Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chcialabym wiedziec

Mam 160zm i waze ok 48 kg jak mam sie ubierac??

Polecane posty

Gość chcialabym wiedziec

zeby wygladac ladnie:) i nie zrobic z siebie jakiejs dody czy innej napompowanej silinkonowej laseczki:/ Rozmiar biustu 75c;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żenada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym wiedziec
dziekuje moze ktos inny sie wypowie? ktos kto posiada mozg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idealna laseczka z Ciebie
moze zamiescisz swoja fotke ? wtedy bedzie latwiej odpowiedziec na twoje pytanie - duzo zalezy od koloru wlosow, oczu, twarzy, cery, itd. wlasciwie wszystko ma znaczenie przy wybiorze ubioru a nie tylko sylwetka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cos mi smierdzi
Cos mi smierdzi :O Jak to mozliwe zebys wazac 48 kg miala miseczke C? i 75 w biuscie :D Juz to widzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość melbbba
Owszem możliwe, ja przy wzroście 158 tez mam 75 C, a waze 47 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym wiedziec
mam 73cm pod biustem ale nosze 75C b bo nie lubie jak mnie uciska;) nie bede zamieszczac gotki bo zaraz zostane zjechana z gory do dolu ale powiem ze mam wlosy do ramion ciemny braz, zielone oczy, raczej naleze do osb o jasnej akarnacji (antysolar;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcialabym wiedziec
zamieszczac fotki mialobyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MRNEMO
Tez uwazam ze idealna laska z Ciebie przynajmniej w mojej ocenie ;) Myślę że najlepiej pasowalaby do Ciebie odzież skórzana lub skóropodobna, np. takowe spodnie: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/890919821ffde37c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/44ed7f4eebec6bbf.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5b4a4a75bb71928c.html a te są do kupienia na allegro (wydaje się że to Twoj rozmiar): http://www.allegro.pl/item164011418_nowe_spodnie_skorzane_na_motor_blend_of_america.html (przeszukaj dokladnie ALLEGRO)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lost maniak
do cos mi smerdzi widzisz ja waże 47 kg mam 159 i miseczke 75c i co to grzech a może kłamiemy według ciebie.? Tak może napisać tylko ktoś kto zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietjka
dołączam się do pytania, 160 cm, 46kg, biust 70 D, długa szyja, ładne, choć pewnie dla niektórych krótkie, nogi, paskudny brzuch... Ciemne włosy z delikatnymi ciut jaśniejszymi cienkimi pasemkami, jasna karnacja, oczy piwne. wiek 27 lat. A i temu co coś śmierdzi, to radzę zacząc popatrzeć na ulicy coraz wiecej szczupłych dziewczyn ma spory biust jak do swojej sylwetki... efekt zażywania pigułek, żarcia nafeszorowanego hormonami - nie chcesz nie wierz, twoja sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietjka
nikt Nam nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EXTRAPOTRAWA
doradzam Ci program Fashion TV bo możesz nosić wiele modnych ciuszków. Twoja figura Ci na to pozwala. Ja mam 162 cm i ważę 49 kg no i o dziwo mam biust 70 C- geny po babci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mietjka
chodzi raczej o to jakie długości sa odpowiednie (przecież np 3/4 dla niskiej osoby to tragedia), fasony, typ dekoltu odpowiedni dla sporego biustu i długiej szyji...ale dobra, widzę że tu nie można z nikim pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Puerto_K
