Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość MYsłowice
odpowie mi ktos na te moje pytanie!!!! czy to normalne jak sie dostanie krwawienie podczas przedostatniego tygodnia brania tabletek przed 7-dniowa przerwa?? jestem oprzy 3 opakowaniu juz! czy to mozliwe zeby miec okres tydzien wczesniej przed 7-dniowa przerwa??? i czy podczas tej przerwy znow okres dostane??to jest normalnie bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest mozliwe ani normalne, masz pewnie obfite plamienia, jesli to sie powtórzy znowu przy ktoryms z kolejnych opakowan to znaczy ze tabletki są dla Ciebie za słabe i musisz je zmienic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no ale do tej pory mialam ok. a w ulotce pisze tak "przez peirwsze kilka miesiacy przyjmowanie "y" mozna miec nieoczekiwane krwawienia (krwawienia poza tygodniem przerwy" jezeli takie krwawienie trwa dluzej niz kilka miesiacy lub jezeli zacyzna sie po kilku miesiacach lekarz powienien zbadac przyczyne."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no i co to ma znaczyc?czy jest u mnei wszystko ok czy nie jest ok. co ja mam zrobic??? wsumie to moje 3 opakowanie i jest to nieoczekiwane wiec mysle ze jest ok. jak w ulotce tam tak pisze ze moze sie zdazyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
----------->moniak to jest tak. mialam wczoraj taki moment ze mocno mi krew poleciala podczas stosunku i chlopak doszedl we mnie i potem patrze krew ! umylam sie i mialam male plamienia. dzis sprawdzalam narazie nie mam nic !! jakby przeszlo mi to. nigdy nie zdazalo mi sie to podczas 2 poprzenich opakowaniach. czy to oznacza ze nie moge sie kochac z chlopakiem moim do konca jesli takie cos mi sie stalo???? ze musimy zabezpieczenia inne urzyywac??? cyz to oznacza ze NIE JESTEM ZABEZPIECZONA???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-----------moniak teraz sprawdzilam i nei mam nic totalnie nic!!!! zero nawet zadnej plamki nic nie mam!! wiec czemu co moglo to spowodowac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
dziewczyny odp. mi bo ja CALA Z NERWOW CHODZE I JUZ MYSLE I WYMYSLAM NIESTWOZONE RZECZY ODPISZCIE MI BLAGAM WAS !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli tabletki są a słabe to tylko nie trzyamja cyklu, ale zabezpieczona jestes. po postu zaczekaj do nastepnego miesiąca, jesli sie to powtórzy to powiedz o tym lekarzowi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-------------moniak no nei mam nic teraz teraz mam czysto zero znakow krwi plamien!! wiec moge sie kochac z moim do konca itd.??? i to troche dziwne jest jelsi tylko wczoraj mi sie to stalo a teraz nie mam nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
jestem przestraszona bo to nagle mi sie stalo !! i nei wiem co i dlaczego. dlatego tak panikuje !! martwie sie tym jak nei wiem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MYsłowice ja tez czasem po stosunku mam krwawienie, a wlasciwie to troszku krwi ze mnie uleci i tyle, ale jakos szczegolnie sie tym nie przejmowalam, no moze za pierwszym razem jak mi sie tak zdarzylo, ale moja pani gin powiedziala ze to nic nie znaczy i ze wszystko oki.mam nadzieje ze cie uspokoilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
kurcze a moze cos podraznilam w koncu mam mala nadzerke nie wiem. no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
kurcze a moze cos podraznilam w koncu mam mala nadzerke nie wiem. no...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
ej dziewczynhy chyba jest cos nie tak jak byc powinno. Chodzi o to ze z pochwy wydobywa mi sie c os co wyglada jak "TWAROŻEK" bleee a poza tym czuje TAM świąd i delikatne pieczenie. jak myslicie co to jest i czy powinnam isc z tym do gina czy samo przejdzie? plisss odpowiedzcie.;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
no co ty!? jak mam sie z tego wyleczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taki serowaty czy własnie twarożkowaty śluz + swędzenie to najczęstsze objawy grzybicy. teraz cie zaskocze otóż musisz iść do gina żeby przepisalł Ci i Twojemu partnerowi antybiotyki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
