Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zaaniepooojony

wytrysk u kobiet

Polecane posty

Gość zaaniepooojony

raz kiedyś...pieściłem dziewczyne ustami i miałem wrażenie,że coś prysnęło mi w nos.Innym razem nie był to wytrysk,ale podczas orgazmu pojawił się bardzo mocny zapach,intensywny i inny niż jej dotychczasowy, co to bylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dokładnie tak jak
nazwałeś - wytrysk :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a swoją drogą
to dziewczyny powinny ostrzegac facetow zanim trysna moczem podczas minety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciasny Romek
ja bym wolał, żeby nie ostrzegała właśnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a czy tu ktoś
powiedział że moczem. Niektóre kobiety mają wytrysk i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytrysk czegO
nasienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość christian
ja kiedys tez przezylem taka historie piescilem jej muszelke jezyczkiem i jak dochodzila do orgazmu,to mocno dociagnela moja glowe rekoma do muszelki i scisnela moja glowe udami i wtedy poczulem ze wydziela jakis plyn i po kilku minutach jak sie opamietala to mi powiedziala ze jeszcze nigdy takiego mocnego orgazmu nie przezyla,bo jej maz nigdy takiego czegos nie zrobil. Jedno tylko zaloje ze juz nie mam z nia kontaktu, bo to bylo wspaniale a chcialbym znowu cos takiego przezyc,ale niestety nie mam z kim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przezyj to sam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Christian
moze kiedys przezyje,jak bede mial z kim a co do Ciebi to musze powiedziec ze masz kiepskiego kochanka ze nie wie gdzie sie znajduje Twoj Punkt G

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja facet
widzę, ze niektórzy nie rozróżniają wytrysku ejakulat z pochwy podczas orgazmu od sikania. Kobiety mogą w ten sposób przeżyć orgazm, wystarczy się trochę postarać i wcale nie jest konieczne pieszczenie punktu G. Udało mi się wywołać tak silny orgazm poprzez pieszczenie palcem łechtaczki, jedyne na co nie możecie kobiecie pozwolić kiedy zaczyna się orgazm, to zaciśnięcie nóg, przytrzymaj je rozszerzone i pieść dalej, nawet jak każe Ci przestać i doprowadzisz ją do takiego orgazmu, że następnym razem sama będzie chciała, żebyś zrobił tak znowu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×