Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bambooszek

Smakołyki na Tłusty Czwartek !

Polecane posty

Znacie ciekawe przepisy na pączki, faworki i inne pysznosci? Nie jestem super kucharka ale chętnie spróbuje jakiegoś fajnego przepisu ;) Moze jakies łatwe eklerki? Albo rogaliki? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze teraz wiekszosc sie tu odchudza itp ale sa tu chyba jakies wielbicielki slodkosci?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wez przepis z netu
z tym,ze ja najlepiej lubie paczki z różą ( trzeba jakos zdobyc) a faworki cieniusienkie,robione ze spirytusem, No i tluszczmusi byc swiezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ja bym sobie zjadła Pączusia z czekoladą....mniammm a tak dawno nie jadłam....:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz to ja bym wszystko zjadła :P Eklerka, ptysia z bita smietana :P Teraz znalazłam przepis na takie smieszne pączki robione z serka danio :P Pewnie pyszne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o to mi chodzilo!! :) dzieki !! wydaje mi sie ze sa bajecznie latwe w wykonaniu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oponki -1/2 kg.mąki -1/2 kg.twarogu(zmielić 2 razy) -1 łyżeczka sody -szczypta soli -2 jajka Wszystkie składniki dobrze zagnieść,rozwałkować i wykrawać krążki z dziurką w środku.Smażyć na oleju.Gotowe posypywać cukrem pudrem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nutka mi
Oponki sa pyszne! TEz polecam :) miammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jajaja
znowu się nazre i bedzie mnie bolał brzuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kietka
She71---> ciekawy przepis na oponki podałaś! :) Czy jest sprawdzony? A moze ktoś już próbował? A może jakies jeszcze inne podrzucicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na oponki sprawdzony.Pyszne.Można dodać jeszcze ok pół szklanki cukru. Ja już dziś piekłam pączki z różą.Czekają na jutro :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacze
pączki czekaja? swieze sa najlepsze i pierwsze słysze o paczkach pieczonych u mnie zawsze sie smazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze niewiele słyszałaś/eś o \"paczkach\" Oczywiście,że wczoraj smażyłam pączki. A piecze się też.Przy takich okazjach,jak tłusty czwartek przy produkcji na większą skalę,stosuje się pączki mrożone,które właśnie piecze się w piecach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kietka
she71===> skoro mówisz że sprawdzony przepis to ROBIĘ!!!! przyznam ze oponki dopiero pierwszy raz, bo sie dopiero o nich dowiedziałam zawsze na tłusty czawartek robiałm pączki ... tzn pomagałam robić a ten oponkowy przepis łatwiejszy bo bez drożdzy dzis nie miałam nawet czasu kupić sobie choćby jednego pączusia :( święto bez słodkości....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kietka
She71===> twój przepis na oponki jest superowy!!!! Wczoraj zrobiłam (pierwszy raz!) i sa pycha! wielkie thx!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×