Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Katineczka18

KOBIETA W LUSTRZE-telenowela

Polecane posty

Hej dziewczynki!!!! Oglądałyście dzisiaj? Maritza jest w ciąży!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;) Ciekawe co stanie sie z Pedritem? chyba nie umrze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mili77
Na jakiej stronce patrzycie dalsze odcinki..Prosze opiscie bo jestem bardzo ciekawa co bedzxie w nastepnych odcinkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Katusia
ja nie bardzo mam czas ogladac i tak od czasu do czasu ogladam i mam pytanie do Ciebie bo widze ze jestes wierna fanka;) to ze Maritza jest w ciazy bylo juz w serialu czy bedzie?? a jeli juz bylo to mozesz opisac co i jak??;)chodzi mi kto juz o tym wie i co ona na to itd.. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maritza właśnie sie dowiedziała że jest w ciąży jak zrobiła badania czy może zostać dawcą nerki dla Pedrita i na tym właściwie skończył się odcinek. W poniedziałek będą wiedzieć więcej. A no i Markos rozstał się z Maritza, Ciekawe czy dowie się o dziecku nie? Piszcie dziewczęta. Rozkręćmy ten topic!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Katusia
dzieki!! dzis udalo mi sie obejrzec powtorke bo bylam ciekawa jak to wyszlo heheh;) ja stawiam, ze nie powiem mu o dziecko...zezloscilam sie tym, ze tak namieszali i co i wyjdzie ze maritza jest winna?? grrr wogole ciekawe jak zrobia z tym dzieckiem bo przeciez hmm no jak wytlumacza ze i maritza i juana sa obie w ciazy??:> no niezle sie namieszalo ;) aaa i jeszcze ten hmm co udaje przyjaciela maritzy co ja pocieszal w szpitalu ...to dzisiaj mial jakies probemy z impotencja ciekawe tez co tu wymysla ja stawiam, ze moze on sie zakocha w marizie naprawda?? pozdrawiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop
jest ktos tu??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem. No nie wiem nie wiem impotencja Alberta mnie śmieszyła ostatnio he he . Ciekawe bo i Maritza i Juliana będą jednocześnie w ciązy. Dzisiaj jak oglądałam myślałam że zabiję Pedra!!!!! Jak on mógł nie oddać nerki dla własnego syna. On się tylko gźi z ta Gingerl.v Wogóle mało wątków jest z Antonią a to taka fajna kobitka nie? A no i teraz złapali Romera-dobrze mu tak po co lata za Barbarą. Najlepszy jest ten manekin Barbary który Romero trzyma w domku nie? A i mogli by jakoś rozwinąć rolę Juana Tobiasa. A wy co myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Katusia
no ja jestem ciekawa jak to zrobia, ze obie beda w ciazy razem hmmm wogole dosc sie rozkreca ta telenowela:) nie wiecie ile odcinkow zostalo? bo ja az tak nie mam czasu sledziec:( Pedra to ja bym zatlukla!!! aaa i mam pytanie nie dalam rady ogladac znowu do konca grrr jestem ciekawa jak sie skonczyla rozmowa marcosa z sisotra i czy sie marcos dodzownil wkoncu do maritsy?? no ja tez sadzialam ze z ta Antonia jakos wiecej watkow bedzie bo fajna postac ma i tak sadzialam, ze jakos ja wkrecal w ciekawa akcje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markos nie dodzwonił się w końcu do Maritzy a jak dzwonił na domowy to ciągle odbiera Regina. Ale niespodzianka!!! Poszedł do jej domu i spotkał w laboratorium nie kogo innego jak . . . . .. . . . Płaczącą Julianę, której kilka minut temu ukazała się ciotka Mercedes no i miją teraz porozmawiać ze sogbą ale skończył sie odcinek i dalej nie wiem. Nie wiem też niestety ile ta telcia ma odcinków niestety. A ja podoba Ci się Gabriel ?Mutti ? ja go uwielbiam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto oglądał wczoraj i dzisiaj Kobietę w lustrze? Opowiedźcie mi bo nie oglądałam i źle się z tym czuję a ciekawość mnie zżera przede wszystkim. PLISSSSSS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mi przekodowali
