Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość akle

co na rozmowie o staż do urzędu??? Pomóżcie.

Polecane posty

Gość akle

dostałam wezwanie z urzędu miasta, na rozmowę która decyduje o przyjęciu na staż. O co mogą mnie pytać na takiej rozmowie?? z czego się przygotować?? Może ktoś z was przechodził taką rozmowę.Z góry dzięki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pracodawca zatrudniając osobe na staz zdaje sobie sprawę, że zdobywanie kwalifikacji i doświadczeń jest dopiero przed tą osobą.. więc nie masz się co martwić tą kwestią.. idziesz tam by właśnie zdobyć wiedzę techniczną.. Innym aspektem, na który zwrajacą uwagę jest to co sobą reprezentujesz. Czyli wystarczy, że bedziesz uśmiechnięta, ale zarazem powazna, kulturakna i chętna do pracy a staz otrzymasz ! powodzenia nie stresuj sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja cie troche zmartwie
ja osobiscie nie startowałam na taki staż, ale moja kolezanka tak, i z tego co pamietam to pytali ja z ustaw, cos o samorzadzie i takie tym podobne sprawy. Najlepiej jakbys zadzwonila tam i spytała z jakiego zakresu wiedzy obejmuje ta rozmowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziara
Pani prezes szacunek za podejście bo tak miło to to nie wygląda bo to właśnie zależy jaka jest pani prezes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja co prawda sama załatwiałam sobie staż - w sądzie rejonowym. Oprócz takiej zwykłej gadki na temat mojego CV, sprawdzali moje umiejetności odnosnie komputera. Ale to dlatego, że czeka mnie protokołowanie. sprawdzili nie tylko, czy umiem szybko pisac, ale tez, czy w ogóle umiem kompa obsługiwać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akle
ja idę na staż do urzędu miasta , więc może opanuję ustawe dotycząćą samorzodu gminnego??? co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×