Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aśka z Łodzi

OSZUKANA PRZEZ FOTOGRAFA

Polecane posty

Gość gosc152
oki odpowiadam fotoamatorowi i Krysi, zarzucasz mi chaotycznosc, nie wnoszenie niczego do dyskusji i brak kultury. dobra to przesledzmy jeszcze raz caly watek. Foto kai, napisal: cyt "Jesteście żałośni i robicie ludziom wodę z mózgu" moja riposta byla dopiero po tym jak on napisal swego posta w obrazajacy sposob. wrzesien wawka napisala: cyt "Oglądałam galerie zamieszczone na tych stronach i mam spore zastrzeżenia do jakości tych zdjęć", "Gosciu 152 twój ton wypowiedzi świadczy o tym, jaki jesteś płytki i prawdopodobnie ktoś ci słusznie nadepnął na odcisk" moja odpowiedz tez sie ukazala po tym co napisala wrzesien. do goscia152, wmawia ze nie trzymalem zadnego z w/w aparatow w rekach. jasnowidz jakis fotograf Krak, cyt "Gościu taki z ciebie znawca robienia zdjęć jak z koziej d**y trąba", "Jesteś typowym przykładem pajaca, o którym ktoś tu wspomniał" czy nie uwazasz ze jesli ktos na ciebie najezdza wyzywa od zalosnych, pajacow itd itd to nie masz prawa bronic sie /odpowiadac w ten sam sposob ??? bardzo dziwne jesli uwazasz inaczej. czasy nastawiania drugiego policzka gdy udezyli w jeden juz dla mnie dawno minely. piszesz zem chaotyczny ale gdzie ? od poczatku pisze i zdania nie zmieniam ze cyfra da sie z bardzo dobrym skutkiem robic zdjecia slubne, sportowe, repotrazowe, artystyczne i ze fotograf swoimi umiejetnosciami decyduje o jakosci zdjecia, aparaty juz dawno nie sa bariera. to zatwardziali analogowcy wprowadzaja tu chamskie odzywki i ponizaja wszystko co cyfrowe. pisze o plastycznosci zdjeci OK podaj definicje plastycznosci zdjecia. ja tez uczestnicze na roznych forach w dyskusjach i nawet na jednym probowano ustalic co to wlasciwie znaczy plastycznosc. widzisz tak sie sklada ze kazdy dopisujacy cos od siebie mial co innego na mysli. jeden pisal o ostrosci , drugi o kolorach, trzeci przejsciach barwnych itd itd. no wiec napisz cos o tej plastycznosci zdjecia bo jak narazie to termin jest ale bez definicji. odnosnie korekocji blon, matryc. kazdego systemu trzeba sie nauczyc aby z niego poprawnie korzystac i jesli gdzies trzeba dodasc krekcje a gdzie odjac to jest to sprawa doswiadczenia w danym systemie a nie wiedzy ogolnej. a jeszcze dodam ze nigdzie nie napisalem ze cyfrowy system jest lepszy! ja twierdze ze cyfra mozna osiagnac podobne rezultaty i tylko osoby zle nastawione lub wprowadzane celowo w blad beda widzialy roznice tam gdzie jej nie ma. ps. jak pisalem wczesniej zrobilem z osoba w pracy test zdjec cyfrowa lustrzanka (sredniej klasy) i analogowym canonem 1V i kiedy tylko beda dostepne odbitki z canona to zamieszcze skany z obu aparatow gdzies na stronie i sami bedziecie mogli ocenic roznice w jakosci zdjec cyfry i analoga. Foto amatorze czy nie uwazasz ze to z mojej strony jest uczciwe i jak najbardziej bezstronne ? czy ktos z tych super fotografow analogowych tak szmacacych cyfrowe zdjecia zrobil kiedykolwiek taki test jak ja ? a teraz Krysiu, co Ci nie przypadlo do gustu ? to ze odpowiadalem w ten sam sposob jak ktos post wyzej obrazajacy brac cyfrowa czy to ze wogole sie odzywalem ? moja mentalnosc jest jak najbardziej neutralna ja nie namawiam nikogo do wyboru sytemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolega
