Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malusia s

FRYZURY DO WELONU - LINKI POPROSZĘ - NIE MAM POJĘCIA JAKĄ MAM WYBRAĆ FRZURKE ?

Polecane posty

Gość hipp
ja tez nie! Piszcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DO PANI HUCZNE WESELE NA PANI STRONIE JEST WIRUS - MAM NOWEGO LAPTOPKA I MAM NA NIM NANOWSZE OPROGRAMOWANIE I NOWE ANTYWIRUSKI - I CO SIĘ OKAZUJE ŻE JAK CHCĘ OWORZYĆ GALERIĘ NA APNI STRONIE - HEHE ZAMYKA MI SIĘ CAŁA STRONKA - A TAK ZAWSZE JEST JAK NA STRONIE JEST WIR - GRATULUJĘ STRONKI I WIRÓW .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam firewall jak mam go włączonego to niewidoczny jest link www.slub-wesele.pl po wyłączeniu go jest ok też tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abstrakcja na temat
Tam jest wirus :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest wirus i skończ nawet zgrywac się że nie ma galerii - jak nie ma jak jest :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie już ci pisze - jak nie wiesz gdzie jest owa galeria - po lewej stronie rozmaitości - na dole przedostatni punkt \"galeria\" _ NA SERIO NIE WIESZ CO JEST NA TWOIM WWW ?? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam cię bardzo ale ja nie widzę na swoim komputerku żadnej galerii nie wiem o co chodzi?powiedz mi jest to przedostatni dział rozumiem ze ostatni to administracja tak? Wiem,że dział galeria ma powstać już za kilka dni,ale widocznie są problemy bo ja tego nie widzę i zaczyna mnie to powoli denerwować. Natychmiast kontaktuje się zinformatykiem. Wielkie dzieki, że mnie poinformowałas o tym! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie jeszcze takie bo właśnierozmawiałam z informatykiem i administratorem stronyi nic nierobili z moją stronką. www.hucznewesele.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heej :) huczne wesele - cytuje twoja wypowiedź \" 07:36 huczne wesele (ada@hucznewesele.pl) witam zobaczcie www.slub-wesele.pl tam jest wielki wybór. Pozdrawiam. Adriana Kowalska Konsulant Ślubny \" I mi chodzi o te stronkę !! na tej są wiry i samo mi zamka galerie - bo ogólnie mam tak kompa przystosowanego - jak śa wiry - to samyka stronke :) i o tą mi chodzilo stronke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryla
tam nie ma żadnych wirusów, masz coś z kompem nie tak :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale skąd pomyślałaś, że tomogłabyć moja strona ja tylko wskazałam, że tam można ciekawe rzeczy znależć. Moja firma to kompleksowa organizacja ślubów i wesel a nie portal. Ale już wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
huczne wesele - potem dopiero zobaczyłam że się zajmujesz czyms innym myslałam ze to twoja stronka :P sorki za nieporozumienie :* maryla - mam laptopa za 4000 zł od miesiąca i nie wmawiaj mi że jak miałam zainstalowanego xp-ka i nowe antywiry to że nie zamykaja mi sie same - bo mój brat to akurat informatyk i skończył nawet mgr i może ci o tym coś powiedzieć :o a zresztą sory i tak wmówisz sobie że to ty masz racje i ja sie nie mam odzywać :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marek K
Na stronie www.slub-wesele.pl nie ma żadnych wirusów - u mnie chodzi bez problemu a sprawdzałem na kompie w pracy i w domu. Pani 'malusia' ma rzeczywiscie coś nie tak z tym laptopem za 4000 !! Może brat mgr przesadził z zabezpieczeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×