Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie mo偶na dodawa膰 nowych odpowiedzi.

Go艣膰 eeeeee

obejrzalam 1 sezon skazanego na smierc

Polecane posty

Go艣膰 eeeeee

i zakochalam sie w obydwoch braciach 馃槶 :P a ile w ogole jest czesci? dwie??

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 na razie niecale 2 sezony

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 eeeeee
dzeki. czyli 2 sezon dopiero w stanach leci?? ile ma odcinkow? wiecie?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oto domowy spos贸b
ja obejrzalam 13 z 2 serii

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 mowi sie sezon
zobacz sobie np na amerykanskich stronach dam ci podpowiedz pisze sie season

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 buteleczka
moj kumpel mowil ze ma 40 odcink贸w okaze sie czy to prawda jak mi je nagra:D

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 0987654321
Do tej pory w stanach ukaza艂o si臋 22 odcinki pierwszej serii i 16 drugiej. Jutro premiera 17-stego odcinka :) Ju偶 nie mog臋 si臋 doczeka膰, znowu noc nieprzespana :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 _ff_
Jezu, ciekawe ile sezonow beda ciagnac ten serial :D. Podobno tematem miala byc ucieczka z wiezienia...a juz wyszlo poza to.. :d

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 oby wlasnie nie za duzo
bo wtedy bedzie jak ze setka innych seriali ktore zapowiadaly sie super a potem w miare zwiekszania sie sezonow robily sie tragiczne i nie do ogladania.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 koczkodanka
ja czekam ca艂y tydzie艅 na to by obejrzec kawa艂ek serialu kt贸ry trwa kr贸cej niz same reklamy. Mogliby po 2 seriale puszczac. A on ma odwage.juz dawno mogli go zabi膰. To taka fikcja ze az mdli. Nikt by na takie cos nie szed艂. R贸zne rzeczy tam si臋 dzieja kt贸rych bohater nie m贸g艂 przewidzie膰. A jakby mia艂 cele na g贸rze?, a jakby go zabili? a jakby nie za艂atwi艂 odtrutki na insulin臋? a jakby mia艂 zaka偶enie po obci臋ciu jemu palca sekatorem? a jakby to on nadzia艂 si臋 na n贸偶 podczas walki?taka bajeczka ale trzyma w napi臋ciu:) fajnie sie ogl膮da bajk臋.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jak sie ciesze
dzis bede miala cala pierwsza serie (czy tam sezon,jak kto woli). wkrecilam sie w ten serial,ale wkurza mnie tygodniowe czekanie,wiec obejrze wszystko naraz,no albo podziele na dwie czesci, bo nie wiem ile calosc trwa.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
26 luty 2007 2x18 Wash 05 marca 2007 2x19 Sweet Caroline 19 marca 2007 2x20 Panama 26 marca 2007 2x21 TBA 02 kwietnia 2007 2x22 TBA (season finale)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 karenina
Mam pytanie do tych, kt贸rzy ju偶 obejrzeli pierwsz膮 seri臋. Nie chc臋 zna szczeg贸艂贸w, ale czy ta ucieczka si臋 uda? Chocia偶 pewnie to pytaniema jedn膮, oczywist膮 odpowied藕 :)I o czym w takim razie jest kolejna seria?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Ucieczka sie uda. Ale przeciez na samym zwianiu z wiezienia historia sie nie konczy. Drugi sezon jest przede wszystkim o tym, jak wladze scigaja zbiegow. Czyli ucieczka trwa tak wlasciwie caly czas.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

×