Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość Magggggdziu
Coś takiego mniej więcej: Próbki: Dzień dobry! Jestem zainteresowana produktami waszej firmy lecz chciałabym/chciałbym je najpierw wypróbować, dlatego proszę o przesłanie kliku próbek dla testów. Imię i nazwisko Adres Gadżety: Dzień dobry! Czy istnieje możliwość przysłania bezpłatnych gadżetów? ....(dodaj powód)[np.ponieważ interesuję się tym{zależy jaki gadżet :P},albo kolekcjonuje coś tam :D coś wymyślcie ] Imię Nazwisko Adres :D Jak ktoś ma ochotę to można napisać do Gwiazdy Pustyni :D Wysyłają 5 próbek zapachów... Ale jeśli piszesz im tradycyjnego e-maila to po jakimś miesiącu odpisują,że owszem wyślą,ale żeby sobie wybrać i podać wiek...Więc jak ktoś chce szybciej to odrazu można napisać wiek i rodzaj Was interesujacy :D Długo trzeba czekać,ale w końcu docierają :) Pozdrawiam :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanita
hihi dzisiaj dostałam 6 paczek: 2 katalogi domów, kosmetyki, katalog z BRW, coś o Chorwacji i o kempingach, Szkoda że dopiero teraz katalogi przychodzą jak plan już kupiony ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziabol
Pearls

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lolasyczna
a co mniej więcej piszecie w treści ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mniejsza
Jestem tu nowa. Trafiłam przez przypadek, gdyż nie interesuję sie wysyłaniem jakis ankiet itp, ale podaje Wam adres gdzie mozna dostac probki perfum Britney Spears, moja kolezanka siedzi w tych probkach stad znam stronki:) pozdrawiam i zycze udanych łowów http://www.expo-systems.co.uk/britney/sample2.swf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneciulka151
Hej wszystkim... Niedawno wyszukałam sobie fajna stronkę: http://www.prizpass.pl/index.php?ref=aneciul ka151 Za wypełnianie ankiet,granie w gry i zdrapki otrzymuje sie dużo punktów,które wymienia się na prawdziwe nagrody!!! Serdecznie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1270
hej wszystkim kto moze to niech na moje gg wysle mi adresy stron z darmowymi gadzetami i katalogami plis prosze 10222304

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sniper1
Dzisiaj: - Karty ligowe z zawodnikami i naklejka z Houston Astors - z UM Szczyrk długopis, płyta cd, mapy - z China radio International jedwabna chustka, zdjęcie trójwymiarowe w ramce i pocztówki dot. olimpiady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1270
sniper1 podaj mi adresy tych stron z ktorych ci przyslali ok :) mozesz na gg bede wdzieczna z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1270
ciekawaswiatabis taka strona nie istnieje podaj mi na moje gg dobra strone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1270
na moje pytania odp na moje gg 10222304 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj kolejne 2 katalogi z Quelle ;) w sumie mam już 4 są naprawdę fajne . polecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneciulka151
Hej wszystkim... Niedawno wyszukałam sobie fajna stronkę: http://www.prizpass.pl/index.php?ref=aneciul ka151 Za wypełnianie ankiet,granie w gry i zdrapki otrzymuje sie dużo punktów,które wymienia się na prawdziwe nagrody!!! Serdecznie polecam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
weszłam na to prizzpass ale sie nie umiem tym obsługiwac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misia101
Hej, dostał ktoś te próbki z gwiazdy pustyni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśniew chciałam napisac do gwiazdy pustyni ale nei znam adresu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×