doradzam proste spodnie, zamiast dzwonów, byle nie były zbyt opięte, odradzam głebokie dekoldy, ale golfy pod samą szyję też odpadają:P raczej małe dekoldy, np. w tzw. serek. jeśli masz szerokie ramiona odpada dekold w tzw. łódkę. Jeśli nie chcesz wyglądać jak Doda :P to doradzam półusztywniane biustonosze ktore nie powiekszają (nie uwydatniają) biustu. Wracając do bluzek, odradzam krotkie bluzki ledwo zakrywające brzuch, doradzam długie bluzeczki które są teraz na topie (takie które zakrywają biodra) byleby nie opinały zabardzo bioder. Do tego można dopasować na bluzeczkę pasek, który podkreśli talię i wysmukli w tensposob figure. Jeżeli ktoś ma długą szyję to może nosić odzoby blisko przylegające do szyi (takie jakby obroże blisko szyi:P) które skracają wizualnie szyję, odradzam takie dodatki osobom z krótkimi czy grubymi szyjami. Spodnie 7/8 czy 3/4 raczej skracają wizualnie nogi. Chyba że sa to spodnie sięgające tuż nad kolano (modne bardzo tego minionego lata). Bladym osobom o jasnej karnacji odradzam ubrania w kolorze kremowym czy beżowym, i wszystkie blade odcienie, które zlewają się z karnacją. Dobre są ubrania w intensywnych żywych kolorach (byle nie jaskrawe kolory niczym "żarówy",w stylu: robotnikow drogowych :P czy jaskrawych zakreślaczy:P - blech). Na razie nie mam więcej propozycji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, lepiej nosić za luźny stanik i wmawiać sobie, że węższy uciska (a uciska, bo się zapewne próbuje mierzyć bez przeliczenia misek?)... A tymczasem ten za szeroki powoli, systematycznie, robi krecią robotę i rozsmarowuje biust po klatce . A potem się płacze, że mały biust, że \"szeroko rozstawione piersi\", że bez push upa to tragredia, etc.... Jeśli masz 73 cm pod biustem (zmierzone bardzo ciasno i na wydechu ?) to nawet w obwód 65 powinnaś celować, 70 to absolutne minimum. Skoro nosisz 75C, to w biuście powinnaś mieć 91-93 cm, czyli zwężając obwód będziesz potrzebowała 70E albo 65F (to są miseczki o tej samej \"pojemności\" co ta w 75C, ale inaczej się nazywają, bo są wyliczone od innego obwodu). Co daje zmiana obwodu i miseczki można obejrzeć tu: http://stanikomania.blox.pl/2007/08/Biust-osmy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_be
No to pozazdrościć biustu :) Ja też mam 160cm, ważę 42kg, ale biust to mam A/B... Trudno się mówi :). Co do ubioru to trzeba by było Cie widzieć, nie chodzi mi o twarz, ale o figurę no i chcoiaż trochę znać Twoje preferencje :). Ja osobiście lubię dopasowane ubrania, które raczej mnie "wyciągają" w górę, unikam tunik, które są niekorzystne dla niskich osób, pomimo tego, że nogi w stosunku do wzrostu mam długie to jednak wolę się trzymac paru zasad :). Spódnica za kolano też jakoś mnie niezbyt interesuje, ładnie prezentują się krótkie spódniczki (ale z umiarem oczywiscie), no i ja jeszcze lubię długie, cygańskie spódnice, co chyba jest niezbyt dobre dla mojej sylwetki, ale cóż :D. Żakiety/marynarki ładnie dopasowane w talii, krótkie, aby wydłużyć nogi, do tego butki na obcasie (ja tylko okazyjnie, bo na co dzień to biegam do szkoły w adidasach bądź balerinkach :)). Jeśli macie długą szyję to bluzka z dekoltem + jakiś naszyjnik, może korale :). To by było na tyle ode mnie :). Pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinkkkaa
Asia, nie ma czego zazdrościć. Miseczka C to ledwie 2 cm w obwodzie biustu więcej od B (mówimy o osobach z tym samym obwodem pod biustem) - to nawet nie jest zauważalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asia_be
Nadchodzi zima, dlatego też proponuję również dopasowane kurteczki, nie płaszcze za kolano/do kolana, w których mała osóbka wygląda na jeszcze drobniejszą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do lost maniak
Nie ma czego zazdrościć? Przecież nie tego, że jesteś "przy kości" z małym biustem? Żeby nosić stanik z obwodem 75 trzeba mieć co najmniej 80 cm pod biustem ( i to ciasno zmierzone). Przy Twojej wadze i wzroście to niemożliwe. Więc albo kłamiesz na temat wagi, albo, co najbardziej prawdopodobne, nosisz źle dobrany biustonosz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwfwrfwfwr
nie mam pojęcia ile mam pod biustem ale mierzę 75 C i leży na mnie najlepiej, przy 161 wzrostu i 47 kg wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×