Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

chilli81

Legginsy, getry itp.

Polecane posty

Kochane jeśli możecie podajcie mi jakieś linki do stron gdzie mogę kupić takie spodnie :) Za cholerę nie mogę znaleźć a z domq nie chce mi się ruszać tym bardziej, że jestem chora :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mam pojęcia ale nie wiem czy jest sens ryzykować przez internet.Ja swoje legginsy kupowałam w dobrym markowym butiku,były zapakowane w folię.Gdy je założyłam poczułam się trochę zawiedziona bo były cienkie jak zwykłe rajstopy!One powinny być dość grube!!!Jeśli mnie wrobili w sklepie to przez neta jeszcze łatwiej się nabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też zawsze kupują w sklepach i mam swoje ulubione ale teraz jestem chora :( Wiesz ja chcę takie średniej grubości raczej nie grube :) Jak byłam w Anglii to tam były świetne i teraz żałuję, że tam nie kupiłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bjljfrt
no wiec skoro jestes chora to i tak nie bedziesz w nich wychodzic dopuki nie wyzdrowiejesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak :D ale chciałam przez necik kupić w jakimś sklepie internetowym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkgerf3re
przeciez legginsy to nie spodnie, a getry zakladane pod spodniczke shorty badz tuniki ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novika1
Ładne te z gatty wyżej i te sznurowane :) jednak chcę jeszcze coś innego coś nietypowego :) a wiem, że na allegro jest tego sporo ja jednak tam wolę tego nie kupować. Ale dzięki za pomoc :) Może znasz jakiś sklepik internetowy a jak nie to jakiś do którego mogłabym się wybrać w ostateczności :D jak już wyzdrowieję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość novika1
innych nie znam, bo nie kupuje w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Noviczka :) sprawdzę :) a ja kupuję czasami w necie i jestem zadowolona :) mam stałe sklepy i im ufam niestety legginsów nie mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam ebay.co.uk :) tam maja wszystko, ja osobiscie uwielbiam sukienki Karren Millen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwinkara
fajne są z yardu www.yard.pl ,bezszwowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×