Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ange17

dlaczego wciąż się zakochuję?

Polecane posty

czy to normalne że wciąż zakochuję sie ? tzn.kiedy zakocham sie jest super, ale po pewnym czasie nudzi mi się facet i odczuwam znowu potrzebę zakochania się, chcę znowu przezyć coś nowego, chcę poczuc nowy zapach faceta, inny wzrok, nowy dotyk, nowe podniecenie,,,a po pewnym czasie znowu mi sie nudzi i ponownie zakochuję się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no więc
Ange17 to brzmi jak jakiś maraton ;) zobacz jak to różnie jest , ja mam już 30 i jakoś zupełnie kochliwa nie jestem, jeszcze mi się nie zdarzyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange 17 jesteś
może spod znaku strzelca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****malaria****
tez tak kiedys mialam...szybko nudzilam sie facetami i zmienialam ich dosc czesto... ale od 3 lat jestem w zwiazku z cudownym facetem i nawet nie mysle, zeby go zmieniac :p a co najwazniejsze nie nudzi mi sie, mimo ze znamy sie juz od 5 lat..moglabym z nim spedzac kazda chwile i jest super ;) trzeba trafic na tego odpowiedniego, i tego tez Ci zycze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ****malaria****
p.s mam 21 lat i mysle, ze to przychodzi z czasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli myslicie, że jak trafię na tego jedynego to przestane sie tak nudzić? kurczę chciałabym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ange 17 jesteś
strzelcem? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nesquik
ja jestem 4 lata starsza od Ciebie i tez tak mam! zakochuje sie, a jak jakis mnie zaczepi, to pojde z nim na randke, 2, moze 3 i koniec. odkochuje sie i zaraz zakochuje sie w kims innym. glupie to jest, ale licze,ze tez mi przejdzie w koncu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×