Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ewcia32

Czy te szerokie pasy nosi sie na biodrach czy w pasie, hm....

Polecane posty

Czy te szerokie pasy nosi sie na biodrach czy w pasie, hm....,zastanawiam sie, bo na biodrach nieco odstaje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pasie wiadomo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogladalam wiele zdjec, na ktorych modelki maja na biodrach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w pasie wiadomo
zalezy o jakich pasach mowisz, wklej zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość raczej luźno opadające na bio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewciia32
no te bajpasy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na biodrach oczywiście :D cieniutkie można w pasie nosić :D Poza tym jeśli ktoś ma wąskie biodra nie polecam takich szerokaśnych pasów bo śmiesznie będzie w tym wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sabciaa
Przyznam sie,ze mnie sie podoba noszenie tych pasków w pasie,ladnie podkreslaja talie i uwydatniaja kobiecosc....bioderka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz od jesieni gdzies jest moda ze grube pasy nosi sie w pasie :-) mi sie bardzo taki styl podoba, tak samo jak noszenia takiego grubego pasa plasz czy zakiecik itd:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubanka mnie się osobiście nie podoba w pasie.A ogólnie nie każdemu pasuje niestety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubanka ma racje.. pasy na biodrach są już passe. Teraz nosi się je w pasie a nawet ciutkę wyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nitka22
może i juz nie modne ale wole nie nosić wcale niz w pasie... ogólnie w pasie mi sie baaardzo nie podoba;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AsiaNiebieska
Ja mam śliczny, szeroki niebieski pasek z piękną klamrą. Noszę go do dżinsów głębszych biodrówek, do tego krótsza bluzka i wyglądam super. Pasek założony poniżej talii podkreśla ją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bambinek
dokładnie, teraz nosi się paski w talii, ale u nas może to się przyjmie za 2-3 lata, kiedy nikt inny już tych pasków w ogóle nie będzie nosił :P do tej pory wszystkie dziewczyny będą nosiły na biodrach :P heh, ja szukam ładnego czerwonego paska do noszenia w talii i nie mogę znaleźć :/ a tak normalnie to noszę do spodni, żeby mi nie zjeżdżały. ani na biodrach, ani w talii :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Trocia
ja dzisiaj taki mialam w pasie na sweterku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feryy tail
Ja mam czerwony szeroki pasek i noszę go właśnie na talii, zazwyczaj z czarnym płaszczykiem do kolan, do tego czerwone rękawiczki i czerwona torebka. Juz nie raz słyszałam opinie ze wygladam bardzo elegancko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam klika takich szerkich pasków, noszę je już od dawna, a nie tak raptem teraz... śmieszą mnie te \"modowe zrywy\"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche dziwne
limonka --- a mnie smiesza takie komentarze:o To ze moda do nas dociera z małym opoznieniem to jest standard, ale nie znaczy ze winni są odbiorcy, czyli my, poniewaz to rowniez zalezy od tego jak zaopatrzone są nasze sklepy. I nie ma co sie bulwersowac, ze teraz jest boom na paski w ten sposob noszone:o Wszystko jest dla ludzi, a moda jak dla mnie jest najbardziej obciachowa, kiedy wyczuwa sie snobizm:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z_O_S_I_A
a ja popieram limonke szerokie paski noszę też od jakichś 2 lat - bez przesady ze sklepami - tam były, a że na ulicy co druga paraduje w cienkim złotym to i reszta musi się w taki zaopatrzyć..? :o czerwony szeroki (i na biodra i w pasie) widziałam w Koarze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość troche dziwne
Zalezy gdzie mieszkasz, bo owszem jak w Warszawie gdzie wybór masz dość spory, to sie zgodze! Nie generalizujcie jednak, ze wszyscy pochodzimy z tej samej wiochy:classic_cool:, niektórzy pochodzą z mniejszych i gorzej zaopatrzonych. A jak mi sie podoba złoty pasek, to mam sobie go nie kupic teraz, bo kazda w nim chodzi? No to ja dziekuje za taka mode, uwazam ze zalezy to od tego jak ktos ten złoty pasek chocby nosi, nie musi wygladac identycznie jak dziewczyna na ulicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla tych ktore tak nosze te paski w pasie juz od 100 lat------> to akurat moda na szerokie pasy w talii wyjatkowo weszla rowno i w Angli i w Polsce.... i juz tak sie nie zahcwycajcie zagranica bo np caly Londyn juz kolejny sezon szaleje na punkcie zlotosci i srebra a u nas ta moda sie ani w polowie tak nie przyjela jak tam i co najlepsze juz jej w nowych kolekcjach nie ma wogole....natomiast w Londynie jest wiec... ( osobiscie jej nie pochwalam ale o gustach sie nie dyskutuje;) ) ja gruby pas nosze wlasnie tez na plaszcz czy zakiet i bede nosci bo mi sie podoba ta moda:P na biodrach nie nosila nigdy bo mi sie ta moda nie podbala....wczesniej poprostu nosilam paski w szlufkach od spodni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie
jak bedzie wygladal taki pasek na plaszczu.Dodam,ze był to tzw. płaszcz "bezpaskowy";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dominujaca
ja mysle ze paski takie zaleza od sylwetki.Jezeli jestes szczupla jest ok na biodrach i w pasie jezeli masz troszke fald taki pasek nadaje wzrokowo masywniejsza sylwetke.trzeba tez nie zapominac ze pas na biodrach skraca nogi wydluza tulow i jest odpowiedni dla wyzszych dziewczat,noszony w pasie lekko wydluza nogi ale nikt nas nie zabije jezeli mimo wad ubierzemy tak jak nam sie podoba,szczegolnie ze pasy sa modne,a im szerszy tym wygodniejszy na biodrach :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×