Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mimi05

Tipsy w innych krajach....

Polecane posty

Hej Dziewczyny!!Chcialabym sie dowiedziec jak wyglada, zakładanie tipsow w innych krajach.Czy jest to tak samo popularne jak w Polsce?Ile kosztuje taka przyjemnosc w innych krajach?? Jesli macie jakiekolwiek informacje na ten temat albo chcecie sie doeiedziec nowych rezczy to piszcie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe czy ktos cos wie na ten temat. A moze ktoras z was pracuje jako stylistka paznokci za granica?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto pyta nie błądziiiiiiiiii
w usa wszyscy pracuja na frezarkach. założenie tipsów to około 20$, odnowa około 14$. wiem ze w angli jest zdecydowanie drozej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w anglii t6ipsy sa rownie popularne nie wierzcie w to co pisza ze tylko puste polki nosza tipsy w innych krajach rowniez sa popularne niestety nie pamietam dokladnie za ile ale pamietam ze przy tipsach pracuje wiele mezczyzn :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze w Turcji mezczyzni zakladaja tipsy, bo tam to kosmetyczek jako takich nie, wiekszosci sa mezczyzni,ktorzy sa fryjerami,kosmetyczkami,masazystami w jednym... Chcialabym keidys wyjechac, i dlatego teraz chce cwiczyc,cwiczyc zeby ladnie to wychodzilo:) Wiadomo lepiej jechac tam gdzie rynek nie jest tak oblegany...Chodzi mi po glowie Turcja....no ale to narazie marzenia:) Dzieki za wypowiedzi Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mhk
turcja....brrrrr tylko na wakacje..... zycia bym sobie tam nie wyobrażała.... tyle słysząc o turkach porywajacych polki za granice..... muzłumanie...terroryzm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do mhk----> wiesz kiedys tez tak myslalam, teraz mam na to zupelnie inne spojrzenie. Bylam w Turcji na wakacjach, poznalam tam wspanialych ludzi, ktorz potrafia w zwykly szary dzien wprowadzic tyle ciepla i usmiechu...Od powrotu z tego karju jestem nim zafascynowana, dowiedzailam sie bardzo duzo ciekawych informacji, duzo ludzi uwaza ich za zlych, kojarzy im sie ten kraj z terroryzmem, z porywaniem ludzi ,ze zlym traktowaniem kobiet itp. Jest to nie prawda, wiadom mozana spotkac tez takich ludzi ale to nie swaidczy o tym ze wszyscy sa tacy...A jak zachowuja sie Polacy, \"gwalty w szkole\", morderstwa noworodkow...itp. a czy tak robia wszyscy Polacy \"nie\", jest to garstka osob ktore moga doprowadzic do tego ze inne narody beda nas negatywnie odbierac, tak jak my odbieramy negarywnie np.narod Turecki....Kazdy ma wlasne zdanie, ale nie oceniajmy dopoki nie poznamy.... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie byłaś tam na wakacjach :) ale jakbyś była tam codziennie przez okrągły rok to inaczej byś spiewała :D Oni są mili na chwilę bo muszą przecież pokazać się z dobrej strony a później wychodziprawda na jaw :( choć nie twierdzę, że tam normalnych ludzi nie ma :) A co do tipsów to pewnie, że w innych krajach robią tylko raczej takie krótkie i skromne widziałam w Anglii ale nie wiem ile kosztują. Wiem tylko, że sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Chili81-----> bylam na wakacjach i poznalam ciekawych ludzi, z ktorymi utrzymuje kontakt i moze dlatego tak mnie ciagnie do tej Turcji...;) Na co sei trafii to nie wiadomo, u nas w polsce tez roznie bywa... A co do pazurkow to tez wlasnie slyszlam ze w Anglii nie ma takiego szlu jak u nas, a chodzi mi o zdobnictwo, ze bardziej jest skromnie (tak jak napisalas). jednak my Polki nie dojsc ze ladne jestesmy to jeszcze zdolne, bo zdobienie pazurkow to tez sztuka:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w Polsce też się różnych typków spotyka ale nie ma tak jak tam jakieś ataki itp. a ja choć podobają mi się faceci w tym kraju to i tak im nie ufam :D Nie robią zdobień tylko french :) bynajmniej w tym rejonie Anglii gdzie ja byłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w usa w chicago i zaobserwowalam, ze tipsy byly bardzo tania\"przyjenoscia\", bo to bylo ok 30, 40$ , ale powiem szczerze ze wiekszosc salonow, ktore widzialam byly prowadzone przez azjatow lub czarnych w biedniejszych dzielnnicach - i faktycznie,kiedy jechalam autobusem czy kolekja zaobserwowalam , ze tipsy glownie nosily murzynki lub rowrzeszczane malolaty w stylu britney. A i jeszce patrzylam na to wszytsko z niesmakiem, bo zobaczylam ze wsrod murzynek bardzo modne , na topie byly byly mega dlugie tipsy - nie wygladalo to estetycznie. Kiedy obserwowalam zamoznych ludzi z przedmiesci zaobserwoalam, ze kobuiety raczej mialy wypielegowane swoje paznokcie i głownie nieskazitelny french. Ale kiedy sobie pomysle, ze te kobbiety maja duzo pieniedzy a w ich lazienkach stoja same witaminy, suplementy itd - to sie nie dziwie ze maja na tyle zdrowe paznokcie, ze moga sie z nimi obnosic. W biedniejszych dzielnichach głownie mieszkaja ludzie ktorych predzej stac na sztuczne paznokcie niz na drogie witaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie lubię szponów :o ale nie zgadzam się z tym co piszesz bo to zależy od człowieka. Znam osoby, które naprwdę mają kupę kasy a o zdrowie nie dbają wcale. A witaminy w tabletkach można sobie za przeproszeniem w d... wsadzić. Witaminy mają być w jedzeniu a nie sztuczne bo organizm w końcu uzależni się od tych sztucznych i naturalnych zawartych np. w owocach nie będzie już przyjmować. Trzeba od środka wzmacniać organizm owszem ale nie sztucznymi środkami. A tipsy i bogate panie noszą z tym, że b.krótkie i właśnie french tak jak powiadziałaś bo nie wszystkie z nich mają mocne pazurki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslalam ze sie czegos dowiem o tym jak wyglada zakladanie tipsow w innnych krajach i czy warto wyjezdzac..a tu nic no trudno pewnie nie wiecie jak to wyglada gdzie indziej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za wtręt, ale ja jeszcze nigdy nie widziałam ładnych tipsów. :o Moja była szefowa miała całkiem takie... dyskretne, zrobione na frencha, z diamencikiem na serdecznym palcu, ale i one nie były wg mnie estetyczne. O \"szponach\" w papuzich kolorach już nie mówię... Są... ech, brak mi słów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w angli tipsy żelowe to wydatek 25ł, i co najlepsze to robią to faceci...... najczęściej azjaci. tipsy są bardzo cienkie ale za to super wytrzymałe. sama sobie z ciekawości tam zafundowałam. nie mogłam się napatrzeć jak oni to robią nie mówiąc juz o zdobieniu. naprawdę pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anusia nie wtracasz sie masz prawo miec wlasne zdanie, ja lubie zakladac tipsy a najbardziej je zdbic:) Kurcze ci azjaci to musza miec talent..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×