Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość Maggggggggdziu
Już wysłałam zaproszonko ;) Ja nie wysyłałam do Yves Rocher więc nie wiem co i jak :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinuś_xD
Do yves piszę się e-maila, że interesuję sie Państwa firmą , chciałabym jej spróbować i oni odpiszą że ci przyślą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijklłmnoprstuwz
mi napisali,że nie przysyłają próbek:O ale może wam się uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamar85
poproszę o zaproszenie Vichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. hmm, po co rozdawać swoje dane adresowe? chyba nie do końca rozumiem, sens tego topika..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karinuś_xD
Do : abcdefghijklłmnoprstuwz . To dziwne ,bo mi przysłąli kilaka dni temu. Może mało przekonujący e-mail napisałas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaR
Czy mogę prosić o zaproszenie do Vichy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaR
madzia_rajczyk@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MagdalenaR
madzia_rajczyk@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj dostałam próbki z Yves Rocher, ale tylko 5 malutkich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KlauduśŚ__x33
Mam pytanie do tych co korzystają ze strony www.sanusmarket.pl i piszą recenzje wzamian za kosmetyki. Ja pisze już od ponad tygodnia. Pierwszy raport dostałam a potem napisałam około 25 recenzji i powinnam dostać raport ale nie mam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma11112
Jesli chcecie bardzo dużo darmowych próbek i to nie tylko polskich to wejdzcie na www.e-Konkursy.com przejrzenie tego zajmie wam około 10 godzin wiec jaK ktoś sie nudzi to polecam!!!!!! PS. Czy ktoś dostał z jakiejś firmy próbke podkładu (fluidu)????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
Klaudiuś może za krótkie recenzje piszesz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggggggggdziu
Wysłałam zaproszonko ;) Jeszcze ktoś chce?! Jak coś to piszcie :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emma11112
proszę o zaproszonko z Vichy!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonka892
i mi wyślij jak możesz zaproszenie do vichy! Z góry wielkie dzięki! :* wonka7@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonka892
I mi wyślij zaproszenie do vichy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tesh prosze o zaproszenie : Klaudiaa931@wp.pl Kasiu ja pisze bardzo długie recenzje a nawet jeśli za krótkie to raport i tak powinnam dostac. A ty Kasiu dostałaś dzisiaj raport ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tesh prosze o zaproszenie : Klaudiaa931@wp.pl Kasiu ja pisze bardzo długie recenzje a nawet jeśli za krótkie to raport i tak powinnam dostac. A ty Kasiu dostałaś dzisiaj raport ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggggggggdziu
Zaproszenia już wysłałam :) Udanej zabawy :) :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonka892
A macie jeszcze jakieś stronki z darmowymi gadżetami np: smycze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonka892
A macie jakieś stronki gdzie można nabyć darmowe gadżety np: smycze? Ja wysyłałam maila do firmy JOKO ale wysłali mi maila zwrotnego z negatywną odpowiedzią..buu :(( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonka892
A macie jakieś stronki gdzie można nabyć darmowe gadżety np: smycze? Ja wysyłałam maila do firmy JOKO ale wysłali mi maila zwrotnego z negatywną odpowiedzią..buu :(( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.theworlt.com/registration?referer=1166 Cześć, społecznościówka theWorlt.com rozdaje iPhony, Macbooki i iPody. Wszystko co trzeba zrobić, to się zarejestrować na portalu i zaprosić kolejnych znajomych. Dodatkowo możesz śledzić Twoje szanse na wygraną. Gdy zaprosisz więcej niż siedem osób możesz wygrać Apple NoteBook Pro. Jak liczba Twoich zaproszeń osiągnie więcej niż 20, wygraną może być nawet komputer Apple Mac Pro. Zobaczymy, czy nam też się uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonka892
Aaa! I Maggggggggdziu DZIEKI za zaproszonko... a możesz mi jeszcze wytłumaczyć czy w tym vichy za rejestracje cos przysyłają czy musze zapraszać ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maggggggggdziu
wonka892-Tam dostajesz punkty dopiero jak kogoś zaprosisz,lub jak wymienisz kod jakiegoś kosmetyku... Za zaproszenie masz 10 punktów,za wymiane kodu to różnie zależy od produktu i jego ceny :P I jeszcze punkty możesz dostać za aktywność,np na forum i takie tam bajery :D Jak masz 100 punktów to możesz już wymienić na coś :) Więcej info znajdziesz na stronie :) Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonka892
Aaaa..dzięks.. :* http://www.xxbymexx-perfumes.com/request-samples na tej stronie można sie zapisać? ja próbuje i próbuje i mi wyskakuje ze Niektóre z podanych danych są błędne lub niekompletne. Prosimy o ponowne wypełnienie. :( :( :( wybaczcie ale ja dopiero w tych nowych gadżetach stawiam pierwsze kroki... :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonka892
Aaaa..dzięks.. :* http://www.xxbymexx-perfumes.com/request-samples na tej stronie można sie zapisać? ja próbuje i próbuje i mi wyskakuje ze Niektóre z podanych danych są błędne lub niekompletne. Prosimy o ponowne wypełnienie. :( :( :( wybaczcie ale ja dopiero w tych nowych gadżetach stawiam pierwsze kroki... :) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wonka892
podajcie jakieś stronki... plissss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×