Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krulka

Najtrwalszy lakier do paznokci

Polecane posty

Gość Agnes4
Lakier lakierem ja używam semilaca i się długo trzyma, ale jak dobrze się płytki nie przygotuję to i najlepszy lakier nic nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samatka, czas realizacji zamówienie w sklepie internetowym to 3-5 dni roboczych, nasze produkty można również kupić u autoryzowanych dystrybutorów :) W razie pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KasikP
Hej. Lakiery znanych marek, zarówno tych droższych i tańszych znajdziesz w serwisie CoZaCena- http://www.cozacena.pl/ Polecam serdecznie. To porównywarka cenowa. Polecam zainwestować w te droższe bo są lepsze a dzięki porównywarce kupisz je w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona ma niedługo urodzinki, wiem że używa hybryd z semilaca poradzcie mi jakie kolory lakierów jej zamówić tak żeby pasowały na codzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy Twoja żona lubi zdecydowane kolory czy jednak delikatniejsze ale wg mnie uniwersalnym kolorem jest np. nude powder z mollon, mam ich lakiery i są świetne, bez formaldehydu, bpa a te składniki czesto uczulają, trzymają się bardzo długo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudadagusia
Jeśli chodzi o lakier do paznokci to moim zdaniem zdecydowanie najlepsze są te marki Sally Hansen. Odkąd zamówiłam sobie jeden ze swojej ulubionej drogerii internetowej https://www.perfumeria.pl/Ona/Paznokcie jestem po prostu zachwycona. Nie dość, że w ofercie Sally Hansen jest wiele różnych kolorów to jeszcze lakiery mają świetną jakość - trzymają się po kilka dni, oraz konsystencję, dzięki której wyglądają na płytce jak hybryda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo lubię lakiery od miss sporty. :) są fajnie trwałe i wyglądają po prostu prześlicznie. zawsze lubiłam te żelowe, a teraz kupiłam sobie srebrny i fiolet z serii wonder smooth - moim zdaniem wyglądają mega, pewnie kupie dwa pozostałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość disssi
Dla mnie najtrwalsze to hybrydy, ja akurat używam z Semilac, i robię sobie manicure sama w domu. Będziesz potrzebowała do tego lampę UV do paznokci i specjalny zmywacz. O zmywaniu poradnik masz na http://www.modowostylowo.pl/lifestyle/jak-zmy%C4%87-hybryd%C4%99.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WroGość
Proste, że Semilac. Ja osobiście innych nie zamawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lakiery hybrydowe Semilac zapewniają długotrwały efekt pięknych paznokci. Przed pierwszym nałożeniem lakieru hybrydowego musisz się upewnić, że masz wszystkie potrzebne akcesoria, a Twoja płytka paznokcia jest zdrowa. Pamiętaj, że takiego lakieru nie da się zmyć zwykłym zmywaczem do paznokci. Marka Semilac posiada w ofercie zarówno szeroką gamę kolorystyczną lakierów, jak i płyny do przemywania paznokci, aceton kosmetyczny czy bazę. Prawidłowo wykonany manicure odbywa się w następujących krokach: 1. Dokładne zmatowienie płytki paznokci bloczkiem polerskim 2. Przemycie paznokci odtłuszczaczem 3. Nałożenie cienkiej warstwy bazy i utwardzenie produktu w lampie. (2 minuty) 4. Nałożenie pierwszej cienkiej warstwy koloru i również utwardzenie jej w lampie. (2 minuty) 5. Nałożenie lakieru nawierzchniowego, który utrwali hybrydę i nada jej połysk. Ponownie utwardzamy produkt w lampie przez 2 minuty. 6. Przemycie warstwy odtłuszczaczem Na naszym kanale na YouTubie https://www.youtube.com/channel/UC9jygt9jFzUs5svJ0kj1nFg możesz znaleźć filmiki instruktażowe. W razie pytań - chętnie pomogę Online Ekspert marki Semilac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A te Mollon to jak z trwałością? Przy małym dziecku zwykłego lakieru nie utrzymam, więc obowiązkowa hybryda, a podobno te jednofazowe są nieco bardziej przyjazne dla płytki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alusilla
ja ich używam i spokojne wytrzumują 2 tygodnie w bardzo dobrym stanie, mnei zazwyczaj po tym czasie już irytuje odrost i zdejmuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam na paznokcie jak już zmyjecie lakier wzierać olej arganowy, rewelacyjnie odżywia paznokcie:) https://od-natury.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie świetnie sprawdzają się lakiery z miss sporty, które nie kosztują nawet 10 zł. O wiele dłużej się trzymają na moich paznokciach niż tych droższych marek. A teraz jestem w trakcie testowania nowego lakieru miss sporty który daje taki jakby efekt syrenki :) boski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiko i sally hansen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam lakiery z Miss Sporty. Są bardzo tanie, a utrzymują się ponad tydzień!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dariaaaaz
Kiedyś wystawiłam Silcare dość długą pozytywną opinię na Allegro i przy następnych zakupach przysłali mi gratisy w paczce z podziękowaniem :) Bardzo sympatyczna obsługa i jak w Warszawie ma być ich nowa, duża drogeria to na pewno super sprawa. Znam markę od dwóch koleżanek, które prowadzą salon SPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zawsze wracam do Miss Sporty :) szczególnie jak wchodzi jakaś nowa kolekcja, ostatnio zakochałam się w delikatnym różu Precious Pearl, idealny na lato <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też kupiłam ten lakier z Miss Sporty i jest super. W końcu wymarzona syrenka bez hybryd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ElaW
a_grestowa 2017.03.15 A te Mollon to jak z trwałością? Przy małym dziecku zwykłego lakieru nie utrzymam, więc obowiązkowa hybryda, a podobno te jednofazowe są nieco bardziej przyjazne dla płytki. U mnie bardzo dobrze się trzymają 3 tygodnie bez problemu, a potem mam odrost więc zdejmuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobre sa lakiery z golden rose, mamy duzo serii, pojemnosci i kolorow do wyboru. Na ato szczegolnie polecam albo efekt holo albo serie ice chic-znana z tafli lodu na paznokciu :) Piekne pastelowe kolorki i neony. A lakier trwalt, nie odpryskuje i nie smuzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sally są spoko, ale to niestety droga firma. Jak dla mnie podobny efekt i trwałość można uzyskać lakierami Miss Sporty. Teraz weszły nowe, letnie kolory, więc warto przetestować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miałam, a właściwie jeszcze mam lakier miętowy syrenkowy z Miss Sporty. Oczywiście z odżywką i coatem, ale trzymał się bez odprysków 5 dni! To przecież ten sam koncern co Sally Hansen, więc jakością nie odstaje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też jestem tego zdania, po co wydawać tyle kasy jak Miss Sporty ma taką samą jakość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja dzis kupilam lakier miss sporty lekki roz .. sliczny ,, pierwszy raz ciekawa jestem ile dni wytrzyma he ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MariWu90
Na pewno nie Avon! Cenię sobie rimmela 60sec, daje radę nawet przy codziennym zmywaniu naczyń, a jest niedrogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idę polować na zestaw startowy do stylizacji paznokci . Nowa drogeria powstaje przy Marszałkowskiej 81. Liczę też na gratisy. Zawsze coś dają na otwarciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×