Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Yasminelle

Yasminelle

Polecane posty

Gość lenjka.....
chyba na 221 albo jakiejs 200 sa wypisane leki wiem ze ibuprom mozna ale kochana sprawdz na tej stronie na forum one sa wszystkie wpisane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikisia
antybiotyki oslabiaja dzislanie doustnych srodkow antykoncepcyjnych, np antybiotyk ZINNAT , wlasnie go zazywam i wyczytalam to w ulotce, takze dziewczeta uwazajcie:) pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mikisia
antybiotyki oslabiaja dzislanie doustnych srodkow antykoncepcyjnych, np antybiotyk ZINNAT , wlasnie go zazywam i wyczytalam to w ulotce, takze dziewczeta uwazajcie pozdrowka,,,,, ibuprom mozna brac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośććć
ojejku... tych stron bardzo duzo jest. Moze ktos sie orientuje? mi tylko o rutinoscorbin chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona___21
rutinoscorin nie zmniejsza skutecznosci tabletek anty... oczywiscie jak nie przekroczysz dopuszczalnej dawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genie
gośććć ----- wszystkie leki,ktore wplywaja na tabletki sa wymienione w ulotce.... tak trudno do niej zajrzec??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość javannka
A tak jeszcze co do tego krwawienia w pierwszych trzech miesiacach ciąży... To czy podczas brania tabletek to też jest możliwe? I - dziewczyny które już w ciąży były - to się jakoś czuje? Bo moja mama mówi, że od razu wszystko smakuje inaczej, czuje się to wewnętrznie, np jej od razu papierosy przestały smakowac i musiała odstawić, ale z drugiej strony ile razy jest tak, że kobieta bardzo późno się dowaiduje o tym, że jest w ciąży, od lekarza dopiero, bo sama nic nie podejrzewłaa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wzielam pierwsza tabletke 5 dnia okresu, czy po przerwie 7 dniowej, biorac juz drugi blister jestem na pewno zabezpieczona ?? bo rozumiem , że gdy brałam pierwszy blister to nie byłam... to wlasciwie kiedy zaczynam byc zabezpieczona??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
kochana organizm to czasami lubi platac figle wiec kazda kobieta czuje to na swoj sposob pewnie czuje sie tak dziwnie jakos napewno sie cos tam bedziesz domyslac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agguzia
dziewczyny, brałam yasminelle jakieś 4 miesiące i teraz mam zamiar je odstawić tzn. wogóle przestac brać jakiekolwiek tabl anty. mam pytanie czy któraś miała problemy z cerą, okresem itp. po odstawieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenjka.....
olka1220..... juz jestes zabezpieczona jesli niebierzesz tabletki w pierwszy dzien to odczekujesz tydzien od pierwszej tab dla pewnosci 10 dni i juz nie masz sie czego obawiac no chyba ze nie bralas regularnie albo ktorejs zapomnialas albo zaburzylas dzialanie innym lekiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola22
mam pytanie: biore już Yasminelle od 8 msc i rzadnych zmian: tradik jak był tak jest, piersi nie powiekszyły sie nic a nic..... Zastanawiam sie czy tylko jest tak u mnie! Myśle nad zmianą tabletek ale boje sie że tym razem przytyje! jak jest u was?? Czy coś zmieniło sie na lepsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość YasminelleCzarna
ja dopiero zaaczelam niedawno zazywaz Yasminelle i tez cera nie zmienia sie .. piersi tez sa takie jak byly .. nie martw sie .. jest dobrze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka797
hej mam do Was takie pytanie: w którym dniu tygodnia przerwy dostajecie krwawienie z odstawienia??? bo ja juz schizuje:-(((((((( i to porzadnie... to sa moje pierwsze tabletki wziełam dopiero 1 blister... tabletki brałam bardzo reguralnie max odchylenie to 10 min! nie zapomniałam zadnej biegunka ani wymioty nie wystapiły.... biore tylko aqua femin i vitaral i nic wiecej...mam powody do obaw??? wiem ze to jest denerwujace ale niech ktos mi pomoze bo ciezko.... chłopak jestw wojsku i mi tu samej ciezko....:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
lenka---- bez obaw,bedzie ok:) a do Was dziewczyny mam takie pytanie, czy miala ktoras z Was przy tabletkach swedzenie w okolicach intymnych??? bo gdzies wyczytalam ze od tabletek tj mozliwe....:| jak mozecie to pomozcie, aha i napiszcie co stosowalyscie? ja mam tantum rosa do przemywania..pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka797