Gościu 152 Polecam dobrego lekarza od głowy bo jeszcze masz szansę się leczyć. Mądrości to ty się już nie nauczysz. Byłeś głupi i zostaniesz głupi. Czy nie rozumiesz że nie da się ludziom wmawiać co jest ładne a co brzydkie!!!. Każdy ma oczy i widzi co mu się podoba a co nie. A jak tam Twój sklep? i twoje podboje miłosne??. A MOŻE TO TYLKO UROJENIA!!! Ten test pewnie robi bardzo obiecujący młody fotograf i jego zdanie będzie idealnie obiektywne. Napisz może coś na ten temat. NIE CIERPIĘ FAUSZYWYCH LUDZI Tymi swoimi laickimi wypowiedziami tylko robisz wiele szkód dla tych co robią cyfra i dla tych co robią analogiem. Z ochotą bym ci przywalił. Foto amator zadał ci kilka pytań. Ciekawe ze jako profesjonalista nie udzieliłeś mu na nie odpowiedzi. Poprzeglądaj Internet to może potem odpowiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc152
jedno jest pewne. sa ludzie ktorym mozna nasrac na glowie a i tak powiedza ze deszcz pada i ty do takich nalezysz. po to zamieszcze wyniki testu zeby kazdy mogl sam ocenic. zdaje sobie sprawe ze moze to byc dla niektorych bardzo nie na reke i ty tez pewnie do nich nalezysz. ps. w ktorym miejscu narzucam wybor systemu, czegokolwiek ? szkode robia tacy jak ty swymi chamskimi najazdami a nie normalna rozmowa. cyt "Ten test pewnie robi bardzo obiecujący młody fotograf i jego zdanie będzie idealnie obiektywne"... zebys wiedzial ze bedzie obiektywny ! w przeciwnienstwie do zatrzetrzewionych uzywajacych jedynie slusznego analogowego systemu ja jestem zainteresowany roztrzygnieciem kwestii roznic zdjec anal/cyfr. i jesli roznica w jakosci zdjec bedzie ewidentnie na korzysc analoga to nie zawaham sie odszczekac wszystko. a czy w razie braku roznic analogowcy zrobia to samo ???? WATPIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyy
Ty po… oszuście!!! Wiadomo ze zdjęcia cyfrowe umieszczone na stronie będą tak obrobione aby nie było różnicy pomiędzy zdjęciami analogowymi. Liczy się papier a nie monitor. Mamy świetny ubaw tym bardziej ze wiemy kim jest gość15…. Nara idioto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxyy
Przepraszam wszystkie nie zainteresowane osoby jakimi sa przyszłe panny młode ale po prostu krew się nam zburzyła czytając wypowiedzi goscia15… Odpowiedz na pytania amatora. Może koleżanka Ci podpowie JESZCZE RAZ WSZYSTKICH ZA TON TEJ OSTATNIEJ WYPOWIEDZI PRZEPRASZAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc152
