Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Cześć to naprawde działa, przekonałam się o tym niedawno i zachęcam bo naprawde watro. Nie jest jednak tak jak mówią inni, że wystarczy się zarejestrować i już gotowe ;)... tylko po wybraniu nagrody trzeba zbierać punkty (ścisle określona ilość pkt w zależności jaki się wybrało prezent). Punkty mozna uzyskiwać poprzez zapraszanie znajomych itp.... NIE CZEKAJ KLIKNIJ http://www.xpango.com?ref=91597294 Zarejestruj się bo warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaSsia_x3
o żal mi was, zrobiliście z tego forum śmietnik nikt nie wchodzi na to forum więc nie wiem po co wklejacie te żałosne reklamy ja tu codziennie wchodziłam ale od czasu tych reklam nie wchodzę. a moderator jest również żałosny bo reklamy które zgłosiłam do usunięcia nie zostały skasowane! pewnie moderator myśli tak jak wy, bo nie usuwa tych reklam! nikt o to forum nie dba nawet moderator! a jeśli mu się nie chce usuwać to niech przydzieli taką opcję zalogowanym użytkownikom! bo ja gdybym była moderatorką to bym każdą reklamę i każdy post nie związany z tematem od razu usuwała a nie czekała na zgłoszenie! niech sobie moderator weźmie do serca do to już po prostu w głowie się nie mieści! już chyba 2 miesiące temu zgłosiłam do usunięcia reklamy a moderator nic sobie z tego nie robi! dalej nie usunięte! żal żal .. żal! niech usunie strone f.kafeteria.pl skoro o nią nie dba! nawet wątpię że moderator to przeczyta, ale mam taką nadzieje że przeczyta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość basia1122
kto chce dostac zarowke energooszczedna wystarczy zaprosic 4 osoby chetni pisac na muszkieter555@wp.pl w tresci podajcie swoje imie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodycze za friko
coś dla fanów łakoci - słodycze za friko! witam, zabawa polega na tym, aby się bezpłatnie zarejestrować na stronie internetowej i tam zdobywać punkty np biorąc udział w quizach czy grach, już za samą rejestrację dostajesz 100 pt, które wystarczą na paczkę Chewits! Punkty wymieniasz na nagrody w postaci łakoci, często niedostępnych na polskim rynku! to świetna zabawa dla osób lubiących "małe co nieco" odezwij się do mnie, a wyślę Ci zaproszenie :) mój mail paciorki.koralikow@wp.pl polecam i pozdrawiam Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość slodycze za friko
coś dla fanów łakoci - słodycze za friko! witam, zabawa polega na tym, aby się bezpłatnie zarejestrować na stronie internetowej i tam zdobywać punkty np biorąc udział w quizach czy grach, już za samą rejestrację dostajesz 100 pt, które wystarczą na paczkę Chewits! Punkty wymieniasz na nagrody w postaci łakoci, często niedostępnych na polskim rynku! to świetna zabawa dla osób lubiących "małe co nieco" odezwij się do mnie, a wyślę Ci zaproszenie :) mój mail paciorki.koralikow@wp.pl polecam i pozdrawiam Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zafriko
witam zabawa polega na tym, aby się bezpłatnie zarejestrować na stronie internetowej i tam zdobywać punkty np biorąc udział w quizach czy grach, już za samą rejestrację dostajesz 100 pt, które wystarczą na paczkę Chewits! Punkty wymieniasz na nagrody w postaci łakoci, często niedostępnych na polskim rynku! to świetna zabawa dla osób lubiących "małe co nieco" odezwij się do mnie, a wyślę Ci zaproszenie :) paciorki.koralikow@wp.pl, w tytule wpisz: Słodycze za friko. polecam i pozdrawiam Sylwia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzia25061991
BANDA DEBILI Z WAS I TYLE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sialalalajdshihf
kasia masz racje;// tylko Ty dbalas o to forum... teraz nikt juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość renia34
kto zna strony gdzie mozna sie zalogowac by testowac za darmo probki i gadzety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×