tagusia dzia za odpowiedz:-) a mniej wiecej którego dnia dostajesz krwawienie z odstawienia?? moze ono np w danym miesiacu pojawic sie 3 dnia a w drugim miesiacu np 7 dnia?? dzis co prawda dopiero 2 dzien przerwy ale ja juz sie schizuje bo naprawde zadnych objawów nie mam a zawsze przed okresem miałam a to hustwaki nastrojów a to bolace piersi i czulam sie taka pelnaa teraz nic:-( tabeltki moga na to wpływac??to sa moje pierwsze tabletki i przy nich okres trwał mi tylko 2 dni kilka razy mialam naprwde lekkie krwawienia ( kilka plamek ) tak lacznie z 3 dni w trakcie brania 21 tabletek.. i tak racjonalnie myslac to nie mam sie czym martwic tabletki wszystkie zwiełam i nie bylo jakis tackich sytuacjiktóre moglyby wpłynac negatywnie na te tabletki.... sama juz nie wiem......:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka797
tagusia Ty masz jakies objawy przed tym krwawieniem z odstawienia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tagusia
lenka--- ja to inna bajka;) tzn mnie zawsze bola piersi od polowy cyklu...przed bola mnie bardzo,tak ze dotknac ich nie moge....no i brzuch przed samym okresem mnie boli....ale ja tak mam zawsze.Moja kolezanka natomiast nie czuje nic...przed samym pojawieniem sie krwawienia odczuwa jakis bol..tj sprawa indywidualna kazdej kobiety. Tabletki zmniejszaja krwawienie,jest mniej obfite...u wielu moga ustapic bole...ja zazwyczaj mam krwawienie 3dnia, ale ostatnio dostalam 4. Duzo juz sie pisalo o tym na tym forum....te dni w ktorych ono wystepuje zmieniaja sie..mozesz raz dostac 2a raz 4....wiele dziewczyn jednak ma regularne co do dnia. Na opoznienie moze wplynac np stres:) wyluzuj bedzie ok:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lenka797
tagusia dzia za odp:-) troche ciezko jak nie ma sie kogos ukochanego blisko...nie ma kto pocieszczyc...moze dopiero za 3tyg zobacze mojego Skarba- ciezko:-(( czekam z niecierpliwoscia na te krwawienie:-) moze bedzie niedlugo bo cos mnie juz tak kuje w dole brzucha:-) tabletke wziełam pierwszego dnia okresu wiec bylam od poczatku zabezpieczona...wiem ze te moje zmartwenia sa nie realne ale ja jakos i tak schizuje!DAM ZNAC JAK SIE POJAWI - MAM NADZIEJE ZE NIEDLUGO...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miele
Mam pytanie: Pisałyście, że cena Yasminelle to ok.40 PLN. To cena na miesiąc, czy 3 miesiące? Mieszkam zagranicą i chciałam zobaczyć, czy tu jest dużo drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mango ***
ma miesiac,ja wlasnie placilam wczoraj za 1 op 40zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Mimi_
Kurcze, to drogo strasznie. Dla informacji dziewczyn z Białegostoku apteka na ul. Wesołej oferuje Yasminelle w cenie 35,50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mango ***
czesc dziewczyny:) ja tez za niedluo zaczynam brac Yasminelle,ale dopiero czekam na okres wywolywany Duphastonem.Mam niestety PCOS,czyli policystyczne jajniki.Wiem,ze tego sie juz nie wyleczy,ale czy ktoras z Was tez to ma i czy branie Yasminelle jej jakos pomoglo?mam wiekszosc cykli bezowulacyjnych,a kiedys chcialabym miec dzidzie.Wiem,ze to nie wyrok,ale tez nic dobrego. Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mango ***
no ja w Krakowie placilam 40zł,moze zna ktos jakaś tansza apteke??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola22
Witam, długo szukałam w KRK najtanszej apteki! Znalazłam sieć aptek \"HYGIEIA\" z karta klienta (wyrabiaja za darmo) tabletki kosztuja 35zl i pare gr. Adresy:ul. dobrego pasterza 67, rusznikarska 14a, lubicz7, solskiego1, strzelecka 17, stoczniowców 7. raciborska 17, oś oświecenia 47. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mango ***
dzieki Ola22 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miele
Ja też dziękuję! To tu (Czechy) w zasadzie tylko kilka złotych drożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandi_88
ja biore tebaletki od 10...(niedziela) okres skonczyl mi sie w czwartek/piatek.dzsiaj 20 a ja wciaz krwawie.. a do tego ta waga na poczatku wazylam 61 z groszem a teraz 58 ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandi_88
wie ktos moze gdzie we Wro mozna kupic taniej niz 48zl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miele
Jeszcze jedno pytanie. Czy któraś z Was miała nudności w trakcie brania Yasminelle? Jesli tak, to jak długo? A migreny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×