Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grzegorz125

DARMOWE GADŻETY I PRÓBKI

Polecane posty

Gość czarna0113
Świetna stronka z prezentami!! Sam/a wybierasz prezent! Pozatym aktualnie twra fajny konkurs, zarejestruj sie i poznaj szczegoły:0 Prezentodajnia chce dać ci tłoj prezent;p Link do rejestracji: http://prezentodajnia.pl/?m=rejestracja&pol=371

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piniulek
Wow ile tutaj tych stron nie wiadomo gdzie sie rejestrowac.Ale ja tylko konkursow szukam wiec zadne lokcerze mnie nie interere:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaska23456
A kto zna jakies stronki z gadżetami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukas9830
Wies zjakbys przejrzała wszystkie posty na pewno bys cos znalazła. Bo przeciez tu wszyscy o tym piszą, ale ok moge ci podać np. www.free.amciu.com , www.darmowegadzety.pl i jest troche teog jeszcze ale polecam wpisanie w przegladarke google:D Naprawde znajdziesz wszystko czego potrzebujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze do zgarnięcia: 90 x ipod 476 x smycz 193 x t-shirt 493 x podkładka pod mysz wystarczy że się zalogujesz na stronie: http://www.radioglob.pl/index.php/rejestracja a w miejscu login polecającego podasz mnie czyli karm86 życzę powodzenia w razie czego mogę głosować w innych konkursach na Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jupik234098
No trzeba sie napracować i to bardzo, raczej ty robisz coś dla nich niz oni dla ciebie..3 miesiace pracowałem by zdobyc doładowanie 5 zł.Żenada ta strona!! Jakby zmienili troche zasady i byłyby dogodniejsze dla uzytkowników to można by sie bawić ale daj spokój..Ile trzeba miec punktów żeby zdobyć cos konkretnego.. i ile musiałbys na to pracowac?? czytac artykułów i zapraszać znajomych? Chyba z pół roku dzien w dzien.Dla mnie to sciema a ci co jeszcze w tym trwaja podziwiam..ja zrezygnowałem po tych 3 miesiącach i beznadziejnej nagrodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loooopa
co wy tu wszyscy tak podwojnie potójnie piszeta? :D:D w oczach się miesza troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małamimimi
a z tymi słodyczami to nei sciema?? bo roznie slyszalam:/ a nei chce mi sie w to bawic jelsi to prawda..podobno dlugo sie czeka zeby zdobyc punkty..a slodycze w ogole nie przychodza dostał ktos?? ale szczerze prosze bez myslenia o swoim linku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guguglga
wejdz sobei na strone free.amciu.pl czy jakos tak i tam masz probki zagraniczne i polskie tak samo gadżety. Na pewno sobie cos wybierzesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kubomil
Witam! Ktoś tu jeszcze "niereklamujący się" zagląda? :) Podawajcie linki, adresy do stron z darmowymi próbkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja powiem że mam zaproszenia na Lockerz, wiem, że już cała Polska tam jest zapisana ale jakby co to służę zaproszeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justynka101
jak ktoś chce zdobyć fajny kubek to podajcie mi swoje imię i maila to was zaprosze. wystarczy sie tylko zalogować i zaprosić 5 osób a kubek bedzie wasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdalenka-gra
Trafiłam ostatnio na stronę (po angielsku), która oferuje, hm- darmowy laptop za czytanie maili i polecanie ludzi. Chcę zobaczyć, czy to prawda ;) Pomożecie mi klikając tu http://ezlaptop.com/?r=435349 i rejestrujac się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz zostać TRENDSETTERKĄ? Wystarczy że zarejestrujesz się na stronie MAYBELLINE i zaprosisz 5 koleżanek, które również się zarejestrują, a dostaniesz paczuszkę z darmowymi kosmetykami! Podawajcie mi maile to wyślę Wam zaproszenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0zł perfumy i kosmetyki * xD
www.atw.com.pl www.bell.com.pl www.bielenda.com.pl www.biotherm.de www.bodybasics.pl www.clarins.de www.clinique.de www.dax.com.pl www.dermedic.pl www.dermika.com.pl www.eris.com.pl www.eris.pl/kontakt.php www.farmona.com.pl www.farouk.com.pl www.farouk.pl www.florina.com.pl www.floslek.com.pl www.ganassini.pl www.idea25.com.pl www.iwostin.pl - trzeba się zapisać do klubu www.jabushe.pl www.jakobieta.pl www.joko.pl www.la-rocheposay.com www.miraculum.com.pl www.nivea.pl www.garnierczystebrzmienie.pl/gg - Próbki garniera / iPody poprzez GG! – Adresy e-mail: mcr@kosmetyka.com marketing@oceanic.com.pl dermika@dermika.com.pl serwis@eris.pl zepter@zepter.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinaaaaa aaa aaa aaa