haha czyzby brac analogowa zaczynala trzasc tylkami ? wyjasniam tym co nie wiedza. zdjecia z analoga i cyfry zostana wywolane w tym samy labie do rozmiary 18x13 cm i nastepnie zeskanowane z takimi samymi parametrami i umieszczone oryginalne i pomniejszone na stronie do wgladu i sciagniecia. jesli którekolwiek zdjecie bedzie gorszej jakosci to skanowanie tak czy siak to zarejestruje i bedzie mozna odroznic slabsza rozdzielczosc, kolorystyke w stosunku do drugiego lepszego. jesli ktos zapragnie porownac oba zdjecia na papierze to wystarczy sciagnac oba zdjecia i samemu zaniesc do zakladu foto. koszt wywolania obu zdjec to max 4 zl wiec koszt zaden a kazda z was bedzie mogla sama sie przekonac co wyglada lepiej i nie sluchac rad moich czy kogokolwiek innego. ps. xxyy w ilu nickach sie jeszcze objawisz ??? w przeciwienstwie do ciebie ja bede obiektywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo jestem ciekawa
cóż to za fotografowie ukrywaja sie pod tymi nickami i co moga nam ciekawego pokazać...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnes Chicago
Napiszę bardzo krótko: Osoba i pseudonimie gosc 152 to dla mnie totalny idiota i człowiek pozbawiony podstawowych zasad kultury osobistej. Dzięki niemu nie ma mowy o wynajęciu fotografa fotografującego aparatem cyfrowym. Jednak jest to prawda że Polacy mieszkający w Polsce tracą często poczucie rzeczywistości. Całe szczęście że ta prawda już mnie nie dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc152
droga Agnes z Chichago, moze poczytaj sobie jeszcze raz wszystko od poczatku i zobaczysz kto jest bez kultury i kto pierwszy rzucal miechem. zeby oszczedzic czytania calosci na poprzedniej stronie w ostanim poscie wyszczegolnilem kto zaczal pyskowke i jak nie patrzec to nie bylem ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monik lipiec
Witam Od dwóch tygodni poszukuję fotografa na mój ślub który odbędzie się w lipcu tego roku. Przeczytałam całą tą dyskusję i nie obchodzi mnie ton, poglądy i inne niuanse pracy fotografów. Dla mnie w tym temacie jest ważne że zaglądają tu fachowcy od robienia zdjęć. To czym te zdjęcia będą robione wcale mnie nie obchodzi. Zdjęcia musza mieć to coś co mi się będzie podobało. ZWRACAM SIĘ PROŚBĄ DO FOTOGRAFÓW W TYM TEMACIE ORAZ DO INNYCH OSÓB ZAGLĄDAJĄCYCH DO TEGO TEMATU O NAMIARY NA CIEKAWYCH SPRAWDZONYCH FOTOGRAFÓW. Myślę że dzięki temu wpisowi zaoszczędzę na przeszukiwaniu stron internetowych bo już mam totalny mętlik w głowie. Z góry dziękuję Monika e-mail: monika_dom@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość FOTO AMATOR
Witaj gościu jak tam wyszły testy aparatów?. Jestem ciekawy wyników. Po ocenie takiego specjalisty jak ty będę już wiedział, że pozbywać się wysłużonego analogia czy nie? Gościu jak cyfra daje sobie radę z ostrym skierowanym na wprost mocnym światłem słonecznym??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc152
wyniki beda jak sie zdjecia z labu wywolaja. mysle ze w tym tygodniu juz beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a....b
No to będziemy mieli super profesjonalny i obiektywny test systemów fotograficznych. Ci, co piszą fachowe publikacje niech się przy tym teście pochowają. To będzie nasz polski super test!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik.