TV Puls ....i juz nie moge narazie ogladac bo za chiny nie moge tego przekodowac i musze zasiegnac porady specjalisty hehehe tzn kolega musze jakiegos zwerbowac;) wiec nic nie wiem wlasnie co sie podzialo:( zla jestem bo jak sie wciagnelam to masz Ci los grrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ogladalam
wczoraj sie troszke podzialo bo hmm od czego tu zaczac....( dodam ze niestety nie znam wiekszosci imion wiec bede opisywac postacie) temu chlopcu przyjela sie ta nerka i razem z tym dawca czuja sie dobrze i lekarz chce ich wypisac do domu..ten chlopiec mowi matce, ze nie chce byc tak jak jego ojciec bo ten nigdy go nie kochal i chce byc kiedys tak jak ten jego dawce bo on jest dobrym czlowiekiem aaa i ze jego ojciec byl podczas wypadku... maritza wraca do pracy i zostaje szefem labolatorium ale mowi marcosowi, ze nie chce z nim byc jednak ten nie daje za wygrana i nalega i mowi jej ze nie ma takie prawdy ktorej zakochani ludzie nie mogliby zniesc i zeby ona juz mu wszystko powiedziala ona nie chce...maritza robi nowa recepture kremu calej serii i brakuje jej macierzanki i ida z marcosem jej szukac nad jakies jezioro czy rzeke ... wydaja sie byc szczesliwi i pogodzeni..no i sie caluja i wtedy marcosa ukasil skorpion ona pomaga wyzsac jad zawozi go do mieszkania robi jakies ziolka i mu przechodzi ale klada sie obo i zasypiaja...marcos sie budzi w nocy i cieszy sie ze maritza zostala ta jednak jest juz juana i jest przerazona...kochaja sie i po tym marcos schodzi na dol na sekunde a martiza czyli raczej juana chce uciec zeby on jej nie zobaczyl ale nie udaje jej sie bo on wraca i zapala swiatlo i widzi juana ubierajaca sie i z przerazenia wypada mu szampan i kieliszki na podlege i tak sie konczy... miedzy czasie jeszcze ten lysy co go oskarzaja o kradziez receptury nie przynajel sie do winy i jest strasznie maltretowany przez policje no wkonuc policja podejrzewa, ze on kogos kryje albo ze ma wspolnika... aaaaa i jeszcze ciekawe ze ta taka sekretarka czy recepcjonistka z dolu nie wiem podlewa kwiatki w gabinecie barbary i przestraszona wejsciem tego fryzjera wylewa troszke wody ja jakies dokumentyw w szawfe ktore kazuje mu suszarka osuszyc okazuje sie ze to dzienniki maritzy ktore dala jej ciotka...odkrywa to ta make upistka i gdzie jej zanosi nie wiem moze da maritzie... to tyle pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowu sie dzis podzialo
czyz nie?? no tak ale tu nikogo nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem jestem ;) Udało mi sie już mienić częśtotliwość ale muszę ją za każdym razem ustawiać od nowa ;) Lepsze to niż nic ;) A dzisiaj oglądałam po dwóch dniach przerwy ;) Fajnie się skończyło. Markos myśli, że Juliana śledzi go i Maritzę. Najlepsze, że on myśli, że Antonia się . . . .. z Nino ;) Oni i tak chyba będą razem ;) A najlepszy był sen Romera o Barbarze hi hi hi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czesc Katusia
