Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość jasminka-jasminka
Młoda położna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminka-jasminka
Młoda położna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasminka-jasminka
Hmm nie wiem co sie dzieje z ta stroną.Młoda położna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
wesoła...87-----możesz przerwać kiedy tylko chcesz,jest to napisane w ulotce i tak powiedział mi lekarz.Bałam się skutków ubocznych i się pytałam więc nic się nie stanie. ewitam------napisz mi proszę z jakiego materiału są te gumki nielateksowe bo może są w Anglii ale nie ma w Polsce.Ja też jestem zła,że jedne dziewczyny jakoś akceptują hormony a drugie nie.Ja niestety zaliczam się do tych drugich.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pollyy88
są takie gumki w Polsce. Są to Durex Avanti. wejdź na www.durex.pl wszystko znajdziesz. tylko że te gumki są droższe od zwykłych-lateksowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rukola
ratowniczka - dzięki za odpowiedź. Nie omieszkam skorzystać z rady. ;) Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miammiamola
pollyy88----dzięki za podpowiedż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewitam
O właśnie Właśnie byłam w sklepie.My teraz uzywamy tych troszkę grubszych:) Wcześniej,to nawet takich cieniutkich i mąz mówił,że normalnie jakby nie miał i po co ja ''truje''sie tabletkami:) Są różne firmy ale jak zaczęliśmy uzywac durex(drogie) to oboje jesteśmy zadowoleni. Żeby nie było tak słodko,to powiem,że nasze polskie chyba unimil czy jakie tam są? Takie z naga panienką-pękły.I tak oto urodziła nam sie druga dziewczynka.To było 3 lata temu.Teraz-tylko durex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość boujourk
ewitam--- zgadzam sie z Toba- durex jest niezastapiony:P duzo o tym czytalam i rozmawialam z kolezankami...nikomu durex nie pekl... a pekaly: unimil, contex i te wlasnie z goła pania:P, one nie sa chyba unimila;PPPP pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość T*
mnie durex pękł i musiałam łykać postinor. Na szczęscie teraz mam moje ukochane Yasminnelle:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie robie testow jeśli wasze krwawienie z odstawienia jest mało obfite to strata kasy .Jeśli w danym miesiacu spadłyście z wagi a wasz okres jast bardzo marny to napewno nie jest ciąża.Jestem w pracy ale rozmawiałam z specjalistą ,i spokojnie po tabletkach yasminelle tak jest ze okres jest mało obfity :) Ja zrobiłam test ale to było durne ,ale teraz dziele sie z wami tym iz moze nawet okresu nie być i nie oznacza to ze jesteśćie w ciąży .Ciąża może byc w momencie zaniedbanie jesli ktoś zapomina brać tabletek lub jakis lek wpłynie na hormony to własnie ten 1% :) Nie obawiajcie sie przy stosowaniu prawidlowym nie ma możliwosci by zajść w ciąże.Młoda położno sorki ale niezle mnie przestraszylaś powinas wiedziec takei rzeczy skoro sama stosowalaś te tabletki ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kociaaa
moze przy nowoczesnej antykoncepcji nie jest mozliwa wpadka, ale jakby nie bylo, moja mama pozela mnie biorac pigulke antykoncepcyjna;p Swoja drog,co do okresu, juz mam 3 dzien przerwy po 1 blistrze i... zero krwi, tzn 1 dnia byla krwista plamka, a teraz nic. potem mimo iz nie powinien czlowiek sie stresuje;/ Nie wiem,ale przez 2 lata brania yasmin nic mi nie bylo, okres normalny od 1 przerwy ,zero skutkow ubocznych, a te tabletki dla mnie to horror :) a do lekarza dopiero za 16 dni;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola21
czesc dziewczyny:) sluchajcie czy w 2 miesiacu stosowania yasminelle jest jeszcze mozliwe miec te brazowe plamienia????? i czy nadal moga pobolewac piersi?dzekuje wam bardzo z gory za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola21
a pytam bo czytajac poprzednie komentaze to raczej wszystkim mija to po miesiacu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsrnrsnrsnsjsnt
Dziewczyny, moze Wy mi odpowiecie. Biore tabletki od tygodnia, okres dostalam w nocy z soboty na niedziele, a pierwsza tabletke wzielam w niedziele kilka chwil po godzinie 15. Kochalam sie z chlopakiem 4 dni po rozpoczeciu pierwszego blistra bez zadnego zabezpieczenia. Czy tabletki mogly nie zadzialac, poniewaz wydziela sie duzo sluzu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black espresso