Ja czytając ten temat musiałam się i stwierdziłam, że chyba jestem idiotką. Byłam na trzech imprezach typu targi ślubne. Zwróciliśmy uwagę na trzech fotografów. Zdjęcia jakościowo i tematycznie mieli po prostu rewelacyjne. Ceny też mieli kurcze super tak, że nie możemy sobie pozwolić na ich usługi. Wszyscy wręcz podkreślali, że robią zdjęcia tradycyjnym sprzętem. Zdjęcia też mieli tradycyjne, niepoddające się aktualnej modzie, co nam też się spodobało. Moda szybko mija a tradycyjne zdjęcia zawsze będą się podobały. Jeszcze nie mamy wybranego fotografa a czasu już coraz mniej. Umówieni jesteśmy tym tygodniu z fotografem, którego znalazłam w necie. W odpowiedzi ofertowej podkreślił, że fotografuje dwoma systemami i para młoda sama wybiera na podstawie oglądanej prezentacji jak zdjęcia maja być robione. To w pewnym sensie wzbudziło nasze do niego zaufanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonik
Goscu152 jak tam twoje testy? Jak się mówi A to trzeba powiedzieć i B a nie mielić nie potrzebnie jęzorem 😡. Kilka dni temu podpisywaliśmy z fotografem umowę i przypomniał się mi ten wątek. Akurat mieliśmy do wyboru zdjęcia wykonywane aparatem analogowym lub cyfrowym. Decyzję podjęliśmy po zapoznaniu się ze zdjęciami kilku fotografów. Nikt mnie nie przekona o super urodzie zdjęć cyfrowych. Podczas naszych miesięcznych poszukiwań fotografa stwierdziliśmy, że większość fotografów cyfrowych to totalni amatorzy a nie profesjonaliści. Profesjonalizm to nie tylko ładne zdjęcia, o czym ci panowie nie mają pojęcia. Ciekawostką jest to, że zadając fotografom pytanie czy jeśli zepsuje im się aparat to czy mają drugi zapasowy udawali, że nie słyszą zadanego pytania. Tak wygląda profesjonalizm w pojęciu większości cyfrowych fotografów😠.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gonik
To jest świetna galeria??? Ale ubaw!!! Bez sztampy i patosu?????? A pokaż mi, choć z dziesięć zdjęć jednej pary. Każdy fotograf potrafi wybrać z każdego swojego ślubu z 4 najładniejsze zdjęcia, ale to chyba nie o to chodzi. Pewnie, że bez sztampy, bo na niektórych zdjęciach nie wiadomo czy zdjęcia ma robione młoda para czy np. schody. Po co aż tyle zdjęć czarno białych? No chyba, że komunie nie chciało się obrabiać zdjęć na stronę to wtedy czarno białe zdjęcia są dobrym rozwiązaniem. Czemu te kolorki są takie nijakie takie jak ktoś wczesniej napisał trupie . Strona pod każdym względem nie uwiarygodniająca ofertę firmy. Po miesiącu spotykań się z fotografami nauczyłam się rozróżniać uczciwą reklamę od łapania klienta, który o fotografii wie tylko tyle, że czasami jest na zdjęciach. Spotkaliśmy się z fotografem, który w albumie pokazał nam podobno 100 zdjęć, ale na każdym zdjęciu była inna młoda para. Był zdziwiony, że prosimy go o więcej zdjęć? Pełny profesjonalizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze_blisko
zajrzyj do galerii poszczególnych par zamiast pyskować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja daleko
Po co tu ta reklama? Czy kalina-studio nie ma zleceń ze musi się tutaj reklamować. Zdjęcia przeciętne nic nadzwyczajnego. Tak jak wszyscy i tu są reżyserowane. Jakość zamieszczonych zdjęć bardzo kiepska. No cóż chyba firma powinna zainwestować w lepsze aparaty cyfrowe, bo ze zdjęć zieje zimnem. Wiele zdjęć nie pasuje do dnia ślubu. Oglądałam zdjęcia firmy Studio na Piętrze i jestem ich zdjęciami zachwycona. Kalina jest ewidentnie przereklamowana ale może ja mam spaczony gust…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc152
