Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Veila

Orbitrek, odchudzanie, figura

Polecane posty

Gość Veila

Mam 170 cm wzrostu i ważę 60 kg. Prowadziłam "dietę" nieco głodową, która wprowadziła widoczne efekty (płaski brzuszek). Schudłam 5 kilo, niestety chciałabym zmniejszyć obwód moich ud, ogólnie nóg. Zastanawiam się nad kupnem orbitreka, czy daje on skuteczne efekty. Mam jeszcze jedno pytanie, przez to schudnięcie obniżył mi się biust, jak go podnieść. Pozdrawiam za wszystkie odpowiedzi dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do orbitreka to ci nie pomoge ale z checia zapoznam sie z twoja dietą:)ja co schudne to znowu powoli mi przybywa i tak w kółko:( pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka_fujarka
Jesli chcesz schudnac z nóg (uda , lydki) to orbitrek jest idealny :) Gorzej sie na nim traci brzuch poniewaz pracuje on niewiele ale uda schodza super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a pytanko mam takie
ile minut dziennie trzeba jezdzic na orbitreku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość halooooooooooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Natalka_fujarka
Ja cwicze codziennie 40 - 60 minut . Efekty widac po 2-3 tygodniach ( w centymetrze - nie na wadze).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veil
a co z modelowaniem tali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veila
Buniu84 nie polecam swojej diety, a polegała ona na faktycznym niejedzeniu. Rano kawa, około 14 banan i o 18 drugi. Nic więcej. Niezbyt mądre, dlatego chce teraz zacząć ćwiczyć. Jestem bardzo zawzięta więc wytrwalam w tej głodówce, oczywiscie nie codziennie, ale kilkudniowe głodóweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co na brzuch
czy jak bede jezdzic na orbitreku i rowerku nie schudne z brzucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odswiezam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eliza26 Gdańsk
Hej ja mam orbittka i jezdze na nim od pon do piatku po 45 min sobote i niedziele odpoczywam:)oczywiscie dieta rowniesz i schudlam w 1 tyg.w udach po 2 cmm w drugim 1 w trzecim tez 1 teraz czwarty tydzien leci sie okaze pomiar jutro:)mialam w udach58cmm teraz mam54 cmm jestem zadowolona poniewaz mam 177cm wiec przy moim wzroscie moje uda sa szczuple waga 64kg pozdrawiam wiec polecam ten sprzet naprawde daje efekty!!oczywiscie bez diety nic nie da ja stosuje diete 1200 do 1500kcal.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biust podniesiesz damskimi pompkami (zwykłymi tez:P). Kilka innych cwiczen: stan krok przed sciana oprzyj się rękami, pochyl się do przodu, potem odepchnij rękami leżac na plecach, przenos wyprostowane ręce nad głowę i z powrotem do tułowia, najlepiej z obciążnikami zasikaj ręce jak do modlitwy na wysokosci biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudnąc z brzuszka najepiej mocno ograniczyc weglowodany, robic ograniczona ilosc brzuszków, prostych i skosnych, połbrzuszków, cwiczyc na twisterze i krecic hula hopem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fit women
polecam orbitrek kettler od niedawna wlasnei na nim cwicze jest boski, wcale sie nei mecze a samo cwiczenie to przyjemnosc, poprzednio mialam orbitrek za 400zl i klapa, popsul sie po 6msc uzytkowania byl niestabilny, trzeszczal i nie mial plynnosci ruchow. od kiedy mam kettlera wiem co to trening na orbitreku. 2 kg spadlo-czekam na wiecej. co do ceny to warto zainwestowac w dobrą firme np kettler , mozna kupic uzywany bo one sie nei psują, ale nie mamy pewnosci czy tez uzuywany nie byl czasem sprzetem w silowni bo wtedy to marne szanse na sprawny produkt. Ja swojego orbitreka kupilam na allegro i jestem mega zadowolona. polecam wszystkim trening na orbitreku kettler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moneymaker913
Podstawa do zrzucenia zdebdnych kg jest zdrowe jedzienie, bez tego ciezko cos zdzialac. jakby ktos chcial wiecej poczytac polecam http://www.lifestyle.pieniadz.pl/Fakty,i,mity,dotyczace,zdrowego,jedzenia,1-9365-1.html Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiolaa23
Ja mam jasno określony sposób na szczupłą sylwetkę: 1. Pływanie na basenie 2. Jem 5 małych posiłków dziennie 3. Rowerek magnetyczny w domu Rowerek mam od niedawana ( Sportia 908U :* ) I muszę przyznać, że jest to bardzo fajny sprzęcik. Włączam sobie głośno muzykę i jazda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×