no ja tez mialam problem z ta czestosliwoscia ale dzis wlasnie ustawilam juz JUPI!! na stale naszczescie:) dzis nie ogladalam do konca wlasnie ale jutro powtorke zalapie mam nadzieje:) no teoria marcosa jest powalajaca hahahaha ale zal mi bylo maritzy a raczej juany jak stala tak i wysluchiwala to wszystko:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda mi też jej było żal zwłaszcza jak jej nie chciał otworzyc drzwi ;( Ale najlepsza była jego mina jak zobaczył w swoim łóżku Julianę a nie Maritzę i jak upuścił te kieliszki i tego szmpana ;) Jestem ciekawa co się dzisiaj wydarzy a i najgorsze to to, że Barbara wie o ciąży Maritzy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny pamiętajcie!!! Dziś 17:00 Kobieta w lustrze!!!! Koniecznie oglądajcie a potem 18:15 każda wchodzi i piszemy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość własnie najgorsze
ze o tej ciazy sie ta jedza dowiedziala.. a jeszcze mam pytanie kim jest ten Charli??to jakis kolega chyba marcosa tam cos mi sie zdaje ale dokladnie kto to i czemu przychodzi do tej glupiej Ginger?? nie moge sie doczekac dzisiaj co to bedzie jak mama maritzy dostanie torebke a przeciez Antonia ja rozpozna!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny co dzisiaj było? Nie mogłam oglądać ;( Poopowiadajcie trochę!!! Mało nas na tym topicu szkoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie malo
ja tez dzis nie ogladalam bo nie dalam rady wiec chetnie czekam na info:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy naprawdę nikt wczoraj nie oglądał naszej ukochanej telenowelki? Ja i moja kumpelka forumowa czekamy na ciekawe info bo do poniedziałku umzemy z ciekawości!!!!! Telemaniaczki odezwijcie się!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ello!!! Czy nikt nie oglądał wczoraj? Cały dzień czekam aż ktoś mnie poinformuje co było we wczorajszym odcinku a tu nie ma nikogo ;!!!!!!! Ten topic umiera!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalulinia_Tygrysica
Ja oglądam kazdy odcinek od pierwszego :)) jeszcze zadnego nie pominelam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalulinia_Tygrysica
Jesli chodzi o piątkowy odcinek.To wkleje tutaj gotowe streszczenie,bo samej nie chce mi sie pisac:) oto i on:Barbara podsłuchuje pod drzwiami rozmowe Cheli i Maritzy i dowiaduje się, że Maritza jest w ciąży. Chela daje Maritzy zeszyty cioci Mercedes, które Juanco znalazł w firmie. Marcos kłóci się z Ninem o Antonie. Nino obrażony na nią wychodzi. Marcos szuka Maritzy. Barbara mówi Albertowi że Maritza jest w ciązy, Alberto jest bardzo zaskoczony, Barbara boi się że przez to dziecko pokrzyżują się jej plany. Marcos przywozi Antonie do domu Gabriela i mówi żeby przestała się zadawać z Ninem. Pedrito i Tapia wracają do domu Regina z resztą robia im miłe przywitanie. Nino i Ginger tańczą na ich przywitanie. Maritza się zastanawia skąd się wzięły zeszyty jej ciotki w firmie i nagle przychodzi Marcos. Pyta się dlaczego mówiła aby oniej zapomniał i stwierdza, że to przez Juliane.Marcos prosi Maritze o wybaczenie, a ta się pyta co czuł gdy był z Julianą. Chela wypytuje Juanco o zeszyty i skąd je wziął. Regina opowiada Paco o Gabrielu i mówi że ma jej przysłać jakiś prezent. Marcos mówi, że myślał że jest z nią i że zapach, głos Juliany przypominały mu Maritze. Po czym stwierdza że potrzebny Julianie jest psychiatra bo ma tak samo źle w głowie jak Xiomara. Maritza oburza się i mówi aby nie porównywał Xiomary z Julianą. Maritza nie chce już więcej o tym rozmawiać i nie chce aby marcos robił jej sceny zazdrości o Alberta. Marcos mówi że on jedyne czego pragnie być z nią aby nikt ich nie rozdzielił ... całują się. Gabriel rozmawia z Albertem o tym, że akcje firmy spadają a Marbelli rosną. Luzmi karmi Pedrita i przychodzi Charli, szuka telefonu bo mu się zawieruszył, pyta Luzmilę czy jest