Gonik, dzieki za pamiec :-) i daje slowo ze bedzie B. ja ze swoimi testowymi zdjeciami jestem juz od dawna gotowy. niestety problem jest po stronie drugiego aparatu w ktorym trzeba wypstrykac film aby wyciagnac reszte testowych zdjec. jesli chcesz to moge przyblizyc jak byl robiony test. do zdjec uzyty zostal aparat analogowy Canon 1V z obiektywem 28-75/f 2,8 oraz cyfrowa Lustrzanka z obiektywem 28-70/f2,8. czulosc filmu to iso 800 i iso 400 a wiec mocno czule filmy do robienia zdjec w trudnych warunkach np ciemny kosciol czy sala weselna o skapym oswietleniu. w aparcie cyfrowym byly uzyte odpowiednio te same czulosci iso 800, 400 i 200 w jednym przypadku przez pomylke. scenami testowymi byla kolezanka z pracy, roznego rodzaju wielokolorowe obiekty na stole w pomieszczeniu (swiatlo sztuczne), te same obiekty + twarz na zewnatrz przy oswietleniu naturalnym oraz zdjecie "krajobrazowe" ulicy z budynkami w tle. mysle ze fotografowane obiekty w roznych warunkach oswietleniowych bede wystarczajace do pokazania roznic lub nie miedzy zdjeciami. to na razie tyle jesli chodzi o testowe zdjecia natomiast chcialbym sie wypowiedziec na temat momentu wyboru przez pary zdjec cyfrowych czy anlogowych. Gonik, czy kiedy mialas/les wybor systemu analog czy cyfra mialas/les przed oczami te same zdjecia wykonane cyfra i analogiem ??? ide o zaklad ze nie. jak mozna powiedziec/napisac ze zdjecia z jednego aparatu sa gorsze od drugiej nie patrzac na te sama scene wykonane oboma systemami ? to tak jakby postawic dwie szklanki z herbata obok siebie i bez probowania stwierdzic ze ta z lewej jest lepsza bo na szklance jest napis lipton a na drugiej nie pisze nic. nie pomyslalas ze ktos moze specjalnie pokazac zle wykonane zdjecia cyfrowe aby przekonac Cie do systemu analogowego ? albo najzwyczajniej ktos nie umie robic oboma systemami. to na tyle teraz. mam nadzieje ze bedziesz tu na forum jeszcze jakis czas aby moc osobiscie sie przekonac o roznicach lub nie obu systemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gościa 152
nie ma co pisac w tym topicu i pzredstawiać wyników testów - tu odpowiada Ci tylko jedna osoba, która sama nie umie robic zdjęć, mimo, że ma 30-letnie doświadczenie i uczyła sie od najlepszych (albo była tępym uczniem, albo nauczyciel kiepski)... I nadal nie może pojąc, że to nie aparat, analog czy cyfra, robi fotke, tylko człowiek... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich prosze podajcie namiary na jakiegos porzadnego fotografa,cena nie gra roli.zdjecia maja byc naprawde profesjonalne. ci ktorzy sie znaja-co sadzicie o tej firmie-warto?? www.moment.com.pl dzieki wszystkim za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POWIEW Z G....
Jejku ale powiało z Forum Gimbla. Czyżby pojawiła się najlepsza w warszawie , najśliczniejsza, najbardziej kulturalna i przez wszystkich ubóstwiana pani fotograf forum gimbla. Pani Agnieszko widocznie ten fotograf cos niecoś potrafi jeśli stać go na ogłaszanie się w necie, na portalach ślubnych w pismach ślubnych itp. Pani poza podstawianiem fałszywych osób na forach internetowych nie stać na reklamę. Czyli kto tu ma umiejętności. Pani poza obrażaniem innych, jakoś nie utkwiła mi i innym w pamięci. A może po prostu nie może się Pani nigdzie ogłaszać. Zamówiona z forum zawsze może powiedzieć że robi się zdjęcia znajomej….. Śledzę od dawna z innymi pani głupkowate wypowiedzi na Gimbli i nie tylko na gimbli. Na miejscu p Marka Marchewki dawno już bym straciła droga królewno nerwy i pokazała swoje rogi. Z drugiej strony podziwiam p Agnieszko tą platoniczną miłość do pana Marka ale nie jest pani w jego typie. Jest pani dla mnie zakałą środowiska fotografów. Zamiast się razem trzymać gnoi pani tych co w pani mniemaniu pani zagrażają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ludzie lepiej nie podawajcie żadnych konkretnych adresów bo znowu ktoś zarzuci kryptoreklame mnie sie zdjęcia ze studia K podobają aczkolwiek widzę, że te same pozy i motywy ma większość par,szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.....
