniepokojona.. otoz biore tabletki juz 7 dni.. i pomylilam kolejnosc znaczy zaczelam od gory i wzielam nastepne ze srodka zamiast od dolu.. nie poszlam zgodnie ze strzalkami.. czy to ma jakis wplyw?? prosze odpowiedzcie bo sie martwie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaona
ojaa dzieki za odp :) uspokoilam sie :P dobrze z ejest takie forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaona
po prostu myslalam ze maja jakis inny sklad kazda tabletka moze.. no nie wiem panikowałam :D pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_18
Mam pytanie, czy wiecie gdzie można kupić najtaniej tabletki Yasminelle w Warszawie??bo wszedzie gdzie byłam to ponad 40 zł i troche się tym martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniaaona
no niestety tabletki nie są za tanie.. u mnie w olsztynie 45 zł ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
Witam dziewczyny mam pytanie... od wczoraj mam normalny śluz -taki jak miałam zanim zaczęłam brać tabletki. Czy to normalne? czy może coś jest nie tak??? Dodam że wzięłam dziś 15 tabletkę i do wczoraj miałam małe plamienia - takie jak śluz tylko koloru brązowego. A od wczoraj normalny biały taki jak przy dniach nie płodnych. Miała tak któraś z was???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
Ja za tabletki płaciłam 33,50zł :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
w Tarnowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcia_18
Czy jeśli biore 3 tydzień tabletki i nie mam zadnego plamienia to znaczy ze coś jest nie tak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×