asiaasia3@onet.eu to mój mail. proszę wysyłajcie zaproszenia. też chciałabym coś dostać :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! To forum jest super!! Ja aktualnie czekam na jakieś gadżety ze strony http://darmowygadzet.pl/ - jest tam mnóstwo kategorii z super gadżetami!! http://www.corewellness.pl/ - płyta z ćwiczeniami pewniak(wszyscy znajomi dostali) ja niedawno się zarejestrowałam i teraz czekam. Wysyłałam do Bielendy, ale nic nie odpisali. Lirene mnie także zignorowało. Zamawiałam też bezpłatny katalog http://www.domywstylu.eu/zamow_bezplatna_plyte_cd_lub_katalog_ankieta.php kilka dni temu i pewnie wkrótce przyślą. MAM TEŻ ZAPROSZENIA NA LOCKERZ.COM JEST SUPER KTO CHCE NIECH PISZE MAILA!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mabik
czesc, o co chodzi z tymi zaproszeniami? O to że będzie można testować ich produkty czy tylko o zbieranie punktów za osoby nowozapisane. Kto mi to pierwszy jasno wytłumaczy, to poprzyjmuję od niego zaproszenia. Tylko bardzo proszę na maila ibam@wp.pl POZDROWIENIA DLA WSZYSTKICH STAŁYCH BYWALCÓW!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRUNWALD
witam, jesli chcecie ulotki i nformacje na temat ochodow 600lecia Bitwy Pod Grunwaldem slijcie adresy pocztowe na maila, bedziemy wysylac, pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała28
to forum miało być o darmowych próbkach i gadżetach a nie o grach...Więc przydałby się to moderator bo to forum staje się ...śmietniskiem i z żalem patrzę jak się stacza bo kiedyś dzięki niemu uzyskałam kilka naprawdę fajnych, darmowych rzeczy.I pozdro dla tych którzy próbują ratować forum i naprawdę dziwie się osobom które 1000000 powtarzają te same strony choć co jakiś czas ktoś przypomina funkcję forum a oni i tak mają to w jelicie grubym :((( szczery żal :((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała28 zgadzam sie z tobą! Też próbuję ratować forum, lecz jakoś nam nie wychodzi! Niema nikogo ze starej, normalnej ekipy! Może jak połączymy siły... dziś na przykład dostałam bardzo gruby katalog domów z płytą CD warty 9,50 całkowicie za darmo! Jest super, a dowiedziałam się o nim dzięki tej stronce! Przykro mi, że teraz wszyscy marnują to forum. JEŚLI CHCECIE PROMOWAĆ SWOJE STRONKI ITP. TO WYPAD NA INNE FORUM, BO TO JEST NA INNY TEMAT!!! Okropny tu śmietnik. Jak sytuacja się nie poprawi potrzebne będzie nowe forum o takiej tematyce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała28
Do: Caitlin97 W końcu ktoś normalny :) A i mam pytanko czy gdy zamawiałaś ten katalog to płaciłaś za przesyłkę? Sory że pytam chociaż napisałaś że jest bezpłatny ale gdy zobaczyłam ten katalog i ile kosztuje normalnie to trochę nie chciałam wierzyć. A co do próbek to popróbuję powysyłać na kontakty do znanych drogerii prośby o próbki.A jak chcecie adresy to po prostu poszukajcie drogerii w Google ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też się bałam, ze trzeba będzie płacić, ale listonosz nic nie chciał za przesyłkę, więc jest całkowicie darmowe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mała28
Dzięki ;) Właśnie zamówiłam.Wysłałam też do Yves Rocher i tam ze szczerą chęcią wysyłają próbki bo odpisuje automat, Ziaja mi odmówiła, Royal Canin mi już wysyła tak jak Douve E. Czekam jeszcze na bielendę, Dax, Oceanik, Dermikę i kilka innych ;) Adresy jak zawsze znajdziecie w Google;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka8989
Widzę że temat schodzi na psy, bo pełno osób dodaje głupie linki do rejestracji bo potrzebuje zaprosić wiele osób żeby odebrać jakiś gadżet :/ Drogowa mapa Polski do odembrania na stronie k2.com.pl Dla użytkowników portalu rossnet prezencik do odebrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka8989
Ostatnio też napisałam prośbę o próbki do Ziaja, ale dostałam odmowę napisali że nie przesyłają, a jakieś kilka dni temu zaglądam do skrzynki a tam koperta od nich a w środku dwie próbeczki, a w gazecie Skarb Rossmann jest jedna próbka ziaji z różnaej seri do kobiet +30. Jeszcze na stronie Colon C cały czas można zamawiać darmowe próbki ! P.S Trzeba ożywić temat i linczować tych którzy go psują !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanka8989
Zapomniałam napisać , że aby móc uczestniczyć w dyskusji i czytać posty trzeba być zarejestrowanym to chroni forum przed spamem :) Już wieczorem wrzuce kolejne strony z darmowymi próbkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie przysyła też Pollena Eva bo do nich pisałam i dostałam negatywa:( Dziś u mnie nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×