Powiewie pan Marek M to mi może… Siwy dziadyga co w ręku nie miał aparatu cyfrowego. Zdjęcia do burdelu to może i zrobi ale nie na ślubach. Takie zdjęcia jak ma na stronie to dzieci w podstawówce już robią. Dziwne że po 30 latach jeszcze aparat umie w reku utrzymać… Totalna pokraka fotografa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A.....
Udowodnijcie ze na Gimbla (to takie podobne forum tylko ze lepsze) sa podstawione osoby…!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darek-Gonik
Witam wszystkich uczestników forum. Przepraszam za to całe zamieszanie. Sm jestem fotografem i świadczę usługi foto-ślubne. Gonik, czyli ja zadałem pytanie do goscia152. Byłem ciekawy czy pomimo że temat został dawno zapomniany i sam miałem problemy z jego znalezieniem odezwą się gosc152 i Aga B fotograf darmowo promujący się min na forum ślubnym Gimbla. Dziwne, że tak prawie natychmiast na forum w tym temacie pojawiły się te dwie osoby. Panią Agę zna sporo osób z branży. Pojawia się w dyskusjach internetowych, ale nic swoimi wypowiedziami nie wnosi. Bardziej czyta innych lub pokaże kilka swoich fotek. Zresztą fotki to najczęściej pomysły podpatrywanych, przez nią fotografów. Żadnej własnej inwencji. Od dwóch lata poprzez fora internetowe a najbardziej forum Gimbla ośmiesza, wręcz ubliża panu Markowi. Wybrała sobie tego fotografa na celownik, bo udzielał się z dobrymi radami na forum Gimbla. Prawdopodobnie ubzdurała sobie, że swoimi wypowiedziami zabiera jej potencjalnych klientów forum Gimbla. Dla mnie postać Agnieszki Bogackiej jako fotografa jest bardzo negatywnie odbierana, choć jej zdjęcia nie należą do najgorszych i mogą się jak najbardziej podobać. Gosciu152 powinieneś troszkę bardziej pośledzić literaturę to byś się dowiedział, że nie ma obiektywu 28-75/f2,8 L. i czemu stosujesz do testu takie czułości? Właśnie w taki sposób mami i ogłupia się przyszłe panny młode. Pani Agnieszko to pisałem ja Darek a nie Marek w przeciwieństwie do różnych pani pseudonimów. Ostatnie pani wypowiedzi w stosunku do Marka są żenujące i biją w nas wszystkich zajmujących się fotografią ślubną i nie tylko. A do przyszłych młodych panien ślubnych mam prośbę. NIE DAJCIE SIĘ MAMIĆ FOTOGRAFOM ŚLUBNYM, KTÓRZY SZUKAJĄ ZAMÓWIEŃ POPRZEZ FORA INTERNETOWE. JEST SPORO PORTALI ŚLUBNYCH, SĄ WYSZUKIWARKI TYPU GOOGLE I SĄ WASZE UMYSŁY, ABY SIĘ TYMI NARZĘDZIAMI INTERNETOWYMI POSŁUGIWAĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość negatyww
>>> http://www.orangecinema.pl/galeria/fotoreporta z/1/ No faktycznie, jak bym dostał zdjęcia o takiej jakości, to bym się pociął... Uważacie, że nie da się robić dobrych zdjęć cyfrą ? Polecam stronę Amberwind ( z polskich) , może na mojej doszukacie się czegoś ciekawego.. Pozdrawiam. http://www.kubacichocki.pl - moje zdjęcia ślubne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uczciwy fotograf
Drogie Panie! Zapraszam do mojego studia. Zrobię wam piękne akty i na pewno nie oszukam, chyba że pozytywnie. To znaczy na moich zdjęciach będziecie jeszcze piękniejsze niż w rzeczywistości. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego nie ufać fotografom reklamującym się na forach?jaka jest różnica między taką reklamą ,a stroną www?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×