Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość odkurzaczowa

jaki odkurzacz z tych tanich polecacie?

Polecane posty

Gość gość
tylko KARCHER + szczotka obrotowa wywaliłam na śmieci już > 5 odkurzaczy i w porownaniu do karchera to były jak kolorowe zabawki dla dzieci... karcher nie ma żadnych bajerów: zasysa i tyle. bez zwijaczy kabla i zadnych bajerów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Donia900
Dzisiaj na otwarciu media expert w warszawie kupilam odkurzacz Zelmer za stówę, przeceniony z 220 zł. Jeszcze nie wypróbowałam,ale podobno niezły. No i za taka cene to wstyd nie brac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grelik
Też jakiś czas temu właśnie zakupiłem odkurzacz karter, tylko nie pamiętam dokładnie gdzie go kupowałem w sferisie czy starun ale cena była bardzo konkrecyjna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Te zupełnie tanie pewnie będą żarły dużo prądu, więc wcale nie będą takie opłacalne. Lepiej wczesniej sprawdzić sobie na Topten http://www.topten.info.pl/# oc warto kupić. To porównywarka sprzętów pod względem pobierania energii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość todnorra
Ostatnio kupiłam odkurzacz bezprzewodowy Bosch i jestem z niego zachwycona. Dobry i w niskiej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirlla
Jak dla mnie najlepszy odkurzacz Karcher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaja9202
Tanie, wcale nie znaczy złe. Wejść sobie na ten ranking https://najlepszyranking.pl/ranking-odkurzacze i sprawdź, co jest najbardziej polecane. Na pewno znajdziesz tam pomocne informacje i zdecydujesz na kupno konkretnego modelu. Życzę powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A spotkał się ktoś kiedyś z takim modelem od Hyundai https://www.al.to/p/242767-odkurzacz-hyundai-vc012.html ? Bo szczerze mówiąc pierwszy raz widzę a opinie ma naprawdę dobre przy świetnej cenie. Jest bezworkowy, ma filtr HEPA, dużą moc i regulacją mocy, spory pojemnik na kurz. Piszą też, że jest cichy i kompaktowy. Wygląda świetnie, myślicie, że warto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jest sens kupować odkurzac po kosztach a potem żałować jak się rozleci po krótkim czasie albo będzie kiepsko odkurzać ? ja z czystym sumieniem mogę polecić electrolux pure i9 możecie go zakupić na media ekspert bardzo fajnie działa i sam się ładuje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatiana_nowak
Moim zdaniem jak się zbytnio po kosztach poleci to niestety trzeba się liczyć z kiepską jakością. Ja jakiś czas temu znalazłam robota electrolux pure i9 na media expert i jest super, dobrze sprząta więc jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovener
U mnie po domu od jakiegoś czasu śmiga roomba 895 i jestem bardzo zadowolony z efektu podłogi posprzatane tak jak powinny a ja dzieki takiemu robocikowi zaoszczedzam czas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karillka
Odkurzacze Blaupunkt warte każdej złotówki . W tych cenach przebijają droższe produkty. Niewielkie a mocne dają rade z dywanami I kotem. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja taniego raczej nie polecam, bo to są pieniądze wpakowane w błoto, więc jak już cos, to lepiej po prostu jest wydać raz, a porządnie. Zainwestowalam więc w odkurzacz wodny i naprawdę się sprawdza https://www.dlamojegodomu.pl/ dziecko mam alergika, więc muszę mieć dobrej jakości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jora
Od kilku lat korzystam z philipsa spełnia swoje zadanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zobacz w media expert, ja tam swój znalazłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tam to jescze jakies promki się da zwykle upolować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zainwestujcie w porządny sprzęt- polecam przejść się do media expert i kupić electroluxa pure f9 to jest najlepszy zakup moich ostatnich miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nie najtańszy ale bardzo dobry, zdecydowanie mogę polecić electrolux pure f9, kupiłam niedawno w media expert i na prawdę to wielki komfort mieć taki sprzęt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×