Teoretycznie zabezpieczona jesteś dopiero 7 dniach przyjmowania tabletek.A nadmiar śluzu może byc związany z infekcja?Ponieważ przy tabletkach antykocepcyjnych nie ma owulacji, zmieniają one też śluz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola21
hmm no wzielas tabletki poprawnie wiec nie powinnaś sie martwic:) dzialaja one od wziecia pierwszej:) i dziewczyny pliss odpowiedzcie mi na moje pytanko;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola21
w ogole ja nie wiem jak to juz jest na ulotce jest napisane ze tabletki dzialaja od pierwszego dnia ich przyjecia:) inni mowia ze od tygodnia jeszcze inni ze po 2 tygodniach i mi lekarz powiedzial ze najlepiej by bylo gdybym miesiac brala tak dla pewnosci i dopiero od drugiego blistra moge sobie szalec heh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
effinka ----- najpierw napisalam Ci,ze przy tabletkach takie krwawienie jest moziliwe.Ale nie bardzo Cie to usatysfakcjonowalo...A ciaza tez moze byc jedna z przyczyn takiego krwawienia.Co juz raz zdarzylo sie na tym forum. A co do mozliwosci zajscia w ciaze przy prawidlowym braniu tabletek , jest taka mozliwosc.I to jest wlasnie ten 1 %.A jezeli ktos nie przestrzega zasad brania tablertek to wtedy procent szans sie zwieksza.Moze Twoj specjalista sadzi ianczej.Ale moi specjalisci i asystenci z farmakologii maja zdanie.I to im ufam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rsrnrsnrsnsjsnt
Jak to po 7 dniach? Przeciez wszscy mowia i na tabletkach tez jest napisane, ze dziala od pierszej tabletki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
rsrnrsnrsnsjsnt ------ spokojnie.Jestes zabezpieczona od pierwszej tabletki,pod warunkiem,ze wzielas ja w 1 dniu cyklu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola21
a ja mam takie oto pytanie czy w 2 miesiacu stosowania yasminelle jest jeszcze normalne miec te brazowe plamienia????? tzn one takie znikome ale sa i czy nadal moga pobolewac piersi?dzekuje z gory za odpowiedz:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karola, jest to możliwe. Organizm przyzwyczaja się do tabletek przez ok. 3 miesiące, więc się nie przejmuj. Jak skończysz drugi blister, plamienie na pewno ustanie skoro już jest słabsze. Piersi też mogą jeszcze pobolewać, nie martw się. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda położna
Karola21 ---- plamic mozesz do konca 2 blistra,a czasem nawet 3 .Piersi za to moga bolec znacznie dluzej.Moga nawet nie przestac i wtedy musisz 'obgadac' sprawe z ginekologiem., jak beda bardzo bolaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaa
Witam dziewczyny.Czasem tu zagladam bo tez biore yasminelle.Mam takie pytanie czy wam tez w zasraszajacym tempie rosns piersi?Troche mnie to przeraza bo z B wskoczylam na D.Czy to normalne?moze poradzic sie lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaa
hej dziewczyny czy wam tez tak szybko rosnal piersi?czy to normalne?przeraza mnie to bo z B askoczylam na d.Moze poradzic sie lekarza i zmienic tabletki>?boiore je od pazdziernika.POmozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola21
dziekuje młoda położna:):):) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malina8711
anulkaaa ja tez dostalam od tabletek 2 numery wiekszy biustonosz:) i nie tylko wiele moim kolezanek się z tym zetknęło jesli ci to przeszkadza to idz d lekarza i zmien tabletki ja swoja droga mysle ze piersi rosna(puchną w zasadzie) do pewnego momentu a potem to albo tak zostaje albo maleja gry pzrestajesz brac tabsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anulkaaaaa
malina__> zgadzam sie z toba kiedsys jak bralam regulon rzeczywiscie urosly mi piersi a gdy przestalam brac tabl. zmalaly.Ale nie urosły tak bardzo jak teraz.Bo teraz bardzo mi to przeszkadz ai chyba sie wybiore jednak do gina.POzdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karola21
i yamayeczka tez wielkie dzieki:) dobrze ze jest to foru bo ulotka nie jest szczegolowym zdrodlem informacji heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×