Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lena-gwiazdka

Płaszczyk WIOSNA tuż tuż

Polecane posty

Gość Lena-gwiazdka

witam jak myslicie czy płaszczyk tzw.dwurzedówka przed kolanko wiązana w talii paskiem bedzie nadawac sie dla osoby drobnej(46kG) i niskiej 164 cm??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jak najbardziej :D Raczej nie polecam baleronom :D sama jestem drobna i mam podobny płaszczyk :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiscie, ze tak, tylko nie za dlugi, najdluzszy za pupe, albo gdzies tak do polowy.Jesli jestes drobna to jest wlasnie super kroj dla Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość corkaszefa
a jaki plaszczyk dla kogos takiego jak ja 165cm i 59 kg... szeroki biodra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwielbiamyyyyyyyyyy
a ja widzialam taaaaaaaaki sliczny plaszczyk, a nie mog esobie na niego pozwolic, co za bol... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie niskim osobom poleca się długie płaszcze od kostek ponieważ wydłużają sylwetkę a nie takie krótkie jak proponuje koleżanka. Chyba, że jesteś proporcjonalnie zbudowana to wtedy tak ale zasada obcasik do tego musi być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A dla osób, które mają szerokie biodra polecam płaszcze najlepiej ciemne z cięciami na bokach wyszczuplają optycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niby długie są przewidziane dla osób niższych tylko pomyśl jak niskie osoby wygląałyby w nich wiosną - jak okutane w tubę. Dlatego płaszcz o którym mówi koleżanka będzie odpowiedni, jeżeli dobierze się do tego adekwatną do wysokości długość - płaszcz do łydek jest nijaki, skraca nogi i dopiero cię skróci. Ale + za pasek w talii, do szczupłej osoby jak najbardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu :P długie rzeczy wydłużają. Jeśli się ma krótkie nogi to raczej krótkie rzeczy nie są polecane dla niskich osób. Ale jeśli ma proporcjonalne nogi do reszty może zakładać wszystko.Sorry ale moja siostra jest niska i jak założy coś krótkiego to wygląda okropnie a jak ma coś długiego to wtedy jak człowiek niestety ona ma krótkie nogi więc i spodnie dłuższe musi mieć żeby je jakoś wydłyżyć no i jeszcze obcasik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×