Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość olusssiAA
Sorrki, że wcześniej sie 2 razy wysłało :(. Polecam wam stronkę: www.drogerienatura.pl, za dużą aktywność na forum i ciekawe komentarze mozna otrzymać kosmetyki, wystarczy sie zarejestrować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihehahihahe
kotus1988@wp.pl ja poprosze to zaproszenie :D dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka laura
"śmiejaca się":)-wysłałam,olusia -nie dostałaś jeszcze kodu sms?spoko ja czekałam 2 dni:)ale w koncu przyszedł:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1270
a co to jest to gwiazdy pustyni co tam jest daj link

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
Moja kuzynka do nich pisała i dostała, ja otrzymałam negatywa, może wam się poszczęści: oceanic@oceanic.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihehahihahe
dzieki ja juz mam kod :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka laura
www.dekoria.pl dostałam fajny katalog,a teraz można dostać próbki tkanin www.dekoria.pl/probkitkanin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
Dostałam kod, a jak wpisałam, to stronka wygasła i pisze, że jakiś błąd. 4 razy próbowałam. Spróbuję jutro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka laura
www.gwiazdy-pustyni.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milka1270
a co tam jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
Wysłałam po te daemowe próbeczki z dekorii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka laura
perfumy....ktoś tu podawał linka,ale nie wiem jak dostać próbki,link jest na główną,próbowałam kontaktu,ale nie mogę wysłać-wyskakuje błąd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka laura
olusia-jesteś na mojej liście tylko nie masz potwierdzenia kodu sms:) u nich czasem stronka szwankuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.....a tak apropo tych zaproszeń do Meybelline -by otrzymać darmowe próbki to jak zwykle ściema. Wystarczy przeczytać artykuł http://wiadomosci.mediarun.pl/news/27548 ,Maybelline_szuka_trendsetterek,group2 to ta osoba która Was zaprosi dostaje punkty i jest bliższa ku wygranej . Jednak gdyby ktoś był zainteresowany braniem udziału w konkursie zorganizowanym przez MAYBELLINE to załanczam link-więcej Wam nie powiem gdyż regulaminu nie jestem w stanie odczytać , gdyż nie posiadam programu Acrobat Reader. http://www.trendyday.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
Wiecie jak można dostać próbki z nivea, oprócz tego żeby się zarejestrować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olusssiAA
Jezeli ktoś chce wyślę zaproszonko na piekną strone życia. Podajcie maila, może coś dostaniecie :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_ro
witajcie próbomaniaczki dziewczyny (i panowie) bardzo proszę o głosy na moje zdjęcie w konkursie fotograficznym oceniajcie szczerze, jesli sie wam podoba dajcie wysoko jesli nie to pogańcie mnie zła oceną dodam, że zdjęcie zrobiłam podczas rejsu łódką po rzece Bug http://konkurszdjec.upclive.pl/seo/zdjecie/313764/biegnacy_labedz/labedz_woda_rzeka_biegnacy_labedz_przyroda.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"wchodząc i rejestrując się na stronie look4win macie szance na to by codziennie wygrać fajne nagrody (głownie urządzenia do komputera). Zasada jest prosta: codziennie (najlepiej nawet kilkarazy dziennie) sprawdzasz czy wygrałeś. w ten sposób zdobywasz punkty. im więcej masz punktów tym wiekszą masz szansę na wygraną. Dodatkowym plusem jest to, że oglądając te reklamy pomagasz fundacji, która zbiera pieniądze na rzecz dzieci. Dlatego robisz coś dla siebie a przy okazji dla innych. Polecam bo pomagasz innym a przy okazji sam możesz zgranąc nagrodę\" tak tak wchodźcie :) zapraszamy http://www.look4win.pl/rejestracja.php?polec =CiekawaSwiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia_ro
ciekawaswiatabis chyba są jeszcze zasady kultury i jeśli reklamujesz tę samą stronę to pisz własny tekst a nie kopiujesz cudzy. To co zrobiłaś świadczy tylko o Tobie i o Twoim poziomie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×