on tez jest zarazony? nie kochalismy sie od kilku odkad pojawilo sie TO COS. Jak ja mam mu o tym powiedziec? jak moglam sie zarazic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam pytanko. Przez dłuższy czas przyjmowałam Yasmin, ale lekarz zalecił zmianę na Yasminelle. Kazał mi zrobić normalną 7-mio dniową przerwę i zacząć już Yasminelle. Zapewniał mnie, że będę zabezpieczona. Czy Wy też tak robiłyście? Przecież to zmniana na tabletki o niższej zawartości hormonów. Troszkę się martwię. Dzisiaj będę brała 8 tabl. Yasminelle. Dzięki za odp. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
-------------saszulek uspokoilas mnie teraz !!! bo juz myslalam ze cos nie tak!!! dzieki !!!! to dobrze ze to nic takiego !!! dziekuje jestem spokojniejsza !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
różnie.. od partnera, w toalecie publicznej... zażywanie pigułek sprzyja niestety takim problemom, sama miałam z tym problemy na początku to nie jest śmiertelna choroba, jesli lekarz potwierdzi grzybice to powiedz partnerowi po prostu że masz grzybice i on tez musi sie leczyc na wszelki wypadek żebyscie sie potem na wzajem znow nie pozarażali sądzisz ze dostałas tego z dnia na dzien? pewnie masz dluzej ale dopiero od pewnego czasu pojawiły sie objawy wiec partner tez moze miec chociaz bezobjawowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
blagam pomozcie mi. odpowiedzcie na moje wyzej zadane pytanie, bo naprawde nie wiem co robic. Moze samo przejdzie i wizyta i gina nie bedzie potrzebna a moze jest jakis sposob na wyleczenie sie w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
no ja ci pwoiem tez tyle ze jesli to grzybica to nie ma z tym zartow. wiec sie uspokoj i mykaj jzu do lekarza !!! do swojego jak najszybciej zebys nie miala wiekszych problemow. a co do twojego faceta otwarcie mu powiedz nic nie kryj przed nim najlepsze zwiazki taie sa z rozmowami otwartymi i szczerymi ja ci to mowie. a on zrozumie ze tak sie stalo wiec nie martw sie i idz do lekarza i otwarcie pwoiedz partnerowi co ci jest - no chyba ze chcesz by sam byl zarazony czym szybko to zalatwisz tym latwiej bedzie wam sie wyleczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
a moglas sie zarazic roznie mycie sie gabka brudna albo twoj partner mial bakterie albo poporostu cos dotknelas czy czegos bakterie sie przenosza.np. brudna podpaska tampon zle wymyte rece podczas aplikacji alboi jak cie pertner dotykal reka a nie mial umytych rak roznego rodzaju moga byc tego przyczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Oh, jak dawno mnie tu nie było... Słuchajcie Dziewczynki, co z tą kolejnością brania tabsów Yasminelle? Nie ma różnicy od którego wagonika zacznę? Byleby od poniedziałk, bo tak mi dzis wypada, prawda? Zaczęłam od tego pierwszego z góry, potem wg strzałek powinnam wziąć chyba ten z dołu no a na końcu środkowy, prawda...???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam pytanko. Przez dłuższy czas przyjmowałam Yasmin, ale lekarz zalecił zmianę na Yasminelle. Kazał mi zrobić normalną 7-mio dniową przerwę i zacząć już Yasminelle. Zapewniał mnie, że będę zabezpieczona. Czy Wy też tak robiłyście? Przecież to zmniana na tabletki o niższej zawartości hormonów. Troszkę się martwię. Dzisiaj będę brała 8 tabl. Yasminelle. Dzięki za odp. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MYsłowice
tak nei zaleznie od ktorego wagonika zaczniesz byle zebys wziela tabsa z tym oznakowana nazwa nadego dnia kiedy soatalas okres. a ty sie nie martw jesli lekarz zmienil ci tamte tabsy na te tabsy to nic ci sie nei stanie w koncu to lekarz my mozemy miec wrazenie ze mzoe cos byc nie tak ale wazne by je regularnie ejsc itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Noo dzięki :) Tak mi się właśnie wydawało :) Że nie ważne który wagonik - ważne jaki dzień :) A dzis po 7 dniowej przerwie zaczęłam 3. opakowanie :) Spoko ;) Pozdrawiam Ale mamy piękną jesień (to znaczy się sie zbliża ta jesień) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marazzz
no to jak? sa jakies "domowe" sposoby leczenia tej mojej przypadlosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×