Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
przeniesienie

Boli mnie brzuszek

Polecane posty

[08.02] 19:59 Pomocccccccccccccccccccccccccy Nie wiem co to jest... Nerki czy jajniki? Poszłam do łazienki, załatwiłam swoje sprawy i z trudem wróciłam przed komputer... Tak mnie boli. Zaznacze że ten ból powiększa się już od 2 tyg, zaraz po okresie się zaczął. Nie wiem co robić! Owinełam się kocem... Bolii... Co to może być, ból pulsuje w 2 miejscach, po prawej i lewej stronie, troche poniżej pępka... [08.02] 20:00 weź IBUPROM [08.02] 20:11 wiesz co miałam to samo i potem się okazało że mam zapalenie jajników. Jeśli ból jest z prawej i lewej strony to chodzi o jajniki. Musisz koniecznie iść do ginekologa i brać antybiotyki! Nie leczone zapalenie jajników może mieć poważne konsekwencje w przyszłości. Np. bezpłodność [08.02] 20:13 wiesz co miałam to samo to zapalenie to u wielu kobiet się zaczyna zaraz po okresie i u mnie też sie bóle zaczęły już w pierwszy dzień po okresie. Najlepiej to idź tam gdzie od razu można zrobić USG. [08.02] 20:14 a skąd my mamy to wiedzieć idź do lekarza [08.02] 20:15 kosztująca idz do lekarza jaknajszybciej! [08.02] 20:15 a skąd my mamy to wiedzieć Tak, ale ona równie dobrze może miec zapalenie jelita, albo jakies gazy, mogła brac środki na p[rzeczyszczenie, jakieś zioła, albo może mieć zatwardzenie. To lekarz musi ocenić. [08.02] 20:16 to od kompa bezwłocznie go opuść [08.02] 20:37 Bajkonur Czyżby gumka strzeliła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×