Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rajskie jabłko252

jak urozmaicić życie seksualne?

Polecane posty

Gość gość
Zabawki starczą na krótki czas, wciąż jest to ta sama przewidywalna osoba i znamy każdy cm jej ciała, nie kreci tak jak dawniej. Jedynym rozwiązaniem jest swing, spotykanie się z ludźmi i wymiana partnerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My zaczęliśmy chodzić do swingers klubu. Chyba się uzależniłam od tego. Wciąż wyczekuje kolejnego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaprzyjaźniona para miała taki sam problem...zaczęlo wiać chłodem w alkowie. Facet wykupił kanały ero na NC+ i zaczęli oglądać. Jego Pani podobno tak się rozkręciała, że pokupowała gadgety ero, stroje itp. i teraz robią takie rzeczy o których wcześniej nie było mowy...otwarła sie dziewczyna maksymalnie. Drugie nowe życie w łóżku. Stwierdził, że każdy powinien czasem zobaczyć takie filmiki i że nie znał jej z tej strony i że jemu się to podoba. Jest to jakiś sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak parka bzyka się pod kołdrą i przy zgaszonym świetle to filmiki dla nich to extremalne doznanie, na "normalnych" ludziach film nie zrobi większego wrażenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chastinka
U nas bywało różnie. Czasami gorąco, czasami wiało chłodem.Jednak jak widze,ze jest nudno staram sie coś zrobić a nie siedzieć z założonymi rękami i narzekac jak to nam sie nie udaje :P Poza tym warto jest pamiętać, ze seks powstaje w głowie oraz warto jest czasami wyjść z sypialni i zastanowić się nad zrelaksowaniem w ciągu dnia. Wybrać się do kina czy na kawę. Wtedy nabieramy o wiele wiekszej ochoty na bara bara.... jeśli chodzi o gadżety to u nas najlepsze były: libi gel hiszpańska mucha ( sex elixir) w który nie wierzyłam ale okazał się super oraz oczywiście wibrator

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannamanna
No właśnie sama zastanawiam się czy sobie ten sex elixir zamówić. Nie jest taki tani, poza tym widziałam,ze na innym forum niektóre dziewczyny piszą, że to działa, niektóre że nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może wynająć ze znajomymi lokal lub hotel i zorganizować wspólną zabawę( przebierano-rozbieraną) razem z seksem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chastinka
No wiesz, sama również mialam takie rozkminy ale potem doszłam do wniosku ,ze nie dowiem się dopóki tego nie spróbuję. Tak więc postanowiłam wypróbować i u nas akurat się to sprawdziło :) Wystarczą kilka kropelek i mam ochotę na seks zwiekszoną. Dodam,ze nie wystarczą tutaj jednak same kropelki ale musi być również nastrój. W sensie jeśli totalnie nie chce Ci się uprawiać seksu to nie pomogą :P Co do ceny..... To czy ja wiem czy są takie drogie. Mozesz kupić sobie tansze na allegro ale nikt Ci nie zagwarantuje ich skuteczności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mannamanna
Tak z ciekawości to ma jakiś smak czy nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chastinka
Nie ma ani zapachu ani smaku :) Ale nie polecam wlewać do gorących napojów czy do kawy. Nie chodzi tutaj o zmianę smaku ale o działanie.Ponoć jest o wiele mniejsze jak się doda do ciepłych produktów niż jakby się go nie dodawało. Tak to po prostu z tym jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zacznij spełniać swoje fantazje z nim...jak nie bedzie chcial to powiedz, ze odchodzisz. Więcej otwarcia na siebie...mówcie czego chcecie...glośno! Działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×