Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość yustyna
Czesc. Mam pytanie, czy tabletki yasminelle mozna kupic bez recepty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yustyna
ok. widze ze ktos wyzej juz odpowiedizal na moje pytanie:D a jak wyglada wizyta u ginekologa tzn jak chce przyjsc tylko po recepte na tabletki? bada mnie hmm... doglebnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja poslzma do takiego o mnie nie badal:) powiedzialam\" dzien dobry;) ja przyszlam po tabletki antykoncepcyjne...Slyszlam ze bardzo dobre sa yasmienlle i ze sie je poleca mlodym dziewczynom\" i on mi wypisal:) bez badania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yustyna
a ile jest tabletek w opakowaniu? bo widze ze sa drogie i ciekawa jestem..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się że przed wypisaniem tabletek lekarz nawet powinien was przebadać. Nie wyobrażam sobie aby przepisał wam tabletki antykoncepcyjne chociażby bez podstawowego badania lekarskiego ( ja takie miałam ). Wiem, że niektóre z dziewczyn miały do tego robione próby wątrobowe i badany poziom hormonów. Tak czy inaczej rutynowe badanie ginekologiczne to żadna łaska i powinno być zrobione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata856
cześć,mam pytanie do ile dni moga potrwac plamienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość migotka17
do zaniepokojona--> mialam taka sama sytuacje jesli chcesz o tym pogadac to wyslij mi swoj numer gg :) podziele sie swoimi doswiadczeniami bo akurat to forum jest na inny temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AQUA 12
Madzialenka1987 jak ostatnią brałaś we wtorek to po 7 dniowej przerwie bierzesz następną w środę ;) ja już drugie opakowanie biorę ;) i jest dobrze, bardzo dobrze, żadnych bóli ,żadnych plamień,mdłości, na nic nie mogę sie skarżyć ;P tak jak bym ich nie brała, jak narazie jestem zadowolona Pozdrawiam :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata856
do migotka17--------napisałam ci numer gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agata856
sory,pomyliłam cię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jecha
mam pytanie i prosze o bardzo szybka odpowiedź......... zaczełam brac yasminelle w 1 dniu okresu.... krwawienie trwało 5-6 dni....\ w 5 dniu (kiedy jeszcze było krwawienie ale juz bardzo małe) kochałam sie z chłopakiem (stos przer) i on nie zdążył.... wszystko zostało we mnie !!!! a kolejnego dnia chcąc wziąć tabletke ona wpadła mi do umywalki.....i nie wzięłam jej....... czy ktos powie mi jakie jest prawdopodobieństwo ciąży??? plis szybko mam strasznego stresa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
jecha----------> Według recepty jesteś zabezpieczona od pierwszej tabletki więc powinno być ok. Skoro wpadła ci do umywalki to dlaczego nie wzięłaś następnej??? Czytałaś ulotkę ?? Pisze tam że w razie zgubienia tabletki należy wziąść następna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbee8
Jecha nie masz sie czego obawiac jezeli bralas tabletki tak jak mowisz to bylas zabespieczona o ile brałas je od pierwszego dnia miesiaczki o stalych porach to nic ci nie grozi pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaa =
Ja pierwsze opakowanie zaczęłam w piątek... i od tego czasu kazde kolejne takze rozpoczynam w piątek:) Czyli przed 7dniowa przerwą ostatnia tabletkę jem w czwartek - zawsze... myslę, że dobrze =Pp buziaki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbee8
Tak dobrze myslisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamella245
która z was miała plamienia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze, tak czytam wasze komentarze i nie wiem w sumie czy śmiać się czy płakać. jeśli jakaś dziewczyna chce zaczynać stosowanie antykoncepcji hormonalnej, to powinna być w tym temacie już zagłębiona. a przede wszystkim należy CZYTAĆ ulotkę. poza tym tabletki powinny być wypisywane po zbadaniu pacjentki [wystarczy nawet USG jeśli ma się wagę w porządku i nie cierpi się na choroby przewlekłe] a nie od ręki - to hormony, nie witaminka C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamella245 z tego co tu czytałam dużo dziewczyn miało plamienia. ; ) ale jak nie przejdą po 3 - 4 cyklu [zakładając, że robisz 7dniowe przerwy!] powinnaś się zgłosić do ginekologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam-problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lort
Biorę tabletki jakiś 10-11 dzień. Okres powinien skończyć się dawno. I skończył, krew nie leci. Ale codziennie pojawia się taki ciemno brązowy śluz. To normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojoa
Wyslalam MIGOTKO17 moj numer gg na maila ;) czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaniepokojoa
MIGOTKO17...Jakby cos to prosze napisz do mnie chociaz zebym miala Twoj numer..nawet jak nie bedzie mni na gg..odezwe sie jak tylko bede dostepna pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbee8
Hej dziewczyny mam problem dzisiaj po zazyciu 5 tabletki zaoważyłam ze boli mnie łokiec i palec u prawej reki mi troche spuchnol czy ktoras z was miala taki skutek uboczny pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowai22
lort---------> ja miałam to samo:-) do 13 dnia po sko0ńczenieu się okresu miałam właśnie taki brązowy śluz a od 2 -3 dni śluz jest biały - taki jak był zanim zaczęłam brać tabletki... Myśle że to nie jest nic strasznego. Jedni mają plamienia a inni brązowy śluz- tak jak my:-) pozdrawiam:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbee8
czy jest ty ktos kto by mi cos poradzil ?? bardzo sie denerwuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
bejbee8 -- watpie,zeby to byl jakis skutek uboczny tabletek,nie mozna wszystkiego na nie zwalac...moze o cos uderzylas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bejbee8
Wlasnie oto chodzi że sie nie udezylam spuchła mi cala reka i mam jakies dwie male brazowe plamki na tej ręce strasznie sie boje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×