opiekunką bo jest u niej 2 dzieci. Luzmi oznajmia, że nie jest opiekunką tylko matką i że nie ma tu żadnego telefonu i go wygania(zabawna scena). Antonia dzwoni do Nina i prosi aby przyniusł jej ciuchy do domu jej ojca. Gabriel prosi maritze aby wyjaśniła przedsiębiorcą składniki nowego kremu. maritza na początku się nie zgadza ale Gabriel nalega i mówi że los firmy jest w jej rękach, Maritza zgadza się. Nachito znajduje pod łóżkiem telefon Charliego, Luzmi postanawia mu go zanieść. Marcos przychodzi do Maritzy i chce mu powiedzieć że zeszyty jej cioci znalazły się w firmie, ale przerywa im Alberto który przychodzi z lunchem, Marcos jest zazdrosny. Barbara przysięga że Maritza ośmieszy się przed udziałowcami i że ona oto zadba.Marcos, Alberto i Maritza jedzą w 3 lunch. Regina dostaje w prezencie torebke od Gabriele i jest bardzo szczęśliwa. Luzmila przychodzi do firmy oddać Charliemu telefon, ten jest w towarzystwie modelek. Modelki śmieją się z Luzmili, a ta je zaczyna bić. Gabriel zaprasza Regine na obiad. Barbara i Alberto knują przeciwko Maritzy. Luzmila tłumaczy się przyjaciółce że to nie jej wina i ze to modelki zaczęły. Charli mówi Marcosowi że podoba mu ię Luzmila i on chce z hnią zacząć kręcić, Marcos ostrzega go aby uważał, bo Luzmi jest bardzo dobra. Chela zostaje zwolniona z pracy. Maritza idzie się wstawić za nią u Barbary. Barbara mówi że jej nie zwolni jeśli Maritza nie powie nikomu nic o zeszytach. Marcos przychodzi do laboratorium i rozmawiają o Luzmi i Charlim. Po chwili Marcos udaje że go zabolała ręka, Maritza zaniepokojona pyta się co mu jest a Marcos zaczyna ją całować (piękny pocałunek). Regina szuka sukienki na spotkanie z Gabrielem, poczym dzwoni do Juliany aby na nią nie czekała bo wychodzi i późno wróci. Maritza i Marcos idą do sali video. Gabriel jest pod wrażeniem urody Reginy, śledzi ich Barbara. Maritza wyjaśnia Maritzy co będzie miała robić na spotkaniu z inwestorami. Cristina przychodzi po Marcosa, wychodzi nieufny boi się zostawić Maritzę samą z Albertem. Alberto mówi Maritzy, że wie o jej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lalulinia Tygrysica---> skąd masz streszczenia odcinków? Ja nigdzie nie mogę znależć. Dziękuję za strzeszczenie piątkowe. Wiesz co będzie w następnych odcinkach. Mi sie bardzo podoba ta telcia. Oglądałaś dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalulinia Tygrysica
No,więc poraz pierwszy ominelam 25minut odcinka,ale musialam o 17.35 wyjsc!Wiec nie wiem jak sie wczoraj skonczyl,ani co sie dzialo ostatnie 25minut.Nie moge nigdzie znalesc streszczenia wczorajszego,ani dzisiejszego odcinka.Ale niedlugo pewnie beda,jak dziewczyna zamiesci notatke z nimi...dziewczyna,ktora prowadzi blog : http://kobieta-w-lustrze13.blog.onet.pl/ to z tego bloga bralam streszczenie.Narazie sa streszczone do 46odicnka,ale pewnie niedlugo beda nowe streszczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalulinia Tygrysica
Jejku!!:) Przed chwilą wlasnie znalalzam streszczenie wczorajsze,dzisiejsze..i to co bedzie sie dzialo w ten poniedzialek:) tutaj je znajdziesz:http://lmee.blog.onet.pl/ :)) milego czytania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalulinia Tygrysica
Katunia sorry,ze mnie nie bylo,ale dopieor dzisiaj tu weszlam i przeczytalam.Wlasnie ogladam Kobiete w lustrze.Zajrze tutaj dzisiaj o 18.10 :) moze bedziesz..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalulinia Tygrysica
Tam mialo Byc-KATUSIA a nie Katunia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×