Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Naamah

Second Handy w Warszawie! Pytanie

Polecane posty

Gość Naamah

Witam! Mam takie małe pytanko: Zna ktoś może jakiś ciąg lepszych lumpeksów w Warszawie? To znaczy chodzi mi o to aby np. na jednej ulicy znajdowało się dużo takich sklepów. Nie mieszkam w Warszawie a wybieram się tam i nie chce latać po całym mieście w poszukiwaniu sklepów z tanią odzieżą. z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przy Chmielnej jest parę
i w najbliższych jej okolicach też. Tylko niech Cię ceny nie zwalą z nóg:D Cena kilograma 60-120zł. Jakaś fajna bluza potrafi kosztować np.40-80zł. Spódnica nawet do 130. Ale taniej też coś trafisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gebriela B
Znam dwa takie miejsca, oba na Moktowie: Puławska, od Placu Unii Lubelskiej do Woronicza, tam rozciaga sie ciucholandowy raj, polecam przejsc sie tamtedy, wysiasc na Placu Unii i i isc dalej pieszo, sklepow jest mnostwo, Odyńca, tam jest kilka lumpexow na jednej ulicy, najlpeszy jest ten zielono-zolty z sieci ciucholandow, czyli trzeci idac od Puławskiej, zaraz za tym w ktorym sa i buty i ciuchy, ja mam stamtad najwiecej rzeczy, bardzo lubie ten sklep, chociaz jest tam ciasno i nieraz ciezko przegladac rzeczy, szczegolnie po dostawie, ale warto, duzo fajnych ciuchow, mozna naprawde ladne rzeczy znalezc. Milych zakupow i powiedzenia w szukaniu ciuszkow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wuocv
na Janowskiego chyba ze 3 w jednym rzedzie, ale 2 na pewno ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naamah
dzieki za odpowiedz , po powrocie zdam relacje z zakupow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciucholandeu - Twoja odzież na allegro jest straszna ... a czy ceny niższe w wawie ?? Na pewno nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naamah latałaś po tych
lumpeksach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naamah
Nie jeszcze nie :( jutro jadę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naamah latałaś po tych
To później koniecznie napisz co ,jak i po ile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ninki
No,napisz,napisz,bo i ja jestem ciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Naamah
Hej! Powiem tak: na Mazurach lumpeksy są o wiele lepsze. Ubrania są ciekawsze, większy wybór i są lepszej jakości. W Warszawie trochę można tak powiedzieć za bardzo się cenią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tez mam takie wrazenie
Czesto ciuch z przeceny firmowym sklepie jest tanszy od tego z lumpeksu. Wiesz, mysle, ze moze te lumpeksy osiedlowe maja "